DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza do swojej oferty dwa nowe pakiety ubezpieczeń: Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia

14.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9795

Ważne 3

-1

Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia to dwa nowe pakiety ubezpieczeń, które operator magentowej sieci wprowadził do swojej oferty w porozumieniu z z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife.

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zdrowotne. Usługa „Ochrona na Wypadek” ma zapewnić wsparcie finansowe dla ubezpieczonego i jego bliskich w trudnych życiowych sytuacjach, takich między innymi jak pobyt w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego lub jego śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego, w wysokości nawet do 200 000 zł. Dzięki ubezpieczeniu „Ochrona Zdrowia”, można otrzymać dodatkowe środki finansowe na walkę z nowotworem złośliwym, a także w przypadku zawału serca lub udaru.

Jak zapewnia operator, umowę można zawrzeć bez zbędnych formalności, kwestionariuszy czy uprzednich badań, a ubezpieczenie chroni o każdej porze na całym świecie.

Pierwszy miesiąc ochrony ubezpieczeniem jest bezpłatny. Miesięczne składki zaczynają się od 12,50 zł i doliczane do rachunku od sieci T‑Mobile. Z oferty mogą skorzystać abonamentowi klienci indywidualni operatora w wieku od 18 do 65 lat, zamieszkali na terenie Polski. Umowę można zawrzeć po uprzednim kontakcie telefonicznym ze strony konsultanta, a ochrona zaczyna się następnego dnia po rozmowie.

Więcej szczegółów na temat przygotowanych wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife pakietów można znaleźć na poniższych stronach internetowych:

Zobacz: Ktoś złożył skargę na świąteczną reklamę sieci T-Mobile. Komisja Etyki Reklamy uznała, że narusza ona Kodeks Etyki Reklamy
Zobacz: Najszybszy internet mobilny w Polsce? Według RFBenchmark to nadal T-Mobile. Ale pod wieloma względami bije go Orange
Zobacz: Orange rozszerza ofertę o ubezpieczenia turystyczne oraz ich porównywarkę

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się