DAJ CYNK

T-Mobile: Świąteczne Turbodoładowanie

02.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5992

Ważne 3

21

Od 1. do 21. grudnia obowiązuje nowa promocja doładowań dla użytkowników T-Mobile na kartę - Turbodoładowanie na Święta.

Od 1. do 21. grudnia obowiązuje nowa promocja doładowań dla użytkowników T-Mobile na kartę - Turbodoładowanie na Święta.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, którzy w okresie jej obowiązywania wyślą SMS aktywacyjny o treści TAK na numer 80404, a następnie doładują konto kwotą minimum 25 zł.

W zależności od kwoty doładowania, klient otrzymuje określony pakiet Złotówek ważny przez 14 dni od momentu dodania ich do konta. Dodatkowe środki wykorzystać można na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. Kwota promocyjnego doładowania jest rozliczana przed zgromadzoną na koncie kwotą w złotych.

Doładowanie

Kwota promocyjnego doładowania

25 - 39 zł

5 Złotówek

40 - 59 zł

8 Złotówek

60 - 99 zł

12 Złotówek

100 - 500 zł

20 Złotówek


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
47. zuraw666
1

2014-12-04 01:50:45

Hurra! Hurra! Hurra! Wreszcie będę mógł częściej sprawdzać stan konta, bo będzie mi zabierało 4 grosze z konta promocyjnego, a nie z głównego, hahaha! Rewelacja T-Debile!!! A tak na poważnie - wasze pseudo promocje w ofertach na kartę to przeżytek, który Play czy Orange wprowadzały do swoich ofert 7-8 lat temu.

Odpowiedz

46. ~dj
2

2014-12-03 13:51:54

schodzą na psy !!!!!!!!!!!!!!! kto tam teraz tym zarządza ?????????? Gumisie ?????

Odpowiedz

45. wlo
-3

2014-12-03 07:48:17

42, 44 - no właśnie... Nie ma co się zastanawiać skąd mają tylu klientów prepaid. Mają bo ludziom widać odpowiada. Ty za nich nie płacisz, po co więc wnikać czy im pasuje płacenie za sprawdzenie salda konta? Ja znam ludzi, którzy dopłacają 15 złotych (za fakturę papierową i billing) do rachunku za abonament 30-złotowy! Ich decyzja, ich wybór ;-) Osobiście znam ludzi z wyboru korzystających z TT i to całymi rodzinami ;-)

Odpowiedz

44. ~KochamCięAżDoOstatniegoBanknota
1

2014-12-02 17:59:37

@43 DanielR , nie rozumiem ludzi, którzy tak chętnie płacą pieniądze za sprawdzenie stanu konta w prepaidach T-debile i Heyah - nie wiem skąd mają tyle abonentów ale świadczy to o tym, że z myśleniem u Polaków jest BARDZO ŹLE ! Ich dewizą jest : najdrożej i najmniej a i tak mają klientów - istna paranoja ...

Odpowiedz

43. DanielR
0

2014-12-02 17:36:51

@42, szanuje twoje zdanie i w zasadzie jej popieram, ale wiem też, że są osoby o innych poglądach i ich zdanie też staram się uszanować. To w końcu ich, nie moje pieniądze. ;-)

Odpowiedz

42. ~Kocham Cię aż do ostatniego ban
1

2014-12-02 17:30:35

@40 DanielR , schlałeś się od mamrota ? nie ma żadnego racjonalnego powodu aby zostać w T-debile , zobacz chociażby co zrobili z Heyah - kiedyś dobra oferta dzisiaj to oferta niszowa ...

Odpowiedz

41. ~
1

2014-12-02 16:22:55

Oj coś bardzo biedne te święta z T-Mobile, takie ochłapy dają że aż wstyd.

Odpowiedz

40. DanielR
0

2014-12-02 16:17:27

@wlo (36), ja tak uważam, w którym miejscu? Jest zapewne kilka powodów pozostawania do dziś u różowych, z czego cześć z nich zapewne racjonalna.

Odpowiedz

39. ~plo
1

2014-12-02 15:46:54

Temat jest o T Mobile czy o przemysleniach wlo ?

Odpowiedz

38. amigo007
1

2014-12-02 15:43:41

Żenada. Ale wielu nieświadomych innych ofert użytkowników ucieszy się z jakiegokolwiek "gratisu".

Odpowiedz

37. wlo
-1

2014-12-02 15:35:02

35 - nie widzę powodów do poddania się leczeniu... Szkoda kasy. A może coś gorszego ci lekarze znajdą? Po co? Daj spokój ;-)

Odpowiedz

36. wlo
-2

2014-12-02 15:33:56

No skoro uważasz, że prawie 9 milionów prepaidów w Erze to "kolejne" numery... Gratuluję dobrego humoru ;-)

Odpowiedz

35. ~wio
1

2014-12-02 15:24:23

Ja mam numery w każdej sieci ale będę się leczył. Obiecuję.

Odpowiedz

34. DanielR
1

2014-12-02 15:17:30

Pytanie nie, ale Ty podałeś swój przykład. A nie masz numeru głównego w T-Mobile.

Odpowiedz

33. wlo
-1

2014-12-02 15:13:01

DanielR - przepraszam - pomyliłem wątki ;-) Moja odpowiedź była na konkretne pytanie - kto u nich ma jeszcze numer na kartę? Pytanie nie dotyczyło numeru głównego. Ale cóż... całkiem sporo ludzi ma jako drugi numer w prepaidzie Ery ;-)

Odpowiedz