DAJ CYNK

T-Mobile: Nielimitowany Internet na pierwszy dzień wiosny

21.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7482

Ważne 7

15

Tylko dziś, 21 marca skorzystać można z promocji nielimitowanego Internetu w T-Mobile na kartę. Tym sposobem sieć wita wiosnę.

Tylko dziś, 21 marca skorzystać można z promocji nielimitowanego Internetu w T-Mobile na kartę. Tym sposobem sieć wita wiosnę.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA na numer 443. Po otrzymaniu potwierdzenia, do godziny 23:59:59 korzystać można z nielimitowanej transmisji danych w technologiach 2G/3G/LTE.

Przyznany bonus rozliczany jest przed innymi pakietami i środkami na koncie użytkownika.


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
82. ~
0

2016-04-18 23:31:01

ale przeciez tego jeszcze nie ma, dopiero za dwa dni xdxdxd dlaczego tan nas tu wszystkich niełądnie oszukujesz? :

Odpowiedz

81. ~walenty
0

2016-03-28 18:55:06

Mistrzowska promocja, mam, działa, śmiga aż mi sie telefon grzeje :D dzieki T-mobile!!!!

Odpowiedz

80. ~
0

2016-03-23 22:04:42

szkoda ze nie mozna przeniesc numeru do tej nowej limitowanej oferty T na karte :no limit i 10gb neta za 7 zika na 7dni,ale oferta jest dobra

Odpowiedz

79. ~Mirek
0

2016-03-22 19:52:01

A mi śmiga że aż miło. I nie zamierzam narzekać, jak niektórzy :)

Odpowiedz

78. ~darek
0

2016-03-22 14:18:34

to się natestowalem! do dzis nie dostalem smsa potwierdzajacego wlaczenie uslugi. swoja droga, to warto by bylo uruchomic jakis kod ussd pozwalajacy sprawdzic czy usluga dziala, bo z tymi smsami roznie bywa. szkoda, mialem nadzieje potestowac "rozowy net" i kicha

Odpowiedz

77. ~
0

2016-03-22 14:06:57

Z regulaminu wczorajszej promocji wynika, że aktywuje on dostęp do LTE. Ciekawe kiedy Wam włączą coś co w innych sieciach działa bez żadnych aktywacji dla wybranych...

Odpowiedz

76. ~Alvaro
0

2016-03-22 13:42:35

@74 popieram. Równie dobrze można iść tokiem myślenia "Specjalisty" spod 73 i napisać, że dość częśto przewijają się posty użytkowników pleja

Odpowiedz

75. ~
0

2016-03-22 12:37:24

dlaczego dopiero o godzinie 14 pojawiła się informacja jak włączyć ta promocje

Odpowiedz

74. ~
-3

2016-03-22 11:12:34

@73, to może być symptomatyczne dla wszelkich paranoi, fobii. We wczesnym stadium jest to uleczalne więc udaj się do nomem omen specjalisty ;)

Odpowiedz

73. ~Specjalista
3

2016-03-22 10:54:31

Dlaczego mam wrażenie, że większość piszących z host nat.umts.dynamic.t-mobile.pl i dynamic.chello.pl to pracownicy t-mobila? ;)

Odpowiedz

72. ~
-3

2016-03-22 10:45:48

hejka! A wiecie że można dostać darmowe startery też z heji?! tutaj link!

Odpowiedz

71. ~Alvaro
-3

2016-03-22 09:38:38

@70 ja tak zrobiłem 2 miesiące temu. Po kilku miesiącach w play dalej wróciłem do T-Mobile. Wcale T-Mobile nie jest drogie. Trzeba tylko wiedzieć, co aktywować i na bieżąco śledzić oferty.

Odpowiedz

70. ~
-3

2016-03-22 06:56:56

Sieć przeszła ważny test z powodzeniem, czyli oznacza to, że mają mega wydajną sieć i to należy pochwalić.Niestety Play, w którym jestem ma problemy w zwykłe dni a co dopiero mówić gdyby dali darmowy net. Muszę przejść do T-Mobile

Odpowiedz

69. ~Galan
-3

2016-03-22 06:43:03

Widać T-Mobile wytrzymało obciążenie (pewnie sami chcieli też sprawdzić wydolność sieci). w przypadku pleja to pewnie bezpieczniki popaliłoby w pierwszych minutach

Odpowiedz

68. ~do 51
0

2016-03-22 03:00:30

Wiesz coś więcej? Klikłem w podany link i fajna opcja z rym darmowym starterem za 30zł no limit plus 10GB. Ciekawe czy można to włączyć na dowolnym nr? Czy tylko na tych-zamówionych...?

Odpowiedz