DAJ CYNK

T-Mobile o zablokowanych numerach na kartę

01.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7497

Ważne 6

10

Sieć T-Mobile przygotowała dla zapominalskich poradnik na temat rejestracji numerów na kartę. Wiemy do kiedy będzie można przywrócić zablokowane numery.



Sieć T-Mobile przygotowała dla zapominalskich poradnik na temat rejestracji numerów na kartę. Wiemy do kiedy będzie można przywrócić zablokowane numery.

Niezarejestrowany numer w ofertach pre-paid sieci T-Mobile będzie możliwy do odzyskania w terminie ważności konta, wynikającym z dotychczasowych doładowań.

Zawieszenie usług nie powoduje utraty zgromadzonych środków (w okresie ważności konta). Nie zachodzą też zmiany w promocyjnych usługach i jednostkach (np. Super złotówkach wynikających z podwójnego doładowania), a w okresie zablokowania numeru nie będą pobierane opłaty za usługi cykliczne (np. pakiety).

Z zablokowanego numeru będzie można połączyć się ze specjalną, bezpłatną infolinią dostępną pod numerem 606 606 606. Dozwolone będą również połączenia na numer alarmowy 112.

Zobacz: O północy ogłuchną miliony telefonów?

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
36. ~ks
0

2017-02-03 17:49:58

tak jak przewidywalem,w t-mobile bonusy zostaja,a wiec maja obecnie najtanszy no-limit voice ze wszystkich operatorow i polaczenia sa przerywane po 60min,a wiec sie poprawili.

Odpowiedz

35. ~hens
0

2017-02-02 19:44:21

Na numery 997/998/999/112 możesz się łączyć bez żadnej łaski operatora.Wystarczy włączyć każdy telefon bez karty SIM i wybrać dowolny nr ratunkowy.

Odpowiedz

34. ~TMobileSkasowałoRWK
1

2017-02-02 14:13:37

Taki dowcip dzisiaj słyszałem o T-Mobile (w kuluarach) a propos kasowania od dzisiaj aktywnych pakietów w Mobile Vikings na niezarejestrowanych numerach i zablokowanych dzisiaj z tego powodu:"Zarząd T-Mobile gdy dowiedział się o posunięciu Mobile Vikings:- Dlaczego k...a zawsze znajdzie się coś co ktoś zrobi lepiej od nas?"

Odpowiedz

33. ~
0

2017-02-01 21:02:33

O, ciekawy sposób operatora na obejście ustawy.

Odpowiedz

32. ~ks
0

2017-02-01 19:25:55

znow telepolis przespalo,gdyz na infografice(tej oryginalnej) sa pokazane podwojne doladowania,a to moze sugerowac ze one zostaja,czyli promo jest przedluzone.i znow no-limit samych rozmow wyjdzie prawie za 1/2 ceny.czyli najtaniej,w koncu RWK tez mozna za 3pln wlaczyc,albo dostac za ZGODY.

Odpowiedz

31. ~nomi
0

2017-02-01 19:05:26

@27 w ich stylu czy nie, akurat dobrze ze dali taka mozliwosc i srodki nie przepadna

Odpowiedz

30. ~german death camps
1

2017-02-01 18:34:25

Na wznowionych numerach będą automatycznie aktywowane zgody na marketing, Granie na czekani oraz Flirt SMS.

Odpowiedz

29. ~Majteczkowy Swąd
1

2017-02-01 18:25:40

Oni powinni dac poradnik jak najszybciej i najsprawniej od nich uciec. Ciekawi mnie ile numerow im zostanie po denominacji.

Odpowiedz

28. ~Wygnany
0

2017-02-01 18:17:24

W Orange chyba środki przepadną...:-(

Odpowiedz

27. ~Zdzichu
3

2017-02-01 17:50:04

"w okresie zablokowania numeru nie bedą pobierane oplaty za uslugi cykliczne" Powaznie? To nie w stylu tmobile

Odpowiedz

26. Blank
0

2017-02-01 16:15:30

@24, 60 dni, masz czas do 2.04

Odpowiedz

25. ~JA
0

2017-02-01 15:55:53

Regulamin jest dostępny-masz 60dni. na akt.bonusu.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-02-01 15:26:01

Zarejestrowałem dziś kartę w Orange, do kiedy mogę uruchomić bonus związany z rejestracją?(Przedwczoraj włączyłem pakiet NL).

Odpowiedz

0

2017-02-01 15:23:38

@22 Przecież bez karty sim zawsze mogłeś zadzwonić na 112 :)

Odpowiedz