DAJ CYNK

T-Mobile zainstaluje w smartfonach Dropbox

17.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3195

Ważne 3

2

Dropbox podpisał umowę o współpracy z Deutsche Telekom. W ramach porozumienia aplikacja Dropbox będzie standardowym wyposażeniem smartfonów sprzedawanych w europejskich oddziałach sieci T-Mobile.

Dropbox podpisał umowę o współpracy z Deutsche Telekom (DT). W ramach porozumienia aplikacja Dropbox będzie standardowym wyposażeniem smartfonów sprzedawanych w europejskich oddziałach sieci T-Mobile.

Od października DT będzie instalował Dropbox na większości sprzedawanych urządzeń z Androidem w Centralnej i Wschodniej Europie. Co ciekawe, z pominięciem Niemiec. Dokładne zasady współpracy obu podmiotów nie zostały jeszcze ujawnione.

T-Mobile świadczy już usługi archiwizacji danych w chmurze - w Polsce od sierpnia zeszłego roku pod marką MyDysk. Dostawcą usługi w naszym kraju jest Comarch, a transmisja danych nie jest doliczana do rachunku.

W ramach współpracy z DT Dropbox będzie mógł dotrzeć do kolejnych milionów klientów. Prawdopodobnie po oficjalnym starcie współpracy klienci T-Mobile będą mogli liczyć na dodatkowe bonusy w postaci większej przestrzeni dyskowej czy niższych cen za abonamenty w Dropboksie.

Źródło tekstu: Dropbox, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2014-08-18 20:21:46

---,-___/~a-9*-_//

Odpowiedz

16. ~Calm7
0

2014-08-05 18:42:10

Haha niemiecki operator - swoich pomija. Czyżby mieli dla siebie lepsze rozwiązanie..?

Odpowiedz

15. ~j...
0

2014-08-05 18:30:32

Dzięki pabloki za słuszną uwagę, już orientując się o przechowywaniu danych w chmurze jakiś czas temu doszłam do dokładnie takiego samego spostrzeżenia, analizując mechanizm działania "cudownego" przechowywania danych na tego typu serwerach. Niemcy mądrzejsi, a polaczki będą się cieszyć, że coś za darmo, a i jeszcze kombinować będą. Obserwując to zupełnie z boku nie rozumie tylko po co na siłę ktoś próbuje, a wręcz pokazuje, że to coś "cudownego".

Odpowiedz

14. ~_____________________________
0

2014-07-18 00:46:18

Jest takie przysłowie "T-mobile to złodziej".

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2014-07-17 13:46:07

niektórzy sie cieszą jak użytkownicy dostarczają do chmur swoje wytworzone dane , dzięki temu można o nas wiedziec więcej. najlepsze jest to że niemcy będą wyłaczone z tej operacji dropboxa.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-07-17 12:47:54

@8, ja podbijam zarówno zdanie wlo jak i Twoje. Mydysk - nie wiadomo jak to czytać. Majdysk chyba się samo narzuca ale jest strasznym łamańcem słownym. Zresztą podobnie jak dropbox - beznadziejna nazwa.I dodam jeszcze jedno: dlaczego T-mobile chce narzucać użytkownikom korzystanie z Dropboxa? Dlaczego nawet w swoim niebrandowanym, kupionym na wolnym rynku, LG mam niechciane i nieużywane aplikacje typu Twitter i Facebook?

Odpowiedz

11. ~Tatra
0

2014-07-17 12:21:25

Jeśli będzie można odinstalować bez Roota, to może sobie być.

Odpowiedz

10. ~Paweł Negacz
1

2014-07-17 11:36:03

jakby do tego dorzucili darmowy transfer z i do chmury to moze i bym skorzystal, a tak - to szału nie ma.

Odpowiedz

0

2014-07-17 11:14:19

ale co bedzie z MyDysk? Nie korzystam ale zastanawiam sie czy normalnie ich oleją? Sporo osób w umowach ma pewnie zagwarantowany dostęp do myDysku

Odpowiedz

8. PLANET
0

2014-07-17 11:12:58

Podbijam zdanie wlo, "mydysk" brzmi strasznie, następnym razem niech będą bardziej oryginalni i dadzą "moi dysk", choć przecież już lepiej by brzmiał "meine.." - przynajmniej dla głównej firmy, zdanie polskiego T-M musiało być bardzo ciekawe dając "mydysk". Co nota bene rymuje się z "wyzysk" ;) Dropbox ma super..wolny upload, 1 Mbps - zaiste, rewelacja. Z chmur tylko te lepiej szyfrowane i szybkie typu mega.co.nz, a najlepiej wcale ;) Zdanie o funkcjonalności usługi (czy tylko pliki/media, czy także backup innych danych z telefonu) także byłoby mile widziane, tak tytułem uzupełnienia.

Odpowiedz

7. rygor
1

2014-07-17 10:35:32

Zacnie :) Dropbox działa dość stabilnie, więc kooperacja z operatorem daje obopólne korzyści. Me gusta :)

Odpowiedz

6. ~
0

2014-07-17 10:31:43

W jakiej lokalizacji przechowywane są dane z MyDysku, a gdzie w usłudze Dropbox?

Odpowiedz

5. ~Jupik
0

2014-07-17 10:30:08

~4 zdziwiłbyś się jak mało osób w ogóle robi jakąkolwiek kopie zapasową swoich danych z telefonu, z tą publicznością bym nie przesadzał

Odpowiedz

4. ~
0

2014-07-17 10:24:23

Dlatego by nie, ponieważ wrzucanie swoich prywatnych rzeczy w publiczne miejsce to idiotyzm.Lament bo się dane straciło? A o kopii danych na innym, PRYWATNYM nośniku nie słyszał?

Odpowiedz

3. wlo
0

2014-07-17 10:23:37

A co umie ta aplikacja w ogóle? Bo szczerze mówiąc nie wiem - a zdanie na temat jej funkcjonalności nie zaszkodziłoby... Z kontekstu dot. MyDysk (to po jakiemu miało być?) wynika, że to usługa powierzchni dyskowej jakaś?

Odpowiedz