DAJ CYNK

T-Mobile zaprasza na otwarcie sklepu w budynku CEDET w Warszawie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4630

Z okazji otwarcia ostatniego sklepu, który wieńczy projekt rozwoju sieci sprzedaży T-Mobile, na klientów czekać będzie konkurs zorganizowany we współpracy z Huaweiem oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.Z okazji otwarcia ostatniego sklepu, który wieńczy projekt rozwoju sieci sprzedaży T-Mobile, na klientów czekać będzie konkurs zorganizowany we współpracy z Huaweiem oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Ostatni rok to czas, w którym T-Mobile Polska intensywnie rozbudowywał i modernizował swoją sieć sprzedaży. Operator otworzył w tym czasie ponad 110 sklepów w nowych lokalizacjach. Ostatnim w projekcie jest ten umiejscowiony w kultowej lokalizacji, świeżo zmodernizowanym warszawskim budynku CEDET przy ulicy Kruczej 50. Oficjalne otwarcie tego sklepu odbędzie się w najbliższy piątek, 8 czerwca 2018 roku. Z tej okazji T-Mobile przygotował specjalne atrakcje i oferty.Dołącz do #teammagenta i zgarnij 20% rabatu

Osoby, które w dniu otwarcia sklepu lub w ciągu dwóch następnych tygodni podpiszą nową umowę lub zdecydują się przenieść do T-Mobile swój numer, będą mogły skorzystać z dodatkowego 20% rabatu ważnego przez cały okres trwania umowy. Upust obejmuje całkowitą wartość miesięcznego zobowiązania (opłata abonamentowa i rata za sprzęt).

W ramach promocji będzie można skorzystać z ofert głosowych, Internetu mobilnego i Internetu domowego, w wariancie SIMO (SIM Only) i ze sprzętem (w tym także z laptopami i tabletami). Oferta Internetu mobilnego i domowego z 20% opustem dostępna jest także dla klientów przedłużających umowę.

Oferta dostępna będzie tylko w punkcie w CEDET przy ul. Kruczej 50, tam też dostępne będą szczegółowe warunki promocji.

Weź udział w grze o Huawei P20 Lite

8 czerwca, czyli w dniu oficjalnego otwarcia nowego sklepu, na klientów będzie czekał konkurs, w którym nagrodami będą trzy smartfony Huawei P20 Lite. W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy, kto zdecyduje się podpisać nową umowę z T-Mobile, aneks do istniejącej umowy lub choćby zarejestrować numer na kartę. Smartfony trafią do osób, które zdobędą największą liczbę punktów w teście wiedzy o T-Mobile. Test zostanie przeprowadzany na miejscu w salonie. Liczyć się będzie procent poprawnych odpowiedzi oraz czas potrzebny do ich udzielenia.

Dodatkowo w dniu otwarcia od rana do godziny 17 na klientów czekać będą różne atrakcje, w tym między innymi możliwość odpoczynku w strefie chill-out przed sklepem, napicia się świetnej lemoniady i zdobycia ciekawych gadżetów.

Zobacz: T-Mobile Polska ma 7 lat
Zobacz: T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę
Zobacz: Nowe oferty w T-Mobile na kartę
Zobacz: T-Mobile informuje o dopłatach w roamingu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu