DAJ CYNK

T-Mobile - połowa ceny Internetu w prezencie

23.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8883

Ważne 13

3

W nowej promocji dotychczasowi klienci T-Mobile mogą zakupić Internet mobilny z modemem z abonamentem za pół ceny.

W nowej promocji dotychczasowi klienci T-Mobile mogą zakupić Internet mobilny z modemem z abonamentem za pół ceny.

Niższe o 50% ceny dotyczą wszystkich pakietów Internetu mobilnego - od najmniejszego z 4 GB danych, aż po pakiet 70 GB.

Taryfa

Limit danych

Cena promocyjna

blueconnect 14 4 GB 14,99 zł
blueconnect 19 6 GB 19,99 zł
blueconnect 24 16 GB 24,99 zł
blueconnect 29 25 GB 29,99 zł
blueconnect 34 40 GB 34,99 zł
blueconnect 39 50 GB 39,99 zł
blueconnect 44 60 GB 44,99 zł
blueconnect 49 70 GB 49,99 zł


W ramach oferty dostępne są dwa urządzenia, modem USB Huawei E3131 (3G/HSPA+) w cenie 9zł lub modem Huawei E3372 (LTE) w cenie 99 zł/ 9 zł.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
43. ~ktos
0

2015-01-10 15:45:51

Oferta pojawiła się też dla nowych klientów:) Ale regulamin jest stary, więc może dla nowych jest przez pomyłkę.

Odpowiedz

42. ~darekka
0

2015-01-01 14:21:10

Niniejsza oferta pojawiła się na www T-Mobile pod adresem i można ją już zamawiać

Odpowiedz

41. ~darekka
0

2015-01-01 11:39:05

Żebyś wiedział, że oferta bardzo dobra ale tylko dla obecnych Abonentów jako dodatkowa Umowa i do tego ze sprzętem np.router Mi-Fi Huawei E3577t(co ciekawe po upływie Umowy warunki się nie zmieniają ). Ja wybrałem i zamówiłem 70GB za 49,99 plus noce za 9,08 i utargowałem brak opłaty aktywacyjnej(czyli oszczędność 49,90). Nawet Orange bez sprzętu na 24msc. wysiada bo za 59,90 dają tylko 60GB plus noce(tylko 0-8rano). Chociaż Play ma za 49,99 tzw. NoLimit bez sprzętu(ale minusem w moim zastosowaniu jest brak zasięgu w miejscu w, którym docelowo internet ma działać). Każdy musi poszukać coś dla siebie choćby darmowe LTE RBM/Play.

Odpowiedz

40. ~ktoś
-1

2014-12-31 14:31:53

I jak, umowy podpisane?:) Oferta bdb.

Odpowiedz

39. wlo
1

2014-12-25 13:46:47

Regulaminy są na stronie - z 5 podobnych promocji widzę Era zrobiła... Od dzisiaj, tj. 25 grudnia. Czemu więc miałoby być 24 na stronie cokolwiek? A może jak nie ma na głównej stronie, to dla niektórych nie ma oferty? Poza tym... To co w newsie jest podane, w kontekście regulaminu obowiązującego od dzisiaj: wydaje się przestarzałą sprawą ;-) Na usprawiedliwienie reakcji można wziąć fakt, ze pliki z regulaminami mają dokładnie taką samą nazwę... Chociaż nie są takie same - w nowej jest modem/router dodatkowo. Cała Era ;-)

Odpowiedz

38. ~Surfc
0

2014-12-24 14:34:25

Jest regulamin także promocja do skorzystanie, pewnie po świętach pojawi się na stronie.

Odpowiedz

37. Horacy
0

2014-12-24 11:51:06

~35 niby na głównej już jest jakiś odnośnik, ale nie do końca wszystko wypełnione :) racja internetu nie ma na stronie, ale masz regulamin na który się powołujesz, kod promocji i bierzesz:)

Odpowiedz

36. ~grzech
1

2014-12-24 10:18:07

Całe T-mobile :) Oferta tańsza jest ale po co pokazywać - skoro można jak najdłużej ponaciągać i popodpisywać umów na starych warunkach. Dlaczego w punktach o tym nie wiedzą? Proste - jak by wiedzieli to by starych ofert nie sprzedawali:(

Odpowiedz

35. ~oks
0

2014-12-24 10:12:36

Oferta widmo, na stronie T ani słowa.

Odpowiedz

34. ~grzech
0

2014-12-24 09:33:43

Ja tej oferty na ich www nie widzę:( Internet mobilny z modemem 4GB - 29.99 a nie jak wyżej 14.99

Odpowiedz

33. ~ciekawy
2

2014-12-24 09:08:10

Szkoda, ze tylko dla obecnych klijentow tmobile. Wolalbym żeby takom ofertę wprowadził Orange, bo oni gwarantują wysoka jakość.

Odpowiedz

32. ~ktos
0

2014-12-23 23:13:13

A czy na firmę też można wziąć?

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2014-12-23 20:02:09

to jest oferta podobna jak kiedyś miał orange i to rok temu ale w orange było bez modemu . brardzo fajna tylko coś te ceny strasznie niskie . choć właściwei to powoli zbliżają sie do opcji akceptowalnych kosztów. oby to nie okazało sie konkursem piękności przed aukcja LTE.

Odpowiedz

30. ~daga
0

2014-12-23 19:58:37

oferta dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedazy, zwykłych APS tez :)

Odpowiedz