DAJ CYNK

T-Mobile: wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę

17.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18

Ważne 4

7

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. W roli głównej występuje Bogusław Linda.

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. W roli głównej występuje Bogusław Linda.

Jak przekonuje operator, zgodnie z przesłaniem spotu, w T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę, a ponad 9 na 10 z nich załatwionych jest od ręki w czasie jednej rozmowy telefonicznej. W pozostałych przypadkach operator wraca z rozwiązaniem niezwłocznie, tak aby przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu swojego biznesu.

W listopadzie 2015 roku złożyliśmy obietnicę, że 9 na 10 spraw przedsiębiorców załatwiamy od ręki i wywiązaliśmy się z tej obietnicy. Wynik z ostatniego roku pokazują, że w segmencie małych firm aż 99% spraw rozwiązaliśmy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego - mówi Marta Szwakopf, dyrektor departamentu marketingu segmentu B2B T-Mobile Polska. Kolejnym etapem jest rozszerzenie tego standardu na klientów wyższych segmentów oraz wprowadzenie nowych rozwiązań usprawniających cały proces obsługi klientów.

Najnowsza, ogólnopolska kampania operatora skierowana do przedsiębiorców startuje 18 lutego. Spot jest zdecydowanie godny uwagi. Ze względu na śpiewającego Bogusława Lindę - warto.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się