DAJ CYNK

T-Mobile obniża cenę Huaweia P20 Lite o prawie 400 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4488

Od 12 października T-Mobile wprowadza specjalną cenę na smartfon Huawei P20 Lite. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę.

Huawei P20 Lite to smartfon charakteryzujący się elegancką i ergonomiczną obudową oraz ekranem panoramicznym FullView o rozdzielczości FullHD+. Zastosowano w nim podwójny aparat fotograficzny 16 Mpix + 2 Mpix, a także 4 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej i chipset Kirin 659 z 8-rdzeniowym procesorem. Dobry stosunek możliwości do ceny spowodował duże zainteresowanie tym modelem wśród konsumentów.

W ofercie T-Mobile Huawei P20 Lite jest od dzisiaj dostępny jest za 1 zł (o 398 zł mniej niż wcześniej) w abonamencie za 90 zł (umowa na 24 miesiące). Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych i oparta została o ofertę T-Mobile Bez Limitu, w ramach której otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz Internet bez limitu danych. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej promocji, mogą zyskać dodatkowe rabaty wynikające z oferty T-Mobile dla Rodziny. Osoby przenoszące numer od innego operatora mogą zyskać ponadto do 4 miesięcy zawieszenia opłat oraz dodatkowy rabat w postaci 10 zł miesięcznie na abonament.

Huawei P20 Lite jest dostępny w trzech kolorach: niebieskim, różowym i czarnym.

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Lite
Zobacz: Elastyczna oferta dla rodzin w T-Mobile
Zobacz: Nowa oferta Play Pokolenia
Zobacz: Wrześniowe wyniki Speedtestu. Orange dorównał do T-Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu