DAJ CYNK

T-Mobile proponuje testy tabletów na terenach gdzie sieć została już zmodernizowana

02.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15

Ważne 4

1

Od 1. sierpnia, na obszarach, gdzie zakończona została modernizacja sieci T Mobile, wszyscy mogą ją sprawdzić dzięki nowej promocji "blueconnect wypróbuj tablet".

Od 1. sierpnia, na obszarach, gdzie zakończona została modernizacja sieci T Mobile, wszyscy mogą ją sprawdzić dzięki nowej promocji "blueconnect wypróbuj tablet".

Na klientów czekają tablety Alcatel Evo 7 wraz z dwoma wariantami taryfowymi: blueconnect 39 z tabletem lub blueconnect 49 z tabletem. W ramach abonamentu, klienci otrzymają pakiet 3 GB miesięcznie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z usługi blueconnect noc, dzięki której dane przesłane nocą nie wliczają się w comiesięczny pakiet w ramach abonamentu.

Za tablet Alcatel Evo 7 abonenci w obydwu wariantach zapłacą przy podpisaniu umowy złotówkę. Osoby, które już teraz są abonentami T-Mobile mogą skorzystać z oferty Super Zestaw, w ramach którego otrzymają 10 złotych zniżki na abonament w nowej usłudze. Każdy klient może odstąpić od umowy w ciągu 10 dni roboczych od dnia aktywacji usługi, zwracając kompletny sprzęt do punktu sprzedaży, w którym nastąpiło podpisanie umowy. T-Mobile zwraca wszystkie koszty związane ze skorzystaniem z oferty.

Oferta dostępna jest w wybranych punktach sprzedaży, zlokalizowanych w regionach, w których zakończony został proces modernizacji sieci prowadzony przez T-Mobile od maja 2012 roku. Obecnie zmodernizowana sieć obejmuje 60% powierzchni kraju, a zakończenie projektu planowanie jest na pierwszą połowę 2014 roku.

Dostępność oferty w swojej okolicy sprawdzić można pod tym adresem.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się