DAJ CYNK

T-Mobile: Nowa odsłona taryf Jump! proFirma

24.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4750

Ważne 3

7

Sieć T-Mobile odświeżyła ofertę biznesowych taryf głosowych. Są większe pakiety internetowe i zestawy z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM.

Sieć T-Mobile odświeżyła ofertę biznesowych taryf głosowych. Są większe pakiety internetowe i zestawy z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM.

Nowe pakiety internetowe mają od 4 do 20 GB. W ramach abonamentu klienci otrzymują nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne. Dodatkowo od taryfy M nielimitowane są połączenia do UE, a od taryfy L nielimitowane połączenia i wiadomości oraz 1 GB Internetu we wszystkich państwach, w których działa Grupa Deutsche Telekom.

Jump! proFirma

S

M

L

XL

XXL

Z telefonem - nowi klienci

59,99 zł

69,99 zł

99,99 zł

149,99 zł

299,99 zł

Z telefonem dla przenoszących numer (24 mies.)

49,99 zł

59,99 zł

89,99 zł

129,99 zł

269,99 zł

Z telefonem dla przenoszących numer (30 mies.)

6 miesięcy za 1 zł (umowa 30 mies.)

W kraju

Nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y

Internet w kraju

4 GB

6 GB

8 GB

12 GB

20 GB

Połączenia z Polski do UE

-

Nielimitowane

Międzynarodowa Strefa T-Mobile (rozmowy, SMS-y, MMS-y)

-

Nielimitowane

Połączenia przychodzące w roamingu UE

-

Nielimitowane

Minuty i SMS-y w roamingu UE

-

200

1000

Nielimitowane

Międzynarodowa Strefa T-Mobile (Internet)

-

1 GB

Internet w UE

-

1 GB

4 GB

*Wszystkie ceny netto.

Do krajów Międzynarodowej Strefy T-Mobile należą: Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja oraz Węgry.

Kolejną nowością wprowadzoną przez sieć T-Mobile w ramach oferty Jump! proFirma jest Super Zestaw 3w1, w którym przedsiębiorca otrzymuje trzy karty SIM z ofertą Jump! proFirma S wraz z jednym telefonem. Wysokość abonamentu w takiej konfiguracji wynosi 79,97 złotych netto miesięcznie, dzięki czemu właściciel firmy zaoszczędza 50 złotych netto miesięcznie.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
51. ~Adam
0

2016-11-28 10:52:35

48 @~Tornado - Cała branża telekomunikacyjna zaczyna borykać się z tymi samymi problemami - koszta. Nie powtarzając suchych stwierdzeń, a dokładnie badając rynek - autentycznie w Europie możemy poszczycić się: jednymi z tańszych (jeśli nie najtańszymi rozmowami/transeferem danych), zasięgiem. T-Mobile sukcesywnie pogarsza oferty od momentu rebrandingu. Jeżeli ktoś coś zabiera, nie ważne co, nie ważne ile, ale zabiera to wiadomo że klienta nie utrzyma. Skoro w 2014 roku mogłem mieć nolimit na rozmowy/SMSy plus 3GB w całej Unii za 120zł netto, do tego Xperię Z3 za 1zł, to oczywistym jest że nie zaakceptuję nowych warunków. Swoim działaniem T-Mobile podciął gałąź na której siedzi.

Odpowiedz

50. wlo
0

2016-11-28 10:50:04

49 - i fajnie ;-)

Odpowiedz

49. ~Adam
0

2016-11-28 10:41:04

@wlo - czy Ty czytałeś w ogóle mój poprzedni post?! Przy takich oznakach ignorancji, braku szacunku i uleganiu emocjom, skutecznie zamknąłeś dalszą wymianę zdań.

Odpowiedz

48. ~Tornado
0

2016-11-28 01:16:33

Trzeba być niebyt mądrym aby zakładać firmę i bać się "zuZu" dla tej skądinąd bardzo słabej oferty, chyba jednej z najgorszych biznesowych ofert na rynku albo być po prostu naganiaczem pochodzącym z TMobile (pośrednio lub bezpośrednio).Stawiam na tą druga opcję. Dlaczego Was jest tylu tu na telepolis i zaśmiecacie nawet wiadomości biznesowe? Przecież to czytają ludzie raczej rozgarnięci (choć trochę) i tylko jeszcze bardziej zniechęcacie cały biznes do siebie.Najpierw załatwiliście prepaida, w trakcie "wykańczania" są abonamenty dla ludu a teraz się bierzecie ostro za wykończenie biznesowych ofert w TM? Co to się porobiło.A może komuś w TM chodzi aby uwalić tę firmę i aby ją wygonić za Odrę? Co to się porobiło w tym TM.

Odpowiedz

47. ~Mirek
0

2016-11-26 13:15:39

dobra, jakby nie zuz zalozylbym firme dla samego tego netu

Odpowiedz

46. wlo
0

2016-11-26 11:18:22

45 - zmień miejsce zamieszkania - poza unią jest darmo ;-)

Odpowiedz

45. ~tata
0

2016-11-26 11:12:11

200 zlociszy za to ze jestem w Uni,czyzby kara?

Odpowiedz

44. wlo
-1

2016-11-26 10:46:04

A propos... Za co płaciłeś 100 złotych? Kiedy zszedłeś do tych nieco ponad 30 złotych?

Odpowiedz

43. wlo
-1

2016-11-26 10:41:57

Tak! 29 złotych w firmie się płaci a nie jakieś setki złotych za numer!!

Odpowiedz

42. wlo
-1

2016-11-26 10:40:49

41 - jakie 100 złotych!!?? Co Ty gadasz za głupoty? Ja 29 netto - niecałe 35 zł brutto płacę za wszystko nielimitowane!! I do tego jakieś internety i godziny na międzynarodowo-roamingowe!! Obudź się. Załóż firmę i zainteresuje się ofertą może?Ja mówię o wysokich fakturach? No popieprzonym trzeba być, żeby tak interpretować to co mówię...

Odpowiedz

41. ~Adam
0

2016-11-26 09:11:50

37 @wlo - Nie rozumiem pytania. Przecież w koszta możesz sobie wrzucić doładowania. Telefony nie stanowią aż tak poważnego wydatku, aby wyraźnie zbijały mi podatek. Za to w kieszeni odczuwam różnicę wyraźną między płatnością 100zł a 30zł. Uparcie bronisz swoich argumentów. Może w Twoim profilu działalności rzeczywiście każda faktura kosztowa, im wyższa tym lepsza... choć mówiąc o 29zł netto zbiłeś mnie tropu o czym w ogóle rozmawiamy ;-)

Odpowiedz

40. wlo
-1

2016-11-25 19:23:40

PLANET - wolę przez najbliższe 2 lata płacić 29 zł netto i niczym się nie przejmować - czy promocja na internet nadal jest czy nie, czy bonusują doładowania czy już nie.

Odpowiedz

39. wlo
-1

2016-11-25 19:22:05

37 - no rzeczywiście...O jakim poziomie obrotów mówimy? 10 tysięcy rocznie? 100 tysięcy? 250 tysięcy czy więcej?Pytam, bo widze, ze nie macie zielonego pojęcia o kosztach w firmach - nawet małych ;-)

Odpowiedz

38. PLANET
0

2016-11-25 16:56:30

Ano.. w tym nie ma tak dużo roboty, jak się wydaje. Mnie kiedyś prepaid z jego kombinowaniem, biciem o pojedyńcze złotówki, kodami, terminami wydawał się dziecinny. OK - pewne rozwiązania dalej takie są IMO, ale ten przykład to prosty sposób na dobrą ofertę za śmieszne pieniądze. 1) Przenosisz numer (czynność jednorazowa, jak wiadomo przy prepaidzie POWINIEN być zachowany termin 24 h na przeniesienie, że jest trochę dłużej - wiadomo, ale i tak szybko) 2) Aktywujesz dwie usługi (RWK i Skarbonka) - czynność także jednorazowa. 3) Co 9 miesięcy robisz doładowanie za 200 zł, które jak chcesz/możesz wrzucasz w koszty. Reszta to +/- automat, wychodzi na to że mniej "kombinowania" niż przy abo ; )Dla mnie ta oferta jest dobra ze względu na ilość GB (średnio 20 GB/miesiąc, które przez RWK się odkłada, a nie ma 5-cio miesięcznej ważności + podstawowy pakiet paru GB (nie pamiętam dokładnie jaki) - co daje efektywnie parędziesiąt GB / miesiąc. Ta oferta równie dobrze spełnia rolę "małego netu mobilnego". Jaką ofertę mam taką mam, jak widzę dalsze działania to też j/w, ale... Jeśli okaże się, że będę potrzebował więcej niż parę GB (profil korzystania się w końcu zmienia), to nie powstydzę się takiego rozwiązania.

Odpowiedz

37. ~Adam
0

2016-11-25 16:17:30

@wlo - Dobrze PLANET prawi. To co nazywasz "kombinowaniem" to wynik dbałości o rentowność. Po co przepłacać? Skoro można oszczędzać pieniądze, w sposób prosty i co ważne uczciwy. W dodatku nic na tym nie tracąc. Kilka lat wstecz numer Heyah w abonamencie (jeden z pierwszych nolimit) stanowił służbową komórkę pracownicy w biurze. Nie mogłem zarejestrować na firmę (regulamin o którym mówi PLANET), ale z opłat ponad 100zł zszedłem do niewiele ponad 30zł. Bez wrzucania w koszta, ale i tak na plus. Teraz abonament utrzymuję wyłącznie ze względu na działalność w Europie, wymagającą ciągłego przemieszczania się po za granicami kraju. Jeśli patrzysz na abonament jako rodzaj prestiżu to uświadom sobie że tego nie widać ;-) A doładowywanie konta, to żadne "kombinowanie". Naprawdę. I tak samo jak trzeba tankować samochód, tak samo od czasu do czasu trzeba skontrolować stan konta.

Odpowiedz