DAJ CYNK

T-Mobile: wybierz dziś swój bonus w Happy Fridays. Dostaniesz go za tydzień

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25536

T-Mobile: wybierz swój bonus w Happy Fridays

T-Mobile ogłosił wczoraj kolejną odsłonę akcji Happy Fridays, wraz z Empik Foto, ale myśli już o przyszłej edycji. Tym razem jednak operator postanowił dać wolną rękę swoim klientom, którzy sami mogą wybrać bonus.

T-Mobile startuje z ankietą, w której użytkownicy mogą sami wskazać preferowany bonus. Prezent, który w facebookowej ankiecie otrzyma najwięcej głosów, będzie czekał na klientów indywidualnych operatora w przyszłotygodniowej edycji akcji, odbywającej się 23-25 października.

Zobacz: Dziś rusza Allegro Smart! Student, a w nim T-Mobile rozdaje gigabajty

Jak i gdzie zagłosować w ankiecie?

T-Mobile zamieścił na swoim profilu na Facebooku ankietę, umożliwiającą wybór pomiędzy opcją dodatkowego, bezpłatnego pakietu internetu 3 GB a rabatem 100 zł na smartfon z nową umową T‑Mobile. 

Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę

Wynik głosowania ogłoszony zostanie w poniedziałek, 19 października, a w kolejnej odsłonie Happy Fridays 23-25 października wybrany bonus dla indywidualnych klientów  magentowej sieci będzie czekał w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Ankieta jest dostępna pod adresem:

  • https://www.facebook.com/166466416745074/posts/3502037796521236

Happy Fridays to cotygodniowa akcja, w której klienci indywidualni ofert T‑Mobile na kartę, MIX i korzystający z abonamentu mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” prezenty bez dodatkowych formalności. W ostatniej, obecnie trwającej edycji operator zaproponował zniżkę w wysokości 26% na produkty ze sklepu www.empikfoto.pl. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” od dzisiaj do niedzieli, do końca dnia.

Zobacz: Happy Fridays: T-Mobile rozdaje zniżkę 26% do Empik Foto
Zobacz: Właściciel T-Mobile wyłącza w Niemczech 3G, ale zostawi 2G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T‑Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu