DAJ CYNK

T-Mobile: proFirma Nova z nielimitowanym Internetem

25.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5561

Ważne 1

12

Sieć T-Mobile zaprezentowała nowy plan taryfowy dla klientów biznesowych - proFirma Nova z nielimitowanymi usługami w kraju.

Sieć T-Mobile zaprezentowała nowy plan taryfowy dla klientów biznesowych - proFirma Nova z nielimitowanymi usługami w kraju.

Za 109,99 zł netto klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do krajowych sieci (w tym połączenia stacjonarne) oraz nielimitowany Internet. W przypadku tego ostatniego, pierwsze 20 GB oferuje pełną szybkość, a później jest ona ograniczana do 1 Mb/s. W przypadku wyboru umowy na 30 miesięcy, przez pierwsze 6 miesięcy abonament wynosi 1 zł.

Smartfony promowane w taryfie proFirma Nowa to (ceny z VAT):

Komentarze
Zaloguj się
52. ~
-1

2016-11-28 06:00:00

50, no widzisz i to jest myslenie osob, ktorym chyba placa za hejtowanie tm w tym niszowym watku.Wyniki podane i nikt ich nie podwaza tylko jeden osobnik uznal ze jego celem zyciowym jest spamowanie niemal kazdego tematu i.formacjami ile to tm stracilo abonentow. Kogo normalnego az tak to interesuje? Jest zarzad firmy ktory odpowiada za strategie i tyle a on sie zachowuje jakby tm mu rodzine wymordowalo albo co najmniej on sam stracil tam prace.Zachowac trzeba troche dystansu do takich spraw no chyba ze to dla niego wazna w zyciu informacja.Same wyniki nie swiadcza o ofercie czego osobom znajacym temat nie trzeba tlumaczyc. Wystarczy porowbac oferte abo w tmobile i play np z telefonami. Czy oferta play jest lepsza, czy telefony maja tansze? Play zdobyl najwiecej a abonament wcale super nie jest.Ery nie ma pomimo ze ludzie czesciowo sa ci sami. Jezeli cos nam pasuje to bierzemy a jak nie to nie bierzemy i tyle.Nie widze logicznego uzasadnienia zeby jedna osoba spamowala wszedzie monotematycznie. To juz jest jednostka chorobowa.Milego dnia bo wyjezdzam do pracy.

Odpowiedz

51. goldenmen
2

2016-11-28 01:37:41

T-M mobile pozyskało jedyne 25 tys abonentów bo to pokłosie rejestracji numerów i przyszedł taki prepaidowiwec w podeszłym wieku i konsultant go zbajerował wcisnaął kit że tak bedzie lepiej i podpisał umowe gdyby nie to to znów było by na dużym minusie. a ile bylo takich co nie wiedzieli co podpisują?

Odpowiedz

50. ~Tornado
2

2016-11-28 01:04:50

Trochę to dziwne, że w takim niszowym i niepoczytnym wydawać by się mogło wątku spora grupka osób nonstop się ostro wścieka (i nawet rzuca wulgarnymi epitetami) i broni TMobile a podane na tacy fakty kwituje stwierdzeniami, że to nieistotne i nieprawdziwe dane (podane przez samo TMobile!).Trochę to delikatnie mówiąc czymś zalatuje.Ale fakt, gdybym był na miejscu TM i miał takie wyniki i płacił za reklamę telepolisowi no to na 100% wynająłbym firmę do "odpowiedniego" pisania komentarzy albo przynajmniej oddelegował do tego haniebnego procederu jakiegoś lub jakichś pracowników z TM a dla niepoznaki kazałbym im pisać z hosta dynamic.chello.pl i play.internet.pl.W całym T-Mobile (abonament/prepaid/biznes) trzyma mnie i to bardzo, bardzo słabo tylko jedna rzecz: oferta promocyjna "Masz złotówkę, masz nolimit" ale ile się na nią nawkur....Za telefony, które kosztują niby 1zł a faktycznie są na 36 rat i wychodzą 2x drożej to ja naprawdę dziękuję.Co się stało z Erą i tymi ludźmi?

Odpowiedz

49. ~
-3

2016-11-27 22:46:53

@ 39, ty masz znajomych? Nie zartuj, bo i tak nikt nie uwierzy. Chyba ze na oddziale w Tworkach masz znajomych podobnie jak ty obłąkanych.Jakim trzeba byc sfrustrowanym zeby tyle żółci wylewac niemal codziennie? Kogo normalnego interesują az tak bardzo info ile abonentow ktory operator przyjął? Dane podali i ok a ten smaruje tutaj od rana do nocy jakby swiat mu sie zawalil.Mizna tylko wspolczuc choroby i wierzyc ze lekarze i farmakologia przyjda z pomoca

Odpowiedz

48. ~
-3

2016-11-27 20:23:21

44, teraz pod innym nickiem piszesz i z opery mini :D Twój bełkot i żal d.upy jest na tyle charakterystyczny, że można go poznać po jednym zdaniu. Dodatkowo jeszcze sam plusujesz sobie od razu komentarze więc nie chcesz ujawnić nicka pod jakim jesteś zarejestrowany.Tak jak radzili wyżej, do psychiatry udaj się czym prędzej albo podaj do sądu T-M i domagaj się renty za zniszczone zdrowie, bo normalny to już nie jesteś.

Odpowiedz

47. -Gosc-
-2

2016-11-27 19:56:39

@44 Gdybyś widział jakiego hosta używam to byś nie bredził klakierze. Pewnie ty widzisz tam znienawidzone T-m, to choroba, powinieneś to leczyć.

Odpowiedz

46. ~
-1

2016-11-27 19:44:09

Nie karmić trola z 39, ma prywatną krucjatę przeciwko znienawidzonemu TM, lub po prostu wyrabia normę hejtu za grosze. Logika jego wypowiedzi jest taka: odradza TM nawet, jeżeli ma danego dnia najlepszą ofertę, bo nie wiadomo jakie oferty bedą za miesiąc. Really? To jest w ogóle jakiś argument? Czy ktokolwiek może powiedzieć jaki op będzie miał najlepszą ofertę za miesiąc czy rok? Jeżeli właśnie TM to wszyscy obecni krytycy i wielbiciele Virgin, Nju i Play i tak się przeniosą do magenty gdy da coś wymiatającego.

Odpowiedz

45. ~Marcin
4

2016-11-27 18:58:17

Kiedy była Era to warunki były świetne, po zmianie na TM jakby świat się zawalił i wszystko na co pracowała sieć poszło się turlać.. Teraz jedyny plus TM to jeszcze w miarę dobry i stabilny zasięg.

Odpowiedz

40. ~TMobileSkasowałoRWK
3

2016-11-27 12:51:27

(ciąg dalszy bo ucięło)...a jeśli dodać do tego kilka kart prepaid (koszt ich utrzymania, funkcjonalność, elastyczność itp.) to TM wysiada całkowicie i żadnej rodzinie od dłuższego czasu TM nie poleciłem, wręcz przeciwnie - stanowczo im odradzałem TM.I po wynikach widać, że nie ja jeden tak uważam i tak postępuje więcej rodzin, singli i biznesmenów w Polsce.

Odpowiedz

39. ~TMobileSkasowałoRWK
3

2016-11-27 12:49:46

@37, moje życie w żaden sposób nie jest uzależnione od wyników TM ale życie innych osób już tak (np. pracowników TM, którzy się wsiekają gdy je widzą i niektórzy przynoszą tę złość do domu). Nie wiem dlaczego o to pytałeś ale Ci odpowiedziałem.Piszę nie we wszystkich wiadomościach. Wręcz przeciwnie - piszę tylko w niektórych, w których akurat mi się chce i mam taki kaprys. Faktycznie - również zauważyłem, że administracja nie kasuje moich wpisów ale ja akurat w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że to dziwne.Jeśli uważasz, że oferta TM (czyli cała oferta) jest lepsza niż Play (nie wiem dlaczego się uparłeś akurat na Play - możliwe, że to z powodu nazwy jednej z taryf Play "Fak tMobile") to akurat z tym nie będę dyskutował. Mogę tylko napisać, że cała oferta TM na pewno nie jest lepsza od Orange, Plusa i Play (od każdego z osobna i wszystkich razem). I nie jest to moje zdanie tylko po prostu tak jest. Tylko część oferty jest i może być lepsza. A czy faktycznie jest to każdy musi sam sprawdzić w zależności od swoich potrzeb, wielkości rodziny, ilości znajomych, prowadzonych biznesów, miejsca zamieszkania itp. itd.Powiem więcej, danego dnia, dana oferta TM dla danej osoby może być faktycznie lepsza od tej z Orange czy Playa. I znajomy pytając mnie "Jaką mi dziś ofertę abo polecisz?" mówię mu "Dziś to Ci polecam TM" a on mi mówi "Ale ja za miesiąc chcę też żonie wziąć abo, czy za miesiąc też będzie najlepsza dla nas?" po czym dodaje "I dzieciakom chcę kupić prepaidy i dziadkom również, żebyśmy byli w jednej sieci i mieli taniej" no to wtedy już mu TM nie polecam tylko odradzam choćby nie wiem jak oferta była tego dnia korzystna bo za miesiąc może być zupełnie odwrotnie i to oferta abo Orange czy Play będzie znacznie lepsza, a jeśli dodać do tego kilka kart prepaid (koszt ich utrzymania, funkcjonalność,

Odpowiedz

38. ~
-3

2016-11-27 12:07:52

37, czy twoje zycie jest w jakis sposob uzaleznione od wynikow tmobile?Chlopie, spamujesz tutaj kazdy temat swoimi zalami jakby kogos to obchodzilo. Dziwne ze administracja nie kasuje hurtowo twojego spamu.Dla mnie oferta tmobile jest lepsza niz Play i dlatego przeszedlem do tmobile. Nic mnie nie interesuje czy pozyskali duzo abonentow w ostatnim kwartale. Mnie nie wiedzie instynkt stadny, wybieram to co mi odpowiada

Odpowiedz

37. ~TMobileSkasowałoRWK
3

2016-11-26 21:05:31

@36 Mister, no tak tylko, że oni te kiepskie wyniki mają od bardo dawna, 2-3 lata, więc coś długo zwlekają z tymi lepszymi promocjami. Jak ci dach w domu przecieka to nie czekasz 2 lat, a jak się pali to jeszcze szybciej reagujesz.A w prepaidzie T-Mobile się własnie pali (paliło się już wcześniej no ale T-Mobile tego nie widzi).Ogólnie to T-Mobile nic sobie z tego nie robi przez te wszystkie miesiące, kwartały i lata. Tzn. robią ale dziwne sztuczki.Np. jest fajna promocja na www, ale nie ma regulaminu, jest tylko prostokącik do pozostawienia swojego numeru - pół biedy jak jeszcze w ciemno można złożyć zamówienie poprzez wniosek na www.Albo pojawia się fajna promocja w T-Mobile, to znowu nie ma do niej regulaminu. Gdy regulamin się pojawia to promocja się skończyła - ale nie szkodzi bo po przeanalizowaniu regulaminu okazuje się, że nie była taka fajna jak się wydawała.

Odpowiedz

36. ~Mister
-5

2016-11-26 20:51:50

kolego z powyzszego posta, no skoro im ubylo to teraz beda sie starac bardziej czyli dawac najlepsze promocje. normalka. a to znaczy ze jest ok ;)

Odpowiedz

34. ~TMobileSkasowałoRWK
2

2016-11-26 20:35:44

I pewnie na taki mój post jak ten #32 i #33 to pracownik T-Mobile chcący podyskutować w komentarzach mógłby napisać:"No tak, na abonamentach to dużo straciliśmy przez te ostanie miesiące, kwartały i lata ale za to w prepaidzie mamy odwrotnie - pozyskaliśmy rekordowo dużo klientów".No ale właśnie nie może tak napisać, bo w prepaidzie T-Mobile jest jeszcze gorzej niż w abonamencie.

Odpowiedz

33. ~TMobileSkasowałoRWK
2

2016-11-26 20:11:26

Żeby było śmieszniej to te śmieszne 25.000 abonamentów na plusie to rekordowo dobry wynik w T-Mobile!W poprzednich miesiącach, kwartałach i latach było jeszcze gorzej (przykładowe 2 inne kwartały):W ciągu 3 miesięcy Q2 czyli od kwietnia do czerwca 2015 roku:- w T-Mobile UBYŁO 76.000 klientów z abonamentem;- w Plusie przybyło 28.000 klientów z abonamentem;- w Orange przybyło 170.000 klientów z abonamentem;- w Play przybyło 309.000 klientów z abonamentem.W ciągu 3 miesięcy Q1 czyli od stycznia do marca ale 2016 roku:- w T-Mobile UBYŁO 51.000 klientów z abonamentem;- w Plusie przybyło 173.000 klientów z abonamentem;- w Orange przybyło 214.000 klientów z abonamentem;- w Play przybyło 271.000 klientów z abonamentem.Zapraszam do dyskusji.

Odpowiedz