DAJ CYNK

T-Mobile: zmiany w promocjach i kampania reklamowa

06.11.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6598

Ważne 5

3

T-Mobile zmodyfikował promocje dla klientów indywidualnych, dodając do zestawu usług nowy pakiet. Operator przygotował także nowe spoty reklamowe promującą nowe oferty.

T-Mobile zmodyfikował promocje dla klientów indywidualnych, dodając do zestawu usług nowy pakiet. Operator przygotował także nowe spoty reklamowe promującą nowe oferty.

W październiku operator zaprezentował nowe oferty promocyjne - Basic, Comfort, Premium, czyli zestawy usług o Taryfy Rodzinne.

Zobacz: Nowe promocje w T-Mobile

W wprowadzonych od 5. listopada promocjach pojawił się darmowy, nowy pakiet "no limit" na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych przeznaczony dla zestawów Premium. Brak takiego pakietu wymieniany był jako wada nowych zestawów.

Od 7 listopada operator startuje z kampanią promującą ofertę dla klientów rynku prywatnego. Promowane będą dwa telefony: Samsung I9300 Galaxy S III oraz Sony Xperia M.



Zobacz: Oferta multimedialna z telefonem, tabletem, MyBox ma 24 m-c, raty 36 m-c
Zobacz: Oferta bez telefonu na 24 m-c

Źródło tekstu: wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
31. ~Radek
0

2013-11-07 14:02:49

Oferty T-M są dobre... Spore paczki minut, sporo neta + do tego da się upolować dobry telefon, ale owszem są ludzie którzy wolą zapłacić te 29 zł w nju a za jakiś czas narzekać że zasięg słaby itp. A za co ten operator ma się rozbudowywać? Jak dla mnie stosunek jakości świadczonej usługi do ceny za nią w T-M jest bardzo dobry .

Odpowiedz

30. ~f8jt
-1

2013-11-07 12:41:57

oferta na 5+ tj do full szczęścia troche brakuje, a Play niech się goni !!!!!!!!!!!! Wracam do TM !!!

Odpowiedz

29. ~barteknegus
0

2013-11-07 10:15:02

jest jeszcze kilka zmian ale nie mam czasu teraz pisać :) Myślę że nie jest źle z tą ofertą

Odpowiedz

28. ~
0

2013-11-07 10:14:15

Oferta z telefonem -65zł netto- 24m. bez limitu + 1GB neta i np. xperia SP za 60zł, lub S III za 234zl, lumia920 za 1zł, s III mini 1zł Oferta bez telefonu: 65zł netto- 12m. bez limitu + 3GB neta. 79netto- bez limitu, 5GB neta, 300min na roaming (jednorazowo), Nielimitowane polaczenia w roaming za 0zł

Odpowiedz

27. ~
0

2013-11-07 09:47:13

@26. ja ona się prezentuje??

Odpowiedz

26. ~barteknegus
0

2013-11-07 09:16:11

Nowa oferta utrzymaniowa dla biznesu w Orange a na telepolis cisza...

Odpowiedz

25. mikkel
1

2013-11-07 08:29:34

wlo ale ja miałem na myśli nju, minimaxa itp.

Odpowiedz

24. ~
2

2013-11-07 00:20:26

Zgadzam się bez telefonu powinno być na 12-mcy i byłoby super.

Odpowiedz

22. wlo
-2

2013-11-07 00:08:52

mikkel - pół roku? kiedy się urodziłeś? ja grubo ponad rok mam nielimitowane wszędzie i wszystko ;-)

Odpowiedz

21. ~
-1

2013-11-06 23:51:37

Ricco, umowę można skrócić do 15mcy ale tylko przy przedłużaniu umowy, niestety.

Odpowiedz

20. ~Ricco
1

2013-11-06 23:44:24

Dobrze rozumiem, 49 zł abonament, w tym no limit na wszystkie krajowe komórki, no limit na stacjonarne, no limit esy i 2 GB neta ? Szkoda tylko ze umowa na 24. Na 12 msc i biore od reki

Odpowiedz

19. ~
0

2013-11-06 23:36:05

no limit voice+sms też mają tańszy niż Play i tak w TM 39zł a w Play 49zł, czyli w TM niejako otrzymujemy 2GB gratis w porównaniu do Play. Nie wspominam o kolosalnej różnicy w jakości, oczywiście na korzyść TM. Jeżeli Play myśli poważnie o konkurowaniu, to muszą poprawić oferty, bo TM ma kolejną przewagę w postaci dobrych taryf w niższych cenach, o czym Play zupełnie zapomniał

Odpowiedz

18. ~
0

2013-11-06 23:18:39

Czyli no limit +2GB mają najtańszy, bo za 49zł. Dla porównania taki zestaw w Play kosztuje 69zł.

Odpowiedz

17. ~
2

2013-11-06 23:05:55

Czekam aż dadzą umowy na 12 miesięcy w taryfach bez telefonu - 24 miesiące to o wiele za długo

Odpowiedz

16. ~
1

2013-11-06 22:44:51

jeszcze niech obniza ceny telefonow bo to rowniez jest mocno krytykowane.

Odpowiedz