DAJ CYNK

T-Mobile robi porządki w prepaidzie i zapowiada promocję

26.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7210

Ważne 12

5

T-Mobile zapowiada, że w raporcie z wynikami za IV kwartał zaprezentuje istotnie mniejszą liczbę użytkowników prepaid. To efekt weryfikacji bazy kart SIM.

T-Mobile zapowiada, że w raporcie z wynikami za IV kwartał zaprezentuje istotnie mniejszą liczbę użytkowników prepaid. To efekt weryfikacji bazy kart SIM.

Do tak głębokiej weryfikacji naszej bazy prepaid przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Jest ona elementem szerszych zmian, które obecnie zachodzą w naszej firmie. W procesie weryfikacji bazy nie oglądaliśmy się na innych operatorów i rynek, który - co warto podkreślić - nie wypracował do tej pory jednolitych standardów weryfikacji bazy czy metodologii raportowania liczby aktywnych kart SIM - poinformował Adam Sawicki, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Zobacz: GUS: 56,2 mln aktywnych kart SIM na koniec 2015 roku

Prezes T-Mobile zauważa, że każda "martwa dusza", to dla operatora rzeczywisty koszt. Z jednej strony koszt techniczny - obsługi większej bazy abonentów, a z drugiej - stała kwota, którą należy odprowadzić od każdego posiadanego przez operatora numeru do UKE.

Standardowo operatorzy nie usuwają z systemu SIM-ów zaraz po upływie terminu ich ważności. Po części po to, by klienci nadal mogli odzyskać numer (T-Mobile dawał na to 12 miesięcy).

Teraz T-Mobile chce wyeliminować zbędne koszty i znacząco zwiększyć atrakcyjność ofert. Adam Sawicki zapowiada, że już w ciągu kilku najbliższych dni należy spodziewać się rewelacyjnej promocji T-Mobile na kartę.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
71. wlo
0

2016-02-05 11:15:48

Jak należy rozumieć kilka (!) najbliższych dni? Od dzisiaj kilkanaście zaczyna się liczyć ;-)

Odpowiedz

70. ~suzi
0

2016-01-28 22:37:53

przeciez to juz znana promocja - ej telepolis- starzejecie się ;-) ...10GB gratis za doładowanie od 25 zeta

Odpowiedz

69. ~maniak t-mobile
0

2016-01-28 07:51:58

A kiedy wrocą karty t-mobile darmowe rozmowy miedzy nami z dwoma numerami?

Odpowiedz

68. ~wosq
2

2016-01-28 06:24:10

4 PLN za sprawdzenie stanu konta?

Odpowiedz

67. ~
-3

2016-01-27 14:29:10

Chcą się zmieniac i to jest na duży plus.ps czytając tu komentarze mam wrażenie że to księga żali i lictowania się po ilu się odeszło z sieci - Polaki cebulaki bez zmian.

Odpowiedz

66. ~Ted Rozpor
1

2016-01-27 07:33:41

To , że tak mało jest w Tmobile.Ja byłem z rodziną w Erze z 10 lat. Na tamte czasy była to bardzo dobra sieć, zwłaszcza BOK działał świetnie. Ale po wejsciu Tmobile wszystko się diametralnie zmieniło. Więc uciekliśmy gdzie indziej z numerami.

Odpowiedz

65. ~RBM user
0

2016-01-27 07:15:07

Ja byłem w TT 15 lat od 2000 roku i przeniosłem się do RBM na kartę i jakoś sieci Play jeżeli chodzi o używanie internetu w trasie to tragedia ich zaletą jest tylko cena. Jeżeli T-Mobile na kartę da coś w podobnego z mmsami za 30 zł to do nich wracam.

Odpowiedz

64. ~Mexille
1

2016-01-27 07:09:34

Że większość twoich znajomych jest w Play?

Odpowiedz

63. ~Ted Rozpor
1

2016-01-27 06:55:59

Dodam że reszta numerów to zagraniczne i stacjo. Bo zaraz będą głosy , że wymyśliłem listę.

Odpowiedz

62. ~Ted Rozpor
1

2016-01-27 06:54:48

Zadałem sobie trochę trudu i straciłem trochę czasu. Sprawdziłem kontakty w telefonie :Na 94 numery komórkowe w kontaktach :Tmobile - 3Plus - 16Orange - 24Play (w tym Virgin i Red Bull ) 32O czym to świadczy?

Odpowiedz