DAJ CYNK

Taniej na Ukrainę w JA+ na kartę

03.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 62

Ważne 6

4

Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie.Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie.

Od 3 października dostępna będzie w sieci Plus nowa promocja Taniej na Ukrainę. To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć usługi bez limitu oraz pakiet internetowy w Polsce, a do tego tanio kontaktować się z bliskimi korzystającymi na Ukrainie z sieci Kyivstar.

W ramach promocji klienci otrzymują:

  • stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar,
  • stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar,
  • bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger,
  • pakiet internetowy w Polsce - 12 GB,
  • rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Aby skorzystać z promocji należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" za 29 zł na 30 dni (kod *136*11*23#) oraz aktywować Taniej na Ukrainę (bezpłatny SMS o treści UA na numer 80161). Opłata za promocję Taniej na Ukrainę wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji musza okazać paszport lub kartę pobytu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się