DAJ CYNK

T-Mobile - nowy Internet mobilny dla firm

14.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4

Ważne 0

0

Od 15 stycznia br. T-Mobile wprowadzi zupełnie nową ofertę Internetu mobilnego dla klientów biznesowych z pakietami danych w roamingu.

Od 15 stycznia br. T-Mobile wprowadzi zupełnie nową ofertę Internetu mobilnego dla klientów biznesowych z pakietami danych w roamingu.

W nowej ofercie zwiększone zostały pakiety danych, a także uproszczone zostały oferty z modemem lub routerem oraz bez urządzenia. Z myślą o klientach korzystających z Internetu za granicą, w dwóch najwyższych taryfach, w ramach abonamentu dostępne są pakiety na transmisję danych w roamingu na terenie całej UE. Dzięki temu także podczas zagranicznych podróży służbowych przedsiębiorcy łatwiej uzyskają dostęp do poczty i zasobów firmowych. To także lepsza kontrola kosztów.

Ofertę uzupełniają dwie usługi: blueconnect noc - zapewniający nieograniczony transfer danych w kraju codziennie w godzinach 0:00 do 9:00 oraz Norton 360 - program kompleksowo zabezpieczający komputer. Obydwie usługi dostępne są bezpłatnie w najwyższych pakietach.

Pełne zestawienie nowych pakietów prezentuje poniższa tabela:

Pakiet Bronze Silver Gold Platinum
Opłata miesięczna (netto) 20 zł 40 zł 60 zł 90 zł
Zniżka na abonament z ofertą SuperZestaw - -10 zł -10 zł -10 zł
Limit danych 5 GB 30 GB 50 GB 100 GB
Travel & Surf UE - - 100 MB 500 MB
Norton 360 (netto) 4,06 zł 4,06 zł Bezpłatnie Bezpłatnie
Czas trwania umowy 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące

Klienci posiadający już urządzenie mogą zdecydować się na ofertę SIM only dzięki czemu ich abonament zostanie obniżony do 1 zł przez 3 pierwsze cykle rozliczeniowe.

Tablety i laptopy w optymalnych pakietach dla biznesu

Klienci decydujący się na ten wariant otrzymają możliwość wyboru urządzenia z portfolio tabletów i laptopów, a następnie, w zależności od tego jak intensywnie korzystają z sieci - jednego z dwóch pakietów:
  • SILVER - dla użytkowników, korzystających z dostępu do Internetu z umiarkowaną częstotliwością. W pakiecie wliczonych jest 5 GB danych, niższa jest opłata na start za urządzenie.
  • GOLD - dla użytkowników intensywnie korzystających z sieci. W pakiet wliczonych jest 30 GB danych. Nowością w tym wariancie jest usługa Budżet na urządzenie, która przy zakupie następnych urządzeń z portfolio operatora zarówno w ofercie głosowej, jak i Internetu LTE, pozwoli uzyskać kolejne oszczędności poprzez obniżenie ceny urządzenia.

Dla klientów posiadających już ofertę głosową lub Internetu mobilnego w T-Mobile możliwe jest także (w ramach opcji SuperZestaw) obniżenie abonamentu o 10 zł netto przez cały okres trwania umowy (dla pakietu SILVER przy umowie na 36 miesięcy, dla pakietu GOLD w każdym wariancie). Wysokość miesięcznego zobowiązania zależy od wybranego urządzenia.

Zobacz: regulamin promocji Internet LTE dla biznesu
Zobacz: regulamin promocji Internet LTE dla biznesu - niski abonament
Zobacz: regulamin promocji Internet LTE dla biznesu z laptopem lub tabletem

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się