DAJ CYNK

T-Mobile przedłużył promocję bonusów za rejestrację numerów na kartę

03.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8790

Ważne 2

12

Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową zachęcającą do rejestrowania numerów na kartę. W ten sposób, nieco okrężną droga, dowiadujemy się, że promocja została przedłużona.

Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową zachęcającą do rejestrowania numerów na kartę. W ten sposób, nieco okrężną droga, dowiadujemy się, że promocja została przedłużona.

Na stronie internetowej T-Mobile w dalszym ciągu wisi stary regulamin promocji Bonusy za rejestrację, obowiązującej "nie dłużej niż do dnia 30.09.2016r.", tymczasem w mediach Cleo zaprasza do rejestrowania numerów.


Zasady odnowionej/przedłużonej promocji wydają się takie same: 10 GB gratis do doładowań za minimum 25 zł przez rok (maksymalnie 1 bonus na 30 dni) oraz nielimitowane rozmowy przez 30 dni po pierwszym doładowaniu za 25 zł. Aby powyższe bonusy otrzymać, należy po zarejestrowaniu numeru wysłać SMS o treści TAK na numer 80575.

W reklamie mowa jest też o darmowych połączeniach i SMS-ach wewnątrz sieci oraz o podwojonych doładowania - są one jednak dostępne dla wszystkich klientów usług na kartę T-Mobile, również bez rejestrowania numeru.

Zobacz: Podwójne doładowania w T-Mobile na kartę
Zobacz: Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci w T-Mobile na kartę

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~Piotrek
0

2016-10-07 19:42:15

Haha, a właśnie ostatnio mowilem do mojej, ze nie zdaze! No i chyba zdaze. Dobreee.

Odpowiedz

39. wlo
0

2016-10-06 10:29:55

I niestety z regulaminu, teraz to zauważyłem bo z kolegą na ten temat rozmawiałem, zniknął zapis o tym, że dotychczasowi klienci mogą skorzystać z promocji bonusowania za rejestrację ;-)

Odpowiedz

38. ~Orzelek
0

2016-10-04 23:35:22

Tymczasem "promocja" wyłączająca RWK przedłużona do 01.02.2017 :/

Odpowiedz

37. ~pabloki
0

2016-10-04 15:18:41

już widzialem . n GOLu opisali. weź z taka śmieszną ofertą. szkoda na nią patreć.

Odpowiedz

36. ~pabloki
0

2016-10-04 14:54:14

35 ok.n ie specjalnie mnie to interesuje . komentuje newsa. jak masz regulamin to ok.

Odpowiedz

35. wlo
0

2016-10-04 14:37:45

33 - dlaczego wątpisz? Przecież papier na to jest. Znowu coś z myśleniem przesadziłeś?

Odpowiedz

34. ~ulto
0

2016-10-04 14:33:17

Ciekawe co Heyah da za lojalnosc jestem od 1 dnia a byl to rok 2004

Odpowiedz

33. ~pabloki
0

2016-10-04 14:27:35

23 wlo nie wiem o tym bo sie nie interesowałem . ale wątpie że tmobile wydłuża ważnośc konta, oni na razie likwidują. poza tym z tego co wiem tmobile nie ma rejestracji przez kuriera.

Odpowiedz

32. ~biala
0

2016-10-04 13:40:23

@25 To jest prawdziwa perełka, oferta dla użytkowników prepaida, którzy aktywowali kartę w dniach od 30 czerwca 1998r. do 15 lipca 1998r.TMobile zrobiło mi dzień:D

Odpowiedz

31. wlo
0

2016-10-04 12:02:15

28 - sprawa jest od lat oczywista... Nic nie odkryłeś nowego ;-)

Odpowiedz

30. darekka
0

2016-10-04 10:38:40

Ludzie przecież od zamówienia do odbioru u Nadawcy oraz dostawa do Odbiorcy mija maks 2dni(bywa, że dziś zamawiam i dziś jest kurier, a więc jutro przesyłka jest u Odbiorcy)

Odpowiedz

29. ~hi hi
0

2016-10-04 10:25:24

Z tego wynika, źe T-M ma około 100.000 tys. zaufanych kurierów. Klientów na kartę napewno jest duźo więcej, a więc muszą się śpieszyć źeby do 10-X- zdąźyli obsłuźyć chcących skorzystać z promocji.

Odpowiedz

28. ~
0

2016-10-04 10:01:18

Wlo a ty jesteś takiglupi naprawdę a ja myslalem ze się zgrywasz.

Odpowiedz

27. Andrzej24
0

2016-10-04 09:01:58

1,3@ Włącz sobie ją bez głosu. Zobaczysz zupełnie inny odbiór. Na samym końcu w tle bardzo krótkie, nieczytelne informacji. Dla mnie to jest promocja koncertu Cleo. Ja na reklamach w tv wyłączam głos więc ta reklama nic mi nie mówi no i na samym końcu napis po angielsku. No przepraszam. Reklama ma być dla Polaków.

Odpowiedz