DAJ CYNK

T-Mobile Start: Internet 10 GB za 10 zł miesięcznie

12.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8012

Ważne 6

9

T-Mobile wprowadził do oferty Internetu mobilnego taryfę Start za 10 zł miesięcznie z pakietem 10 GB.

T-Mobile wprowadził do oferty Internetu mobilnego taryfę Start za 10 zł miesięcznie z pakietem 10 GB.

Start, to oferta bez urządzenia z umową zawieraną na okres 10 miesięcy. Co miesiąc do wykorzystania w niej jest 10 GB danych. Do tego w ofercie znajduje się darmowy nielimitowanych transfer nocny w godzinach 00:00-9:00 (blueconnect noc).

Oferta jest dostępna od 8 lipca.

Zobacz: Regulamin oferty

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
54. ~AsterDD
0

2016-07-15 01:40:30

47. Ale pojęcie odszkodowania od kary umownej to ty odróżniaj, bo to są inne pojęcie i inne kwoty. Kara umowna nie jest nigdy wypłacana przez operatora, a wszelkie odszkodowania to są grosze w porównaniu z tymi karami.

Odpowiedz

53. ~patryk
0

2016-07-14 13:14:40

już gdzieś czytałem świetny przepis na tę ofertę: dual sim! najlepiej sobie ją dokupić, żeby za dyszkę korzystać z takigo neta. zastanawiam się nad tym, bo mam już w TMobile abonament bez zwyżek z niewielkim pakietem, a drugi za dyszkę byłby super! ;]

Odpowiedz

52. ~
0

2016-07-14 05:35:47

można kupić tą ofertę w salonie ?

Odpowiedz

51. ~~~~
0

2016-07-13 20:08:37

Można dokupić pakiet neta jak się skończy?

Odpowiedz

50. ~
-2

2016-07-13 19:40:05

Najlepsza oferta SIM Only do domu to Power LTE bez sprzętu za 50zł z rabatem 3mc 0zł i umową na rok. Płacimy 9mcy*50zł=450zł/rok i daje nam skutecznie 37,5zł/mc za 50GB plus nielimitowane LTE po tym pakiecie, gdzie u mnie zwalnia po ponad 300GB do 1Mbps/1Mbps. TO jest najlepsza oferta abo na neta simonly. Jak ktoś zna lepszą dla nowego klinta to prosze się chwalić :)

Odpowiedz

49. ~adrianobr
0

2016-07-13 18:57:25

Oferta tylko online czy w Punkcie też można podpisać ?

Odpowiedz

48. ~
0

2016-07-13 17:25:36

@47: Może miało to związek z obowiązującą kiedyś "usługę powszechną", albo Orange ma jakieś inne regulacje w usługach stacjonarnych.W tych regulaminach oraz wzorach umów telekomunikacyjnych, które widziałem (a trochę ich było), zawsze był zapis, że kara umowna/kwota ulgi/opłata wyrównawcza wiąże wyłącznie abonenta.

Odpowiedz

47. Angemona
0

2016-07-13 16:11:24

@39 prawda, wyjaśnij mi w takim razie dlaczego Orange, a dawniej TP wypłacają odszkodowanie jeśli niemogą dalej świadczyć uslug stacjonarnych. Nie widziałam nigdzie zapisu o jednostronności no i kodeks cywilny przewiduje, że sankcje nigdy nie są jednostronne. Co do Jump, to oni nie zaprzestali świadczyć usługi tylko zmienili jej cene. Ale jeśli kablówka np pokłuci sie ze spółdzielnią i ta wywali ją z bloku, a wy macie jeszcze umowe to śmiało możecie ubiegać sie o odszkodowanie z tego tytułu.

Odpowiedz

46. ~
0

2016-07-13 14:56:42

@44: Dla porównania LTE T-Mobile w centrum Wrocławia:

Odpowiedz

45. ~pabloki
0

2016-07-13 14:51:46

44 normalne. co tu dziwnego?

Odpowiedz

44. mpiter
0

2016-07-13 14:42:23

@37 dziwne, centrum Wrocławia(okolice Rynku), Play Online:

Odpowiedz

43. ~Lidka
-1

2016-07-13 13:16:50

dobra oferta, moim zdaniem, nawet do routera, jak ktoś nie ma wygórowanych wymagań. u mnie ich internet świetnie śmiga, szczególnie z telefonu jestem zadowolona, bo w tym uproszczonym abonamencie mam pakiet 5 GB, który łapie wszędzie, nawet w trasie nie ma dziur w zasięgu.

Odpowiedz

42. ~
0

2016-07-13 13:07:23

To zdecydowanie lepsze od tego co np oferuje Play nie tylko przez nocny darmowy transfer, ale też fakt że w T-Mobile jest normalny net, a w Play nie .....

Odpowiedz

41. ~
1

2016-07-13 12:49:53

@38: W ilu państwach Europy usługi telekomunikacyjne są droższe niż w Polsce (z uwzględnieniem siły nabywczej, a nie nominalnie)?

Odpowiedz