DAJ CYNK

T-Mobile: nowy blueconnect z dużymi limitami

13.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 120240

Ważne 40

20

15. kwietnia T-Mobile wprowadzi nową ofertę dedykowanych taryf mobilnego internetu z dużymi limitami transferu. TELEPOLIS.PL wszystkie szczegóły prezentuje już dziś.

15. kwietnia T-Mobile wprowadzi nową ofertę dedykowanych taryf mobilnego internetu z dużymi limitami transferu. TELEPOLIS.PL wszystkie szczegóły prezentuje już dziś.

Oferty bez urządzenia

Podstawowym abonamentem jest ten za 19,99 zł, dający 3 GB przy umowie na 12 miesięcy lub 6 GB przy 24-miesięcznej. Można go zwiększać o kolejne 10 zł aż do poziomu 99,99 zł, który daje 70 GB przy umowie rocznej lub 90 GB przy 2-letniej. Nielimitowany nocny transfer (0-9) to dodatkowy koszt 9,08 zł miesięcznie. Klienci przedłużający umowę otrzymają dodatkowo od 1-2 GB transferu dla najtańszej taryfy, do 10-20 GB dla najdroższej. Aktywacja - 19,90 zł.

Oferty z modemem lub routerem

Oferty z modemem Huawei E3131 lub routerem ZTE MF60 lub MF63, są droższe o 10 zł od sim-only (oba za 49 zł przy umowie na rok i 1 zł przy umowie na 2 lata). Urządzenia można nabyć także w systemie ratalnym ze spłatą rozłożoną na 31 miesięcy. Oprócz nocnego transferu płatnego dodatkowo 9,08 zł miesięcznie, można dokupić ubezpieczenie urządzenia oraz usługę MyDysk (obie płatne 5 zł miesięcznie). Aktywacja - 49,90 zł.

W internecie stacjonarnym, w ofercie jest router Huawei B683, za który na starcie trzeba zapłacić 99 zł w najniższej taryfie (1 zł w najwyższej), a potem od 5 zł (najwyższa) do 15 zł (najniższa taryfa) raty co miesiąc.

Pełne zestawienie ofert prezentuje poniższa tabela:

Abonament

19,99 zł

29,99 zł

39,99 zł

49,99 zł

59,99 zł

69,99 zł

79,99 zł

89,99 zł

99,99 zł

Oferta bez urządzenia

Limit GB

3/6

8/16

12/25

20/40

30/50

40/60

50/70

60/80

70/90

Limit GB dla przedłużających

4/8

10/20

15/30

25/50

35/60

50/70

60/80

70/90

80/100

Umowa

12/24 miesiące

Oferta z modemem lub routerem przenośnym

Limit GB

-

2/4

3/6

8/16

12/25

20/40

30/50

40/60

50/70

Limit GB dla przedłużających

4

3/6

4/8

10/20

15/30

25/50

35/60

50/70

60/80

Umowa

24

12/24 miesiące

Oferta z routerem stacjonarnym

Limit GB

-

-

6

16

25

40

50

60

70

Limit GB dla przedłużających

-

-

8

20

30

50

60

70

80

Umowa

-

-

30 miesięcy




Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
153. ~nantro
0

2014-09-09 14:13:42

jak dla mnie t-mobile się jest sieci miernom przez bltutonekt na wsi idzie miernie dałem się zrobić w balona teraz muszę cierpieć :((((((((((

Odpowiedz

-1

2014-05-03 15:40:59

ankieta pokazuje jak jest postrzegana nowa oferta internetu w t-mobile, plus owszem poprawił ofertę na plus, ale parę zapisów w regulaminie dla mnie nie pasują, sumując obie oferty niewiele teraz różni .

Odpowiedz

151. iperyt
0

2014-05-02 09:37:09

LTE jest standardem o większych możliwościach tak więc operator preferuje tą technologię i nie widzę tutaj żadnych /''/''nieczystych intencji/''/''.Chcesz to bierzesz a jak nie to tak jak w twoim przypadku można zadowolić się T-Mobile.O tym kto ma lepszą jakość internetu pewnie moglibyśmy tak do wigilii.Osobiście swoje testy przeprowadzam bardzo często karta sim T-Mobile , Orange LTE i Plus LTE głównie na terenie GOP.Mam modem ZTE MF-821 i router Huawei E5372 i zawsze podłączam na sztywno bez pośrednictwa sieci WiFi.Piszesz /''/'' w T-mobile mam te 4-5 Mb/s zawsze/''/'' , stabilne 6-7 Mb/s to w Plusie jest po infrastrukturze AERO 2 w HSPA + , w LTE od max 150 Mb/s oczywiście daleko ale stabilne 30/30 Mb/s jest.Z tego co widzę tutaj na forum na prowincji Plusowe LTE potrafi działać lepiej niż w aglomeracji https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=43592&postdays=0&postorder=asc&start=1350.Powtórzę się i napisze że wszystko zależy od lokalizacji...tek jak Ty miałeś swój wniosek o /''/''wpisanym w dowodzie słowie frajer/''/'' tak ja mam podobne o posiadani internetu T-Mobile...przynajmniej w promieniu 50 km od mojej lokalizacji.Plus oczywiście też ma wiele wad i w porównaniu ze starym Plusem przed-Solorzowym to już nie jest ten elitarny operator ale w internecie akurat wyjątkowo wypada dość dobrze.

Odpowiedz

150. toms
-1

2014-05-01 22:08:31

iperyt - jeśli operator różnicuje limit danych w zależności od rodzaju transmisji GSM, to świadczy o jego nieczystych intencjach i jest szczytem głupoty. Co ma piernik do wiatraka? Nie dość że wolniej, to jeszcze mniej? Taka bzdura tylko w Plusie. A co do osiąganych prędkości: w T-mobile mam te 4-5 Mb/s zawsze, na plusowym LTE zakres obejmuje od 3 - 20 Mb/s i często się zmienia. Dodatkowo występuje "zamrażanie" transferu. Z danymi wysyłanymi najwięcej problemów stwarza Plus, w tej kwestii lepsze jest nawet Play, czy Orange. T-mobile trzyma poziom rzędu 0,7- 1,5 Mb/s. Warto pamiętać, że oprócz prędkości i limitu danych ważnym parametrem jest PŁYNNOŚĆ TRANSMISJI DANYCH, o której rzadko się mówi. W tym temacie Plus jest niestety daleko w tyle. Zarówno w 3G jak i w LTE. Wszystkie testy przeprowadziłem w domu, korzystając z modemów Huawei E 3131 oraz ZTE MF821, podpiętych do routera TP Link MR3420 v2.2.

Odpowiedz

149. iperyt
-1

2014-05-01 13:18:00

To wszystko zależy od konkretnego klienta.Osobiście nie pamiętam kiedy nie byłem w zasięgu LTE Plusa. Jak ktoś mieszka gdzieś na prowincji to jest już gorzej.Z moich doświadczeń wynika jednak że internet z T-Mobile idzie jak krew z nosa nawet w dużych aglomeracjach i małej odległości do 500 m od nadajnika. Zresztą piszę o LTE a na chwilę obecną T-mobile nie udostępnia tej technologi klientom choć zasięg symetrycznie z Orange mają i nie wiadomo czy obecni abonenci w czasie trwania umów otrzymają do niej dostęp .

Odpowiedz

148. toms
1

2014-05-01 12:45:45

Powiem krótko: oferta T-mobile jest o wiele bardziej uczciwiej skrojona niż plusowa. Podwójny transfer tylko w zasięgu LTE jest gwoździem do trumny i obnaża ostatecznie łajdackie traktowanie klientów przez zielonego gluta.

Odpowiedz

147. iperyt
0

2014-05-01 12:33:45

@146 Cóż z tymi warunkami???Każda oferta ma swoje wady i zalety.

Odpowiedz

146. toms
1

2014-05-01 12:26:06

144 - takiego LTE na plusowych warunkach NIE WYPADA MIEĆ, chyba że w dowodzie ma się wpisane "frajer".

Odpowiedz

145. iperyt
-1

2014-05-01 12:08:35

Router LTE za 1zł

Odpowiedz

144. iperyt
-1

2014-05-01 12:06:03

Łba nie urywa szczególnie jak ktoś chce urządzenie , a takie LTE wypadałoby już mieć. Plus w przedłużeniówce z routerem LTE daje np za 29,9 15 GB(plus ten ich nocny 50 GB) na 24 m-ce.

Odpowiedz

143. ~AP
0

2014-04-30 21:48:40

Taryfa DATA to połączenia głosowe i możliwość wysyłania SMS można ją wyłączyć i dzwoniąc na numer bez taryfy data słyszy w słuchawce sygnał zajętości . Blueconnect bez taryfy data to mniejsze koszty bo niema możliwości dzwonienia i wysyłania sms w przypadku zagubienia karty sim

Odpowiedz

142. ~pabloki
0

2014-04-30 15:25:41

@141 mylisz się , usługa to blueconnect a taryfa abonamentu internetowego to data, blueconnect to pakiety internetowe włączane do różnych abonamentów( nie tylko internetowych). w usłudze blueconnect z aktywną taryfą data -tak jest w tej promocji- włącza się lejek i żadne inne opłaty nie są naliczane. Opcja data musi być aktywna bo stanowi ona podstawe taryfy.

Odpowiedz

141. zolvio
0

2014-04-29 22:43:43

Na stronie t-mobile dość ciężko znaleźć te regulaminy (linki ze strony głównej dla tej oferty prowadzą do regulaminów "styczniowych"). Dopiero poprzez linki na samym dole strony można dojść do tej oferty. Jeżeli nie pomyliłem się po drodze to oferta nosi nazwę "internet mobilny dla Ciebie i Rodziny"(limity się zgadzają to chyba jest to?). Moje pytanie dotyczy opłat za korzystanie z "lejka"16kb/s: w pkt 1.8 mowa jest o taryfach data i blueconnect. Jeżeli dobrze mi się wydaje, to darmowy "lejek" jest tylko w tej drugiej(bc). Domyślnie włączana jest opcja "data" - pkt 1.9 regulaminu. Poprawcie mnie proszę, jeżeli się mylę... .Oferta wydaje się być ograniczona czasowo do 15 maja.

Odpowiedz

140. pytel23
1

2014-04-28 16:46:39

Dokładnie super zestaw obowiązuje przy umowie na 24 miesiące. Ja już dzisiaj praktycznie przedłużyłem umowę na 12 miesięcy, a po 5 minutach dostałem telefon, że jednak nie można wbić tego Super Zestawu na 12 miesięcy.

Odpowiedz

139. ~nck
0

2014-04-27 12:49:24

@ 133. Super Zestaw czyli 10 zł rabatu jest od kontraktów powyżej 12 m-cy. wiec nie wiem czy otrzymasz rabat przy umowie rocznej. Dopytaj zanim minie 10 dni.

Odpowiedz