DAJ CYNK

T-Mobile: Nowa oferta Biznes w Europie

05.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 30

Ważne 6

5

Od jutra klienci biznesowi T-Mobile mogą korzystać z nowej oferty bez limitów w kraju i w Unii Europejskiej.Od jutra klienci biznesowi T-Mobile mogą korzystać z nowej oferty bez limitów w kraju i w Unii Europejskiej.

W ramach nowej oferty w sieci T-Mobile przedsiębiorcy będą mogli korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów, połączeń międzynarodowych do Unii Europejskiej oraz Internet bez limitu danych w kraju. Dodatkowym atutem oferty są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiety Internetu do wykorzystania w UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie.

W abonamencie 49,99 zł netto w JUMP proFirma S przedsiębiorcy otrzymają topowe smartfony oraz nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w kraju oraz w obrębie Unii Europejskiej. Oferta obejmuje także pakiet 15 GB Internetu w kraju i 2,2 GB w UE. Za dodatkowe 10 złotych netto w JUMP proFirma M można uzyskać nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz Internet w telefonie bez limitu danych w kraju. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a po przekroczeniu tego pakietu z prędkością do 1 Mb/s.

JUMP! proFirma JUMP
proFirma S
JUMP
proFirma M
JUMP
proFirma M
Specjalna
JUMP
proFirma L
JUMP
proFirma XL
JUMP
proFirma XL
Specjalna
Z telefonem - 24/36 miesięcy 49,99 zł 59,99 zł 79,99 zł 109,99 zł 149,99 zł 199,99 zł
Bez telefonu - 24 miesiące 39,99 zł - - - 59,99 zł -
Rozmowy, SMS-y/MMS-y:
w Polsce
w roamingu w UE
w Strefie T-Mobile
Nielimitowane
Rozmowy międzynarodowe
z Polski do UE
- Nielimitowane
Internet w telefonie 15 GB Bez limitu danych*
Internet w telefonie
UE regulacja**
2,2 GB/td> 2,5 GB 2,8 GB 3,2 GB 4,05 GB 4,35 GB
Dodatkowy Internet
w telefonie w UE
- 1 GB
*) Po wykorzystaniu 20 GB prędkość Internetu zostanie ograniczona do maksymalnie 1 Mb/s
**) Pomniejsza pakiet krajowy - wielkość pakietu wynika z nowej regulacji roamingowej

W pełnej opcji JUMP proFirma XL Specjalna klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i połączenia międzynarodowe w całej UE, a do tego Internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz do 5,35 GB Internetu do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Dla przedsiębiorców, którzy nie chcą nowego telefonu, T-mobile przygotował dwie oferty. W JUMP proFirma S za 39,99 zł otrzymają oni nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w Polsce, wszystkich krajach UE, a także Albanii, Macedonii i Czarnogórze oraz pakiet 15 GB Internetu z wliczonym pakietem 2,2 GB w UE. W JUMP proFirma XL z abonamentem 59,99 zł, przedsiębiorcy uzyskają dodatkowo nielimitowany dostęp do Internetu w kraju oraz wliczone w niego 4,05 GB w UE.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się