DAJ CYNK

T-Mobile: Umowa z telefonem na rok lub bez urządzenia na 6 mies.

01.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10433

Ważne 4

19

T-Mobile przygotował dwie propozycje dla klientów, którym zależy na czasie - umowę na 12 miesięcy ze smartfonem lub na 6 miesięcy w opcji bez urządzenia.

T-Mobile przygotował dwie propozycje dla klientów, którym zależy na czasie - umowę na 12 miesięcy ze smartfonem lub na 6 miesięcy w opcji bez urządzenia.

W opcji bez telefonu, w ramach umowy na 6 miesięcy klient otrzymuje nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych oraz 2 GB Internetu w cenie 29,99 zł miesięcznie. Nielimitowane wiadomości SMS/MMS to kolejne 10 zł miesięcznie, a nielimitowane połączenia na numery stacjonarne kosztują 6 zł miesięcznie.

Poprzedni wariant taryfy (Jump Go), zawiera w tej samej cenie (29,99 zł) też nielimitowane połączenia na numery stacjonarne i nielimitowane wiadomości SMS/MMS, ale pakiet danych jest mniejszy - wynosi 1 GB.

Zobacz: T-Mobile: nowe taryfy dla klientów indywidualnych

W przypadku umów na 12 mies. z telefonem sieć proponuje nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y do wszystkich oraz 5 GB Internetu w taryfie Jump Comfort. A do tego m.in. Huawei Y6 czy Samsung Galaxy J5 od 9 zł na start. Telefon można wymienić na nowy już po 8 miesiącach.

Nowe propozycje są skierowane do obecnych i nowych klientów T-Mobile oraz dostępne tylko w sklepie internetowym T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
71. ~Pracownik play
0

2016-03-02 22:28:42

No nareszcie konkurencyjna oferta :)

Odpowiedz

70. ~tomo
0

2016-03-02 20:21:54

~prezes wyslij prosze link do tej oferty t mobile

Odpowiedz

69. wlo
0

2016-03-02 16:25:52

68 - nie czytałeś, więc po co gadasz bzdury?

Odpowiedz

68. ~
0

2016-03-02 13:29:57

@48 u wszytskich operatorów są dodatkowe koszty, w t mobile teraz jest tylko 5 zł a z tego co wiem w plusie do abonamentu za 50 zł dopłacasz ok 20 zl, w orange 16 a play 18zł za wszystkie zgody i faktury papierowe wiec 5 zl w t mobile wygląda skromnie.

Odpowiedz

67. ~prezes
0

2016-03-02 07:25:10

Prosze bardzo. 3karty sim plus 1 telefon np Huawei P8 Lite lub Galazy J5 za 9 zl. ABONAMENT ZA 3 usługi 84,97 z vat razem z rata za tel. Umowa i raty na 24 miesiące. Każdy ma mo limit ze stacjonarnymi sms mms i po 5GB neta. Warunek zakup oferty rodzinnej jednocześnie. Znajdzcie mi co tańszego na rynku Aktywacja 3 x 1 zl. Chyba by się musial ten wasz Play polaczyc z nju mobile i podzielić przez virgin żeby taie cos zaoferować.

Odpowiedz

66. ~okoorva
0

2016-03-02 01:34:27

To o Was. Kulturalnie.

Odpowiedz

65. ~okoorva
0

2016-03-02 01:33:11

Same *** Co za syf. Szrot. Merytorycznie.

Odpowiedz

64. ~
0

2016-03-02 01:11:32

@62,61,63, - macie racje... już Orange dodaje aktywacje za 15-20zł byle byś miał jedną aktywację za 50-60zl/mc., pozwala chyba 3 lub 6 aktywacji w NJU + do każdego Dodatkowy, byle tylko były przychody.. jakościowo to jest to samo co T. Orange nie jest ruchliwy, ale jak już zacznie...

Odpowiedz

63. ~
0

2016-03-01 23:33:41

"Nie wiem skąd ten hejt na T-Mobile" - poniewaz sa niebezpieczna konkurencja. Stad piana na ustach.

Odpowiedz

62. ~Lipa
0

2016-03-01 22:47:37

Tylko dla takich halsetów.

Odpowiedz

0

2016-03-01 21:27:18

Spieszmy się kochać TMobile. Tak szybko tracą klientów, że po tej ich 8setce za miliardy chyba będzie latał P4 w roamingu. Widzę, że sieć będzie już niedługo tylko dawcą roamingu i przystanią dla dużego biznesu. Indywidualni poza fanatykami wykruszą się w kilka lat.

Odpowiedz

60. ~brakuje wam luzu
-1

2016-03-01 20:34:01

chętnie zapłacę więcej za abonament tylko po to aby was nie spotkać w salonie PLAY jak wybieracie telefon za 1 złotych stojąc w długiej kolejce...niektórych usług nie widać w abonamencie TM czy Plus a są dużo warte. brakuje wam luzu ...

Odpowiedz

59. ~heyah badada daje mi bana
0

2016-03-01 18:06:15

doszedłem do wniosku że nie ma co się zajmować tym operatorem, on się przestaje liczyć na rynku

Odpowiedz

58. ~Calm7
0

2016-03-01 17:31:03

54). odpisałem ci wtedy, że nie mam po co wracać, bo nie będzie mnie admin obrażać.

Odpowiedz

57. ~Goro
0

2016-03-01 17:26:04

Ta oferta na 12 m-cy to jakaś bzdura. To zwykła lojalka na raty 24 m-ce.

Odpowiedz