DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza doładowania Bitcoinami

18.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5715

Ważne 11

0

T-Mobile Polska jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza możliwość płatności Bitcoinami za doładowania. Przez trzy miesiące, klienci kupujący kody cyfrową walutą otrzymają 20% wartości doładowania gratis.

T-Mobile Polska jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza możliwość płatności Bitcoinami za doładowania. Przez trzy miesiące, klienci kupujący kody cyfrową walutą otrzymają 20% wartości doładowania gratis.

T-Mobile Polska poszukując nowych i innowacyjnych pomysłów wśród startupów podjął współpracę z polskim procesorem płatności Bitcoin - InPay. Rozwiązanie umożliwia zakup kodu, a następnie doładowanie karty za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu. Cały proces dla posiadacza portfela Bitcoin trwa krócej niż pół minuty i nie wymaga podawania żadnych danych, czy żmudnego przepisywania kodów.

Użytkownicy smartfonów, chcąc płacić Bitcoinami za doładowania lub w sklepach, powinni zainstalować jeden z dostępnych w Google Play lub w Appstore portfeli Bitcoin, np. Blockchain.info, Mycelium lub GreenAddres.it. Bitcoiny można kupić na jednej z polskich giełd BitBay.net, Bitmarket.pl, BitStar.pl lub w Bitcoinomacie. Aby skorzystać z usługi należy następnie odwiedzić stronę inpay.pl/doladowanie.

Polska jest jednym z 10 krajów o największej liczbie pobrań portfela Bitcoin. T-Mobile powiększa salda kont i otrzymuje rozliczenia wyłącznie w polskich złotych, niezależnie od bieżących kursów.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-02-18 23:47:06

@32 W małych sieciówkach nigdy nie miałem problemu z żadnym z produktów które wyminiłeś.Wiem, że duże molochy mają swoje widzimisie, dlatego je omijam.

Odpowiedz

32. ~
1

2015-02-18 22:47:59

@31. Słoneczny) Gdzie kupujesz doładowania, płacąc bonami Sodexo? W supermarketach nie chcą sprzedawać doładowań, alkoholu i papierosów przy płatności bonami.

Odpowiedz

0

2015-02-18 21:32:25

Też mi coś. Ja od lat płacę za doładowania bonami sodexo. Wychodzi 20-30 % taniej bez wielkich kombinacji.

Odpowiedz

30. ~JaWiemTyNieMusisz
0

2015-02-18 19:32:12

Super sprawa na 100% skorzystam :-)

Odpowiedz

29. ~shitcoin
0

2015-02-18 19:10:26

Jak można legalnie płacić walutą, która w tymm kraju jest nielegalna?

Odpowiedz

28. ~pabloki
0

2015-02-18 18:07:24

no własne , bzwbk wypowiedział umowy za obrót bitcoinami. a zresztą to już santander hiszpański no a hiszpania to jak grecja- umoczeni w długu na łańcuszku mfwpewnie sprawdzenie konta w t mobile to 4 bit. no przeciez t mobile musi zarobic. ostatnio nie jest dobrze.

Odpowiedz

27. ~Martin
1

2015-02-18 16:07:16

Chociaż omijam T-mobile szerokim łukiem, to ta wiadomość jest naprawdę świetna, to może być duży krok w rozwoju płatności Bitcoin przez znane firmy, oby tak się stało i w najbliższej przyszłości także inni operatorzy poszli w tym kierunku.

Odpowiedz

26. Horacy
0

2015-02-18 15:32:34

Hmm Polska w top 10 zainteresowania BTC? To ten pomysł może nawet i wypalić skoro aż tak duże zainteresowanie jest płatnościami BTC w Polsce..

Odpowiedz

25. ~wlo
-1

2015-02-18 14:55:00

I tak mam rację i zawsze tak było i będzie. A wy mój tyłek calujcie

Odpowiedz

24. wlo
0

2015-02-18 13:56:22

22 - jak skarbówka zechce, grosza z konta nie weźmiesz... Więc reglamentacja to pikuś ;-)

Odpowiedz

23. ~wlo
0

2015-02-18 13:52:01

@22 Dziękuję, chociaż dziwię się tym, którzy chcą w ogóle ze mną rozmawiać. Kolegów nie mam, nawet szwagier już się nie odzywa. Same tylko minusy i ... do ścieku. Dziękuję jeszcze raz Tompson.

Odpowiedz

22. ~Tompson
0

2015-02-18 13:37:05

Wlo widzę dalej się bawisz w śmieszka. Przypomnij sobie Cypr albo Rosję gdzie obywatele nie mogli swoich pieniędzy z bankomatów wyciągnąć bo była reglamentacja. A Ty mi z ordynacja podatkowa wyjeżdżasz eh.

Odpowiedz

21. ~JahU
0

2015-02-18 13:31:26

Dobrze że Tm zainteresował się BTC, może inni pójdą w ich ślady?

Odpowiedz

20. wlo
0

2015-02-18 13:21:33

16 - rząd - w postaci skarbówki i zus już trzyma łapę na moim koncie. Znasz ordynację podatkową np.? Przeczytaj ;-)

Odpowiedz

19. ~
0

2015-02-18 13:20:46

15, to kiedy antyterrorysci wparuja do TMobile?

Odpowiedz