DAJ CYNK

T-Mobile: Nielimitowane rozmowy dla wybrańców

01.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6681

Ważne 4

17

Od 29 czerwca do maksymalnie 12 lipca sieć T-Mobile rozdaje wybranym klientom usług na kartę nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.

Od 29 czerwca do maksymalnie 12 lipca sieć T-Mobile rozdaje wybranym klientom usług na kartę nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.

Połączenia są darmowe zarówno na polskie numery komórkowe, jak i na stacjonarne. Darmowy pakiet ważny jest przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, pod warunkiem jednak, że użytkownik będzie zasilał każdego miesiąca konto kwotą minimum 25 zł.

T-Mobile zaprasza wybranych klientów do wzięcia udziału w ofercie za pośrednictwem konsultantów BOK-u lub SMS-em. Aktywacja następuje w ciągu 72 godzin i jest potwierdzana wiadomością.

Zmiana taryfy w obrębie T-Mobile na kartę, migracja do Heyah lub do taryf Mix i abonamentowych powoduje wyłączenie usługi.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2016-07-09 12:38:41

@41 No i proszę, 41 znowu mądrością błysnął. :) Szpec od telekomunikacji. :)

Odpowiedz

48. ~
0

2016-07-03 20:29:36

Żaden z operatorów telefonii nie zdradza swoich planów promocji na przyszłość, także tego...

Odpowiedz

47. ~r
0

2016-07-03 20:25:08

#30: Pabloki, skąd to info? Z takim wyprzedzeniem. To ma być od 23 wrzesnia tego roku? Czy moze od wrzesnia 2023? Obstawiam tę drugą opcję ;-)

Odpowiedz

46. ~
0

2016-07-03 19:13:35

@30 pabloki, czy to pewne info? W tej sytuacji oferta prepaid na kartę w timobajl byłaby mega!!! Chociaż ja i tak nie narzekam.

Odpowiedz

45. ~
0

2016-07-03 19:11:21

Super, jest promocja korzystna dla użytkowników, to czego marudzić?Oczywiście etatowi maruderzy muszą popłakać, postękać a jak się później okazuje nie korzystają z T-Mobile :) i wszystko jasne, opłacani klakierzy.Jestem w timobaaajl!

Odpowiedz

42. toms
-1

2016-07-03 00:33:22

41 - zostawiłem w T więcej kasy niż ty miałeś polucji, więc daruj sobie popierdółko.

Odpowiedz

41. ~
-2

2016-07-02 21:25:02

39, zwija się czym prędzej bo taki uzyszkodnik to wstyd dla operatora, idź stekajło gdzie indziej a najlepiej nie pisz tutaj stary dziecinny koniu,

Odpowiedz

40. ~GrześGorz
0

2016-07-02 21:10:16

ŻAŁOSNE! PLAY THE BEST :)

Odpowiedz

39. toms
1

2016-07-02 11:08:53

Tak znakomita oferta powinna być w zakładce zawierającej dedykowane oferty T-Mobile, bez możliwości oceniania ( szkoda super cennego czasu Informatyków na takie rzeczy ). :-) :-) :-)A już na serio- po 12 latach czas się zwijać z T. I tak wytrzymałem zbyt długo.

Odpowiedz

38. ~R
2

2016-07-02 10:46:47

#34: nie tak znowu od dawna. Obowiązuje od 4 miesięcy dokładnie. Do niedawna jeszcze była z GB po lądowaniu, które już wycofali. Tylko patrzeć jak i nl za 25 wycofają. Całe Tbombaje. Niestabilne jak h. Ale po rejestracji można przenieść jak coś. Ale czy nie lepiej od razu?wziąć jakąś stabilną sieć się nie przenosić?

Odpowiedz

37. ~
0

2016-07-02 10:20:27

34, promocja taka ze teraz nie będzie pobierać Ci tych 25zl. Masz doładować ale nie pobierze z konta.

Odpowiedz

36. ~
-1

2016-07-02 10:16:22

35 żałosne są także twoje komentarze a jeszcze bardziej posty na forum. Teraz masz wakacje to będziesz jeszcze bardziej teollowal

Odpowiedz

2016-07-02 09:45:25

T-Mobile jest załosne tym wybieraniem kto dostanie a kto nie ;)

Odpowiedz

34. ~Fcb
0

2016-07-02 08:22:12

Nie kumam. Jestem w tmobile na kartę i od dawna mam no limit do wszystkich za 25. To co to za niby promocja?

Odpowiedz

33. ~
0

2016-07-01 23:07:05

Słabo. T-mobile się ostatnio agresywnie reklamuje w telewizji. A to zawsze oznacza jedno: denna oferta, która ma przyćmić mniej nahalne reklamy... I tak jest ze wszystkim: proszkami do prania, lodami, mięsem... Kaufland rzadko się reklamuje a widzę codzień pod nim masę aut. Biedronka ostatnio świeci pustkami, bo... jest droższa niż Kaufland. Play jak zwykle epatuje swoimi nudnymi do wyrzygania relkamami z chuderlawym pseudosprzedawcą i plastikową już Kurdej-Szatan, czy jak jej tam. A od Playa ludzie uciekają... bo NIE MA zasięgu czterech sieci :) Niestety jedynym słusznym wyborem dziś dla mnie jest Plus. Co będzie dalej - zobaczymy.

Odpowiedz