DAJ CYNK

Tanie Triki na Święta w Plush na kartę

21.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12115

Ważne 4

16

Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa Plush na kartę, tym razem skupiona na ofercie dla tych, którzy potrzebują dużo Internetu i SMS-ów.

Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa Plush na kartę, tym razem skupiona na ofercie dla tych, którzy potrzebują dużo Internetu i SMS-ów.

Za 15 zł klienci otrzymują 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu ważne przez 30 dni. Usługę uruchamia krótki kod *136*11*01#.
Za analogiczny pakiet wzbogacony o tańszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci (0,09 zł) Klienci zapłacą 20 zł, również na 30 dni. Kod do uruchomienia usługi, to *136*11*03#.

Oprócz tego istnieje możliwość uruchomienia nielimitowanych rozmów i SMS-ód do wszystkich sieci oraz pakietu danych 0,5 GB za 35 zł na 30 dni, kodem *136*11*05#. Ten sam pakiet, ale bez Internetu kosztuje 30 zł, uruchamia go kod *136*11*15#, a same rozmowy bez limitu uruchamia kod *136*11*08#, a koszt, to 25 zł.

Dla miłośników Facebooka i Instagrama zostały przygotowane dwa specjalne startery. Dostęp do wymienionych portali w wersji mobilnej jest darmowy, dopóki konto jest aktywne i znajdują się na nim środki.



Zobacz: plush_na_kartę_-_ulotka

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
52. ~mar
0

2015-01-30 01:25:22

Tak. To tanie triki są

Odpowiedz

51. ~PLUSH złodziejstwo na maxa!
1

2015-01-29 18:23:50

Zakupiony starter 5 zł po uruchomieniu okazało się, że na koncie nie ma nic. Niczym nie zrażona doładowałam kartę na kwotę 20zł przelewem internetowym. otrzymałam wiadomość, że stan konta wynosi aktualnie 14,49zł:/ zastanawiające ale sprawdziłam opcje doladowań w moim banku, który nigdy nie pobierał mi prowizji - okazało się,że i w ty przypadku takowej nie pobrał. Ale nic to, świeżutką ofertę trzeba wypróbować! doładowałam kartę na kolejne 10zł i otrzymałam wiadomość,że stan konta wynosi obecnie 22,89zł... hmmm... no nic wbijam kod, internet działa. Przez jakiś czas. nieoczekiwanie po kilku dniach obiecywane 2GB zaginęły pomimo tego, że internet nie był uruchamiany. Wczoraj doładowałam już inną kartę plusha na kwotę 30zł, wysłałam polecenie uruchomienia pakietu internetowego 2GB... otrzymuję komunikat o takiej treści : Usługa niedotepna. Sprawdź 1) czy masz wymagane środki 2)czy usługa nei wyklucza się z inną usługą 3)czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji. Dziś wszystkie środki z konta wyparowały, natomiast pani z obsługi klienta popatrzyła na mnie z politowaniem i powiedziała, że najwidoczniej zużyłam wszystkie środki na rozmowy. hmm... niestety z karty nie był wysłany ani jeden sms ani też nie wykonano ani jednej rozmowy telefonicznej. Czyżby stary wyjadacz znalazł nowy sposób na dosłowne wyciąganie kasy z kieszeni klientów? I to bez zobowiązań?

Odpowiedz

50. ~bolo
1

2014-12-29 15:57:29

pierdzacy miś fuj obrzydzenie bierze w salonach plusa dlatego tak smierdzi

Odpowiedz

49. ~BRAWO
1

2014-12-20 23:20:15

Zapomniałem dodać, że to co robi plus -plush to jest naprawdę tani trik - jak w ich reklamie. A tak potrzebowałem akurat dzisiaj dostępu do internetu. Nie pozdrawiam plusa - plusha//

Odpowiedz

48. ~BRAWO
1

2014-12-20 23:10:02

Dzisiaj zakupiłem starter za 5 zł (pani w kiosku mówiła że w tym mam już 2gb internetu - to nie prawda), doładowałem nr za 15zł jak wyczytałem na starterze, wpisałem magiczny kod *136*11*01# i kicha - jak internetu nie było tak nie ma chociaż konfiguracja w telefonie dobrze ustawiona . Tym sposobem jestem 20zł w plecy - BRAWO PLUS czy PLUSH, cholera wie!!!

Odpowiedz

47. ~beeeeeeeeeeeee
0

2014-11-28 18:07:39

Ciekawe co by zrobił klient Plusha, zachwycony prymitywnymi i bez polotu, kultury reklamami, gdyby ktoś w jego domu załatwił swoje potrzeby fizjologiczne pod choinką, którą kupił, miedzy innymi po to, aby sprawić swoim dzieciom radość. Następnym etapem tego typu reklam będzie prawdopodobnie taka reklama, w której takie pomysły będą prezentowane. Chyba, że wreszcie zaczniemy myśleć samodzielnie i nie pozwolimy prymitywom wciskać nam obrzydliwości

Odpowiedz

46. ~kamil z mazowsza
0

2014-11-26 11:14:07

at45. co ty pitolisz tu. reklama z misiem jest zabawna , dowcipna i pełna polotu. chciałbym żebys stał na wylocie misiowego gazu tak jak choinka i zaliczył strumien gazu a nastepnie strumien gaszący. to ci nauczy szacunku do pracy grafików łobuzie

Odpowiedz

45. ~GP
0

2014-11-25 18:53:56

REKLAMA JEST OBLEŚNA ,OBRZYDLIWA ,MOŻE PIERDZENIE PRZY STOLE WIGILIJNYM JESZCZE

Odpowiedz

44. ~morski
0

2014-11-24 21:38:39

reklama też jednak powinna trzymać poziom. tu raczej tego nie widac. i tylko szkoda misia, misie to fajne chłopaki

Odpowiedz

43. ~pabloki
0

2014-11-24 19:49:32

@33 wlo reklama musi mówić prawdę choć nie musi być poważna.

Odpowiedz

42. ~pabloki
0

2014-11-24 19:46:35

@40 no w sumie wygląda na to że plush wypina sie na święta. czyżby to jedyna oferta na święta ze strony plusa? play dał rozmowy a plush marne smsy. hehehehehe.

Odpowiedz

41. ~morski
0

2014-11-24 19:30:12

podobno widziano jak miś razem z tym młodocianym towarzystwem imprezował nie wylewajac za kołnierz( nie ma go nawet) pozniej rozochocony zapragnął błysnac. troche go jednak pniosło.

Odpowiedz

40. ~morski
0

2014-11-24 11:38:59

... jednakże ustalono w toku badania rzeczy kilka : ) przypomne : młodzież na reklamie najwyrazniej zapija robaka... (ujawnił to nagły rozlew ognia na choince ) miś może chciał i dobrze .., ale jego popis okazał sie .. niesmaczny i zdecydowanie zle został tu odebrany w kontekscie świąt : )

Odpowiedz

39. ~Calm7
0

2014-11-24 10:50:57

38). A jak nie udajesz debila, to kasę możesz stracić - przez błędy (lub celowe niszczenie przedsiębiorcy) urzędasów, które blokują ci konto, i idziesz z torbami. Wygrywasz sprawę w sądzie - a i tak śpisz w samochodzie... Co ciekawe - inne firmy migają się od podatku, i żaden urzędas ich nie ruszy.

Odpowiedz