DAJ CYNK

T-Mobile szykuje odpowiedź na ofertę sieci Play

22.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9010

Ważne 5

8

Play wczoraj zaprezentował nowe oferty. T-Mobile radzi cierpliwość, bo za tydzień sami pokażą coś nowego.



Play wczoraj zaprezentował nowe oferty. T-Mobile radzi cierpliwość, bo za tydzień sami pokażą coś nowego.

T-Mobile Polska chwali się na swoim profilu na Twitterze, że już za tydzień pokaże nową ofertę. Z treści ogłoszenia można wywnioskować, że to, co przedstawi operator magentowej sieci, stanowić będzie odpowiedź na zaprezentowaną wczoraj nową ofertę abonamentową oraz internetową fioletowych. T-Mobile sugeruje, że warto kilka dni poczekać. Czy to prawda, powinniśmy się dowiedzieć już za tydzień.



Zobacz: Nowa oferta Play Pokolenia
Zobacz: Nowa oferta Play Internet
Zobacz: Orange szykuje zmiany w ofercie

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
52. ~Ktoś nowy
0

2018-08-28 09:06:55

Witam no i czekamy na nową oferty T Mobile zgodnie z umową która miała nastąpić tydzień temu dzisiaj lub jutro Operator ma zaprezentować coś nowego Jak na razie cisza nie ma Ciekawe co to będzie już się nie mogę doczekać

Odpowiedz

51. ~do 50
0

2018-08-23 12:56:19

Co ty pitolisz tu nie ma co sie wysilac play internet dali masakrycznie drogi z limitami gb w tiłombajl nawet teraz masz limit prędkości a za 80zeta bez limitów predkosci to w play masz 1T za 200zł hehehe

Odpowiedz

50. ~Abonent
0

2018-08-23 04:27:47

A no to wysilać się nie muszą, bo nie jest trudno zaprezentować cokolwiek odrobinię lepszego...

Odpowiedz

47. ~kriskrawczyk
0

2018-08-22 18:19:52

Wg mnie to oni mogli by palcem nie ruszyć, bo internety mają juz lepsze. Zobaczymy za tydzień ale skoro tytul gada ze bedzie lepiej to ja wierze. Przy playu to oni luksus i nie ten poziom do konkurencji.

Odpowiedz

46. ~Nomad pustynny
0

2018-08-22 16:50:44

4 grosze za sprawdzenie stanu konta abo i internetowego - podobno to nowość w cywilizowanych monarchiach !!!

Odpowiedz

45. ~
0

2018-08-22 16:48:09

Ja regulaminu nie znam i jakoś nie mam ochoty na zmiany- ale znam przypadek u innego operatora- jedna osoba nie zapłaciła i grupowa oferta poległa!.

Odpowiedz

44. ~pabloki
0

2018-08-22 16:39:37

filtr przeciwspamowy trzeba poprawić bo nie puszcza ca:l-ma43 czyli mogę z wlo i c;al=mem wziąć na spółkę i każdy dostanie swój rachunek na siebie i na swój adres?

Odpowiedz

43. Gormar
0

2018-08-22 16:33:41

@41. Pabloki. W nowej ofercie Play każdy w grupie może płacić za siebie. To właśnie dla tego taką samą możliwość wprowadza T-mobile.

Odpowiedz

42. ~avsa
0

2018-08-22 15:29:01

Dalej będą wciskać super internet bez limitu gdy infrastruktura leży.Takie rzeczy tylko w Erze panie.Tak wiem to wina roamingu krajowego Playa.

Odpowiedz

41. ~pabloki
-1

2018-08-22 15:24:13

jesli to prawda co pisze GOL z tymi rachunkami to realnie było by lepsz od play. kazdy płaciłby za siebie.przy okazji dobrze że nie wybrali na prezentacje dnia 1 września.

Odpowiedz

40. ~JJ
0

2018-08-22 14:57:08

38: Niestety dla Ciebie nie mam abonamentu komórkowego w T-M. Jedynie internet domowy od nich posiadam. Z cenami telefonów mogę się zgodzić, że poszły w górę. Jeśli chodzi o usługi to różnie z tym bywa. W jednej z firm usługa x będzie tańsza niż w innych, z kolei usługa y droższa niż u konkurentów.

Odpowiedz

39. ~skalarek
0

2018-08-22 14:26:03

A po planszach można się domyślić: dla grupy 3 osób obniżą cenę abonamentu TM bez limitu (oferta bez telefonu) z 50 na 40 złotych oferta smartfoneria (czyli z telefonem) abo ze 100 na 90 złotych.

Odpowiedz

38. ~skalarek
1

2018-08-22 14:19:36

#37: a ja mam takie wrażenie że jesteś biedną ofiarą kontraktu w tej sieci. TM nie zarabia, TM wysysa. Od roku podnieśli tak drastycznie ceny telefonów i usług, że dziwię się że znajdują się chętni na ich ofertę. A przecież w każdym smartfonie jest aplikacja kalkulator.

Odpowiedz

37. ~JJ
0

2018-08-22 14:07:45

Mam takie wrażenie, że niektórzy to chcieliby aby abonamenty były po tyle samo co prepaid. Operator to nie organizacja charytatywna, za darmo nic nie ma. Firma musi na siebie zarabiać niestety.

Odpowiedz

35. ~33
-1

2018-08-22 13:49:49

33: i taka jest różnica np. między T-mobile a Playem. Różowi szkolą kierowników sprzedaży, a ci z kolei swoich pracowników, a Fioletowi w dzień kiedy oferta wchodzi w życie przysyłają ulotki z informacją (jak dobrze i jak na linii kurier - odbiorca nie wystąpi problem bo i o takich przypadkach słyszałem, że w dzień kiedy oferta była już widoczna na stronie Play to jeden salon chciał wciskać starą).

Odpowiedz