DAJ CYNK

T-Mobile: Supernet Video ma 50 tys. zadowolonych klientów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6082

Supernet Video to usługa, dzięki której za 5 zł można mieć "nieskrępowany" dostęp do wielu popularnych serwisów wideo z YouTube'em włącznie.Supernet Video to usługa, dzięki której za 5 zł można mieć "nieskrępowany" dostęp do wielu popularnych serwisów wideo z YouTube'em włącznie.

Od momentu startu oferty, Supernet Video cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ofertę pozytywnie oceniły i media i klienci. Oczywiście pojawiały się też głosy, że Supernet Video, choć zdecydowanie innowacyjny, choć mobile first i mobile only, czy odniesie sukces komercyjny, to się dopiero okaże. Trudno się temu dziwić. Każdy produktowiec wie, że od deklaracji zakupu do zakupu droga długa. A i nawet wtedy podróż klienta dopiero się zaczyna - podał T-Mobile Polska.

Usługa Supernet Video została uruchomiona 2 miesiące temu, więc przyszedł czas na jej "sprawdzenie". Od czasu premiery usługi aktywowało ją 50 tysięcy abonentów, którzy - chwali się T-Mobile - są z niej zadowoleni, choć odsetek tych, którzy się zdecydowali na włączenie Supernet Video jest niewielki. Duża liczba klientów, prawie 3 razy większa, niż zakładano w T-Miobile, wybiera pakiet FullHD, a udział tej grupy ciągle rośnie.

Aby uczcić tę okrągłą liczbę, T-Mobile przygotował konkurs, w którym będzie można wygrać jedną z pięciu 3-miesięcznych subskrypcji Netflixa. Szczegóły konkursu na Twitterrze @TMobilePolska, a regulamin tutaj.

Zobacz: T-Mobile: Wideo bez limitu danych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-mobile Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu