DAJ CYNK

T-Mobile: nowe taryfy dla klientów indywidualnych

27.02.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33609

Ważne 10

42

Od 1. marca T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych. Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, oferta ma być bez żadnych gwiazdek i opłat dodatkowych, a we wszystkich taryfach dostępne będą nielimitowane połączenia do sieci komórkowych.

Od 1. marca T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych. Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, oferta ma być bez żadnych gwiazdek i opłat dodatkowych, a we wszystkich taryfach dostępne będą nielimitowane połączenia do sieci komórkowych.

Nowe oferty wyglądają następująco:

Taryfa Start Comfort Relax Multi Max Max+ Premium+
Z telefonem 49,99 zł 69,99 zł 79,99 zł 99,99 zł 129,99 zł 149,99 zł 199,99 zł
Bez telefonu 29,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 79,99 zl niedostępne
Stacjonarne 6 zł w abonamencie
SMS/MMS 10 zł w abonamencie
Internet 1 GB 5 GB 7 GB 10 GB 10 GB 10 GB 10 GB
Roaming UE 0 0 0 30 60 120 120
Dodatki

-

dysk T-Mobile dysk T-Mobile,
player (Kids)
dysk T-Mobile,
player (Multi)
dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal

dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal

dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal.

T-Mobile wprowadza także coś na kształt oferty rodzinnej. Oferta ma być dostępna w dwóch opcjach (choć nie udało się nam dowiedzieć jakie taryfy będą wchodzić w skład pakietu):
  • 3 karty SIM bez telefonu za 74,97 zł miesięcznie,
  • 2 karty SIM + 1 karta SIM z telefonem w bardzo atrakcyjnym abonamencie 84,97 zł miesięcznie

Klienci kupujący ofertę przez stronę internetową operatora, mogą wybrać najniższą taryfę bez telefonu w opcji na 6 miesięcy z powiększonym dwukrotnie pakietem transmisji danych (do 2 GB).

T-Mobile w nowych taryfach rezygnuje z dodatkowych opłat w postaci wyboru nowego numeru a nie przenosin (5 zł), za fakturę papierową (5 zł), za brak płatności w terminie (5 zł). Pozostaje opłata w wysokości 5 zł za brak zgody marketingowej.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: cennik urządzeń


Źródło tekstu: wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
332. ~Lidka
0

2016-06-28 16:06:30

o, widze, ze tutaj wreszcie ktos napisal o tym, ze uproscili opłaty w abonamencie i mozna za piątkę zglosic brak zgody abonamentowej. coś nie wierzylam w te oferte, bo czytalam, ze ludzie o niej sporo pisza w komentarzach. brawo TMobile, dzieki telepolis. ;p

Odpowiedz

331. ~huhu
0

2016-05-09 21:15:47

chciałem zapytać, czy jak wezmę ofertę jump 3 w 1 za 85zł z tym telefonem to bede musial miec nowe numery telefonu czy swój i żony mogę mieć ten sam tylko przenieść z orange do t-mobile?

Odpowiedz

330. ~prezes
0

2016-03-08 22:23:43

Razio 1 jak ci nie chca dać w tamtych sklepach to trudno. U nas jest 4x0 przy przeniesieniu. Piotrus1978 czy ty umiesz czytać i liczyć. Można zrobić to tez z jednym aneksem plus dwie nowe sim. Wychodzi sfednio po 28,zl za nr i dostajesz fajny telefon. CO DO RESZTY TOWARZYSTWA I LINKOW. Czy wy myślicie ze jak czegos nie ma w necie to nie istnieje ? Pokolenie klawiszy i.monitorow. Dla was od zawsze "Jolka" na infolini pracujac 4 miesiące wie lepiej niż np ja pracujac ponad 10 lat. Was się powinno karać !!!

Odpowiedz

329. ~
0

2016-03-08 11:34:13

Strona T-Mobile umarła. Czyzby ISIS ich dopadlo?? :P

Odpowiedz

328. piotrs1978
0

2016-03-05 19:45:12

Oferta bez telefonu to jakaś kpina. W Virgin Mobile za 29 zł są nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i do tego 5 GB internetu. Podobną ofertę ma Viking Mobile. Oferta jaką dostałem na przedłużenie to totalne dno. W dodatku jestem ich 11-letnim Abonentem, płacącym średnio po 100 zł (w abonamencie ma telefon i tablet). Czekam do zakończenia umowy i podziękuję za współpracę. Wolę telefon kupić za gotówkę i rachunki płacić po 30 zł.

Odpowiedz

327. ~nowy
0

2016-03-04 23:14:28

Czy ta promocja (3 sim) jest tylko dla nowych czy przedłużających też ?

Odpowiedz

326. Razio1
0

2016-03-04 14:09:33

@325 Byłem w dwóch salonach t-mobile we Wrocławiu (Pasaż Grunw. i Galeria Dominkańska) i na pytanie o te cztery darmowe miesiące przy MNP dostałem odpowiedź, że nie ma czegoś takiego. Wydrukowali mi też regulamin i w regulaminie też nie ma słowa o tych czterech miesiącach...

Odpowiedz

325. ~DWD
0

2016-03-04 11:27:55

@323 4 m-ce za 0 zł dostępne w Sklepach TM@324 warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umów tego samego dnia.

Odpowiedz

324. ~Do 323
0

2016-03-04 00:28:38

A czy trzeba kupowac od razu 3 simy czy mozna rozlozyc to w czasie? I na przyklad kupic na start umowe na 1 numer z telefonem a po 4 miesiacach przeniesc 2 numery z innej sieci?

Odpowiedz

323. Razio1
0

2016-03-03 17:48:17

@322 Na infolinii handlowej też można tę ofertę dostać. A co do poprzednich informacji to nie ma pierwszych czterech miesięcy za 1zł.

Odpowiedz

322. ~DWD
0

2016-03-03 13:59:51

@321oferta dostępna jedynie w sklepach stacjonarnych TM. Nie ma więc linka.

Odpowiedz

321. ~Lol
0

2016-03-03 09:36:28

@320 to nie prezes tylko jakieś dziecko. Niech linka wrzuci. A może nie umie?

Odpowiedz

320. ~Jazon
0

2016-03-03 09:31:47

3 karty sim w tym 1 z telefonem za 84,97zł, każda karta no-limit rozmowy sms/mms+5gb internetu , bierzesz jak napisał prezes np, Samsunga J5, jak przeliczysz cenę samsunga i odliczysz od abo to miesięczny koszt abo wyniesie ok 60-65zł dla 3 kart sim czyli ok 20zł na kartę miesięcznie, czy to jest nędzna oferta ?

Odpowiedz

319. ~qq
0

2016-03-03 08:10:44

Nędzna oferta, ale cóż takie prawo rynku. Skoro znajdą się chętni żeby zapłacić więcej za coś co inni mają taniej to dlaczego by im tego nie sprzedawać i sobie nie zarabiać...

Odpowiedz

318. ~PLAY
0

2016-03-02 16:00:46

Tylko PLAY!! Tylko on się liczy! Tścierwo już zdycha, tak jest!

Odpowiedz