DAJ CYNK

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza nową bankowość mobilną

26.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 29

Ważne 1

9

T-Mobile Usługi Bankowe udostępnia klientom nową bankowość mobilną. Dzięki nowej aplikacji mobilnej klienci mogą korzystać z usług szybciej, łatwiej i wygodniej niż na komputerze.

T-Mobile Usługi Bankowe udostępnia klientom nową bankowość mobilną. Dzięki nowej aplikacji mobilnej klienci mogą korzystać z usług szybciej, łatwiej i wygodniej niż na komputerze.

Według najnowszego raportu portalu prnews.pl liczba aktywnych użytkowników bankowości mobilnej osiągnęła 6,3 mln osób na koniec II kwartału 2016 roku (wzrost o 2 mln rok do roku). To blisko połowa wszystkich użytkowników bankowości internetowej, z której według ostatnich danych Związku Banków Polskich korzysta już ponad 13 mln Polaków. Nowa bankowość mobilna jest odpowiedzią T-Mobile na ten trend.

Aplikacja T-Mobile Usługi Bankowe jest zbudowana w oparciu o zasadę "Mobile First". Oznacza to, że większość nawet złożonych operacji można wykonać z telefonu. Dotyczy to też procesu otwarcia konta, aktywacji aplikacji czy nawet obsługi rachunku firmowego. Nie ma potrzeby przełączania się do bankowości internetowej.

Na wielości funkcji i zastosowań, nie ucierpiało doświadczenie klienta. Łatwe i bezpieczne logowanie, prezentowanie informacji przed zalogowaniem oraz płynne i wygodne działanie, wykorzystujące przyzwyczajenia nawigacyjne klientów i odpowiadające na ich oczekiwania, były głównymi celami przy projektowaniu aplikacji. Bankowość mobilna T-Mobile Usługi Bankowe została przygotowana od podstaw i niezależnie na każdy z systemów, a przez to jest w pełni zgodna z ich logiką i specyfiką nawigacji. W rezultacie aplikacja staje się integralną częścią systemu, w którym działa klient.

Aplikacja mobilna T-Mobile Usługi Bankowe oddaje w ręce klientów szereg udogodnień:

  • logowanie do konta za pomocą czytnika linii papilarnych lub gestem,
  • integracja z systemem płatności Blik,
  • dostęp do salda konta i trzech ostatnich transakcji od razu po doładowaniu,
  • widżety dla systemu Android i iOS,
  • automatyczne zapisywanie odbiorców transakcji i możliwość wykonania jej z różnych miejsc, np. z historii płatności lub listy kontaktów w telefonie,
  • wyszukiwarka i możliwość szybkiego zablokowania karty,
  • wniosek o kredyt dostępny za jednym kliknięciem,
  • możliwość ustawienia cyklicznego doładowania telefonu na kartę.

W przyszłości do listy funkcji dojdzie m.in. możliwość zamówienia karty debetowej i kredytowej, , rozkładanie na raty zakupów dokonanych kartą kredytową, natychmiastowa pożyczka z rachunku karty kredytowej, natychmiastowa pożyczka w procesie preweryfikacji oraz otwieranie kont oszczędnościowych i kont dodatkowych. T-Mobile Usługi Bankowe planuje też udostępnić klientom technologię HCE, pozwalającą na dokonywanie płatności bezstykowych telefonem.

Wprowadzeniu na rynek nowej wersji aplikacji mobilnej towarzyszy też specjalna oferta dla jej obecnych i przyszłych użytkowników. A w niej: lokata oprocentowana na 3%, Pożyczka bez odsetek - wyłącznie z prowizją za przyznanie, 5% cashback za zakupy przy wykorzystaniu BLIK. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe, mogą też nawet za darmo otrzymać abonament bez limitów od T-Mobile albo internet mobilny. Wystarczy, że będą aktywnie korzystać z konta.

Nowa bankowość mobilna to nie jedyna nowość w T-Mobile Usługi Bankowe. Już wkrótce zostanie udostępniona zupełnie nowa bankowość internetowa. Jest zaprojektowana zgodnie z koncepcją Material Design i spójna z logiką aplikacji mobilnej.

Zobacz: Prezentację nowej aplikacji T-Mobile Usługi Bankowe

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się