DAJ CYNK

T-Mobile sprzedaje telefony "jak nowe"

23.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20373

Ważne 0

0

Po udanej akcji sieci Orange, sprzedaż odnawianych telefonów rozpoczęła sieć T-Mobile. Urządzenia pochodzą od klientów, którzy postanowili odstąpić od umowy sprzedaży zdalnej.

Po udanej akcji sieci Orange, sprzedaż odnawianych telefonów rozpoczęła sieć T-Mobile. Urządzenia pochodzą od klientów, którzy postanowili odstąpić od umowy sprzedaży zdalnej.

Każdy telefon zamówiony w sklepie internetowy klient może zwrócić w ciągu 10 dni. Eksperci T-Mobile sprawdzają i potwierdzają jakość telefonu, a następnie ten trafia do wyprzedaży na stronie T-Mobile w specjalnej cenie.

Aktualnie dostępne modele to Nokia Lumia 610, Sony Xperia tipo, Samsung I9070 Galaxy S Advance, Samsung S6500 Galaxy Mini 2, LG E400 Swift L3 i Samsung S5360 Galaxy Y. Obniżki cen sięgają 370 zł, telefony oferowane są z umową na abonament lub ofertę mix.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~rafalski
0

2013-01-20 16:32:25

A jak mam numer juz w t-mobile i skończyła mi się umowa, to ta wyprzedaż jest dla mnie? Należy mi się jakiś telefon?

Odpowiedz

38. ~
0

2012-11-30 15:23:28

jak na ceny abonamentów 25-35 zł to telefony i ceny za nie są ok,zamiast kupować pakiet minut albo telefon za całą kasę od razu można go kupić w abonamencie i jest telefon i pakiet minut w jednym no i dla starszych ludzi którzy dużo nie dzwonią to też może być dobra oferta w normalnej cenie.

Odpowiedz

37. ~
1

2012-11-26 14:57:23

@34 dokładnie, możesz zamówić, rozpakować, sprawdzić - ważne, żeby zwrócić z dowodem zakupu, no i bez uszkodzeń. Jak zamawiałem swój na heyah.pl to też miałem gwarancję zwrotu do 10 dni.

Odpowiedz

36. ~jacko
-1

2012-11-26 14:52:25

z wymienionych wyżej telefonów interesuje mnie tylko model LG.

Odpowiedz

35. McCoy
1

2012-11-26 10:50:12

Piotr - sprzęt może nosić zwykłe ślady używania, czyli nie może być uszkodzony, ale może być używany.

Odpowiedz

34. ~Piotr
-1

2012-11-26 10:36:11

Coś mi tu smierdzi.Przecież telefon kupiony zdalnie czyli na ogległośc można zwrócić tylko wtedy jeżeli nie został on rozpakowany.Więc takie nie otwierane telefony powinny byc sprzedawane po normalnej cenie.

Odpowiedz

33. Wizard
-1

2012-11-25 12:19:31

a ja chce N82 jest szansa na "prawie" NOWA ?

Odpowiedz

32. ~
1

2012-11-24 23:24:11

już praktycznie telefonów niema została sama bida ;)

Odpowiedz

31. ~
1

2012-11-24 18:34:56

co niektórzy wyczaili promocje i niektórych telefonów już nie ma,ciekawe czy takie promocje T będzie odnawiać czy to tylko jednorazowa promocja.

Odpowiedz

30. Gitarka
1

2012-11-24 16:58:33

Bardzo fajny pomysł. Widze z LG L3, yo dobry telefon, ale mam nadzieje, ze do tej listy dołączą jeszcze inne LG, wielu ludizom chętnym na te telefony taka promocja sie spodoba

Odpowiedz

29. ~
1

2012-11-24 15:14:28

28,możesz przenieść numer na 1 dzień do innej sieci i za 2-3 dni robisz nową umowę zamiast przedłużenia umowy jesli masz mało atrakcyjne warunki przedłużenia umowy i jeśli lepsze warunki miałbyś jako nowy klient,może jeszcze dostałbyś jakiś bonus za to,że przechodzisz z innej sieci.

Odpowiedz

28. ~SpideR
1

2012-11-24 12:02:22

A dla mnie szkoda że promocja nie dotyczy osób przedłużających umowy. Galaxy S advance ma naprawdę dobrą cenę.

Odpowiedz

26. ~STP
0

2012-11-23 20:21:38

Zwroty są zapewne dlatego, że jak każda inna sieć, wysyłają telefony LUZEM! Bez żadnych bąbelków czy innych ochronnych wypełniaczy w paczce. Sam bym im taki telefon oddał, gdyby mi w ten sposób wysłali.

Odpowiedz

25. AbrahaM
2

2012-11-23 19:01:39

@24: nie, pomarańczowi!

Odpowiedz

24. ~odradzameurobank.pl
1

2012-11-23 18:57:24

@23 - czyżby Paly?

Odpowiedz