DAJ CYNK

T-Mobile promuje taryfy Jump proFirma dla pracowników

26.05.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3461

Ważne 1

4

Od 27 maja T-Mobile rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego, w której promowana jest oferta Jump! proFirma.

Od 27 maja T-Mobile rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego, w której promowana jest oferta Jump! proFirma.

Kolejne odcinki skierowane są do właścicieli małych firm, którzy mogą dołączyć swoich pracowników do Jump! proFirma w promocyjnym abonamencie za 24,99 zł netto. W tej cenie przedsiębiorcy dla swoich pracowników otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci w kraju. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca, który kupując nową lub przedłużając dotychczasową umowę w taryfie Jump! proFirma M lub wyższej zdecyduje się na dokupienie od jednej do trzech dodatkowych aktywacji w promocyjnej cenie.

<: F2256 :>


Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
10. ~Calm7
0

2015-05-28 08:09:39

ciekawe czy w t-mobile jest nadal cztery grosze za sprawdzanie stanu kąta?

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2015-05-28 07:59:54

T-Mobile promuje taryfy Jump proFirma dla pracowników? A po co robolom telefon? Do czego?

Odpowiedz

8. julcia
0

2015-05-27 19:15:11

Serio? O co Wam ludzie chodzi? Fakt- o gustach się nie dyskutuje, no ale bez przesady. Mnie osobiście podoba się oferta jak i reklama.

Odpowiedz

7. ~Grzesiek
0

2015-05-27 09:27:58

Okropna? Przecież to najlepsza kampania telekomów od czasów Serca i Rozumu!No chyba, że wolisz śpiewy nikomu nie znanych osób z reklam Play, czy praktycznie niezauważalne obecne reklamy Orange, czy Plusa.

Odpowiedz

6. manyaky
0

2015-05-27 02:28:39

Okropna kampania. Kto to w ogóle akceptuje w T-Mobile!

Odpowiedz

5. ~
2

2015-05-26 23:44:49

Ale o co tu chodzi? Ani to nie zachęca ani to zabawne.

Odpowiedz

4. ~
2

2015-05-26 21:21:49

Ale paździerz... :(

Odpowiedz

3. ~ola
1

2015-05-26 17:50:53

Z ich ofertami to z tej sieci niedlugo tylko reklamy zostana.... heyah nawet nie wyrownala do NJU,,,

Odpowiedz

2. ~
0

2015-05-26 16:13:52

1@ chyba tak, mogli by dać coś takiego za 50 netto z pakietem 1gb + 1000minut w roamingu wymienne na rozm. zagraniczne a powiedzmy za 60 netto dodatkowo z pakietem 1 lub 2gb w roamingu i byłaby oferta marzenie.

Odpowiedz