DAJ CYNK

T-Mobile: po Białymstoku z biletem w komórce

17.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4222

Ważne 2

5

Białystok jest pierwszym miastem w Polsce, w którym, w ramach programu pilotażowego, można podróżować komunikacją z kartą miejską w komórce.

Białystok jest pierwszym miastem w Polsce, w którym, w ramach programu pilotażowego, można podróżować komunikacją z kartą miejską w komórce. Bilet 4TAP to wspólna inicjatywa NFC4Mobile i Białostockiej Komunikacji Miejskiej. Usługa została udostępniona abonentom T-Mobile w aplikacji MyWallet.

Żeby łatwo i wygodnie korzystać z biletu w telefonie wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.4tap.pl i jednorazowo udać się do punktu obsługi BKM, żeby potwierdzić swoją tożsamość. Od tego momentu karta jest aktywna, można ją doładować tak samo jak zwykłą kartę miejską, a dodatkowo również przez stronę www.4tap.pl.

W celu korzystania z Karty Miejskiej w telefonie należy posiadać smartfon obsługujący technologię NFC, kartę SIM NFC od T-Mobile oraz aktywną usługę MyWallet.

Karta miejska w telefonie to prekursorski projekt, dzięki któremu T-Mobile zbierze kolejne doświadczenia w zakresie nowych zastosowań telefonu komórkowego. Już teraz, dzięki usłudze MyWallet, klienci T-Mobile nie muszą nosić portfela, bo za zakupy mogą płacić telefonem - korzystając z kart płatniczych wydanych przez swoje banki.

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu