DAJ CYNK

T-Mobile: promocja z gwarancją najtańszych smartfonów

09.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8039

Ważne 5

13

10. stycznia T-Mobile rozpoczyna nową promocję Gwarancja najtańszych smartfonów na start, która gwarantuje klientom najlepsze ceny na wybrane modele smartfonów. Dzięki tej propozycji klienci zyskują pewność, że za wybranego smartfona nie zapłacą więcej niż oferują główni konkurenci T-Mobile przy podobnej wartości abonamentu.

10. stycznia T-Mobile rozpoczyna nową promocję Gwarancja najtańszych smartfonów na start, która gwarantuje klientom najlepsze ceny na wybrane modele smartfonów. Dzięki tej propozycji klienci zyskują pewność, że za wybranego smartfona nie zapłacą więcej niż oferują główni konkurenci T-Mobile przy podobnej wartości abonamentu.

Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile zwrot różnicy w cenie w postaci upustu na abonament.

W promocji z gwarancją cen są dostępne poniższe modele smartfonów:

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
31. ~nowy
0

2014-01-14 20:41:53

Witam. Mam pytanie odnośnie regulaminu nowej oferty TM. Chcę wziąć ofertę premium i tam jest niby wszystko no limit ale nigdzie nie moge znaleźć czy no limit też są rozmowy zagraniczne na stacjonarki sa w taryfach basic i comfort a w premium nie moge znaleźć. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy sa a jeśli tak to w którym miejscu jest to napisane, a jeśli nie ma to niezłą kaszana.

Odpowiedz

30. ~Jarko
0

2014-01-10 13:31:37

~24 będą musieli tak ta promocja działa właśnie :) przy pierwszej edycji tej akcji cenniki zmieniały się co tydzień praktycznie :)

Odpowiedz

29. ~fon
0

2014-01-09 21:05:44

Fajnie .. oferty z telefonem sa praktycznie u wszystkich takie same.... no limit od 69 a cena telefonu to duzy plus....... fajnie niedlugo konczy mi sie umowa .......skorzystam..... ja jestem zadowolona i piszcie sobie co chcecie....

Odpowiedz

28. thonka
0

2014-01-09 20:47:27

@27 a co mają zmieniać? są niezmiennie przekonani o rewelacyjności swojej oferty. Niższe ceny będą na te wybrane modele, reszta zostanie na tym samym poziomie albo nawet podrożeje. Tak było podczas ostatniej "gwarancji".

Odpowiedz

27. ~frend
0

2014-01-09 20:14:27

OFERTA BEZ ZMIAN, będą za to o wiele niższe ceny telefonów, potwierdzone w punkcie.

Odpowiedz

25. ~studenci
0

2014-01-09 14:44:54

w t-mobile - operator traci najwiecej, bo ma niekompetentny zespol w BOA, reklamacje pisze do nich od 6mies i sprawa skonczy sie w ukie

Odpowiedz

24. ~Janekk
0

2014-01-09 14:36:28

Wątpię, że pobiją ceny z Orange.

Odpowiedz

23. ~
0

2014-01-09 14:28:01

Sieć Era mogła by obniżyć stawki w prepaidach i obniżyć ceny abonamentów. Wtedy było by to lepsze dla klientów aniżeli jakieś gwarancje niskich cen na smartfony, których nie każdy potrzebuje.

Odpowiedz

22. ~sdaf
0

2014-01-09 14:22:48

W jaki sposób udowodnić że u konkurencji dostało się telefon taniej przy takim samym abonamencie?

Odpowiedz

21. pacman
0

2014-01-09 13:25:57

"Dzięki tej propozycji klienci zyskują pewność, że za wybranego smartfona nie zapłacą więcej niż oferują główni konkurenci T-Mobile przy podobnej wartości abonamentu. " Czyli porównają standardowy abonament, to co nikomu się nie opłaca. Bo raczej nie cenę np. abo w Orange z zniżką za przejście, kodem rabatowym czy innymi promocjami. Chwilowa promocja, która jeśli będzie tak faktycznie wyglądać dobra jest dla tego kto wchodzi do salonu i bez namysłu kupuje, bez porównania ofert i żadnych faktycznych zniżek przez SUK w samym Tmobile czy u konkurencji.

Odpowiedz

20. ~Sanni
-2

2014-01-09 13:09:33

W zeszłym roku też była gwarancja najniższych cen, i ludzie kupowali te abonamenty bo nieźle wychodziły.

Odpowiedz

19. ~Ster-nick
0

2014-01-09 13:06:52

@15 - Z tym, że po stronie przeciwników Apple występuje zazwyczaj mniej emocji, więcej logiki, czy też więcej zdrowego rozsądku i chłodnej kalkulacji. Natomiast zwolennicy Apple często zachowują się jakby logikę i zdrowy rozsądek oddali w zastaw do lombardu - żeby mieć kasę na nowego ajfona lub/i jakiś inny gadżet z nadgryzionym jabłkiem.

Odpowiedz

18. Tuldor88
1

2014-01-09 13:02:20

Dobrze by było Witku, chętnie zobaczę jakie kruczki będą w regulcu :) Dziękować

Odpowiedz

17. ~Ster-nick
0

2014-01-09 12:59:20

ajfon 4S?? To ten dziadek jeszcze żyje na rynku?! Pewnie recykling tego lamusa jest zbyt drogi, tak więc czyszcząc magazyny wypychają go wypychają na rynek. Znając życie i wyznawców ideologii nadgryzionego jabłka to ceny tego starego ajfona będą obłędne nawet w wysokich abonamentach.

Odpowiedz

16. WitekT
0

2014-01-09 12:51:15

rough: po co te nerwy wynikające tylko z niezrozumienia przez Ciebie sytuacji? Poprosiliśmy T-Mobile o regulamin promocji i cennik - jak podeślą, to wstawimy je do newsa.

Odpowiedz