DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza do oferty serwis Legimi

17.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4300

Ważne 1

4

T-Mobile wprowadza do serwisu MyBox aplikację Legimi. Dzięki temu klienci otrzymają dostęp do ponad 10 tys. książek z oferty serwisu.

T-Mobile wprowadza do serwisu MyBox aplikację Legimi. Dzięki temu klienci otrzymają dostęp do ponad 10 tys. książek z oferty serwisu.

Aplikację Legimi można pobrać z T-Mobile MyBox i czytać książki bez limitu przez pierwsze 30 dni całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie miesięczny abonament za przeczytanych 300 stron dowolnych książek z biblioteki Legimi będzie wynosił 7,90 zł. Nieprzeczytane strony sumują się i przechodzą na kolejny miesiąc, zaś prawdziwi pożeracze literatury mogą dokupić pakiet kolejnych 300 stron w dowolnym momencie i w tej samej cenie.

Dzięki synchronizacji w chmurze, użytkownicy mają dostęp do własnej półki z e-bookami zawsze i wszędzie, a aplikacja bez problemu odnajdzie stronę, na której zakończono lekturę ostatnim razem. Dla lubiących śledzić swoje postępy i porównywać je ze znajomymi Legimi oferuje wgląd w statystyki czytania. Dodatkowo, dla większej wygody można wybrać krój i rozmiar czcionki, tryb dzienny lub nocny oraz orientację - poziomą lub pionową. Co istotne, z usługi korzystać można także off-line, aplikacja korzysta bowiem z transmisji danych tylko w momencie pobierania e-booka na urządzenie.

Z promocji T-Mobile MyBox można skorzystać wybierając Legimi jako usługę promocyjną (dla klientów posiadających plany taryfowe z bezpłatną jedną usługą z oferty MyBox) lub w formie miesięcznej subskrypcji. Usługę można aktywować poprzez aplikację lub za pomocą SMS o treści LEG wysłanego na numer 8089. Dostępna jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się