DAJ CYNK

T-Mobile na kartę i Heyah również bez limitów

17.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24565

Ważne 0

0

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Od 19. października z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość doładowania Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 - 49 zł 5 dni
50 - 99 zł 10 dni
100 zł i więcej 20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T-Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Aktualizacja: 25.10.2012
W ofercie T-Mobile na kartę promocja "Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile na kartę" została wprowadzona dopiero 25. października. Szczegółowe informacje w tej wiadomości.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
322. mPablo
0

2012-10-24 19:33:41

No właśnie - nie ma regulaminu, nie ma usługi...

Odpowiedz

321. ~Lord
0

2012-10-24 18:03:21

t-mobil n karte nie ma no limit :)

Odpowiedz

320. ~
0

2012-10-24 17:29:34

@308 warunki są ok., pakiety w większości smsowy czy netowy na 30 dni. Co do no limit mnie to nie kręci, ja wolę w Heyah smsy. 4 gr zaś omijam właśnie w sieci, bo można sprawdzić tą drogą stan konta bezpłatnie i po krzyku.

Odpowiedz

319. ~1234567890
0

2012-10-23 22:49:41

317, nie wiesz? Bo w Polsce po 1989 roku wg mainstreamowych mediów ktoś, kto ukradnie bułkę w sklepie jest złodziejem, ale ten kto ukradnie kilka milionów - jest przedsiębiorcą :) Ludzie tak głosują to tak jest.

Odpowiedz

317. ~
0

2012-10-23 21:11:33

Ogólnie nie rozumiem dlaczego osoba doładowująca 20 zł. i rozmawiająca 24h na dobę, ponoć oszukująca operatora, jest złodziejem a osoba prowadząca działalność gospodarczą, wliczająca w KUP abonamenty całej rodziny, kupująca kontent niezwiązany ze źródłem przychodów, oszukująca tak naprawdę nas wszystkich jest osobą godną naśladowania ?

Odpowiedz

316. ~
0

2012-10-23 21:08:08

Mnie to nie boli bo i tak nie mam jak sprawdzić czy masz 5 lat i dzwonić do przedszkola czy może 50 ?

Odpowiedz

312. wlo
-1

2012-10-22 19:13:51

301/303 - nie bądźcie śmieszni ;-) Jo - masz owszem rację. Tyle, ze ja nie mówię o "normalnej" biedzie. Ja mówię o cwaniactwie. Wczoraj wieczorem wychodziłęm po piwo i spotkałem sąsiada - nie wiem gdzie pracuje, na pweno także za granicą. Pracuje w każdym razie dużo. Córka studiuje prawo. Stać ich na sporo calkiem. Jak zwykle z nim zeszło na różne kwestie związane z cwaniactwem we władzy głównie, też na bezrobocie - wiesz co powiedział? Zaśmiał się tylko. Mówi, ze nie ma bezroocia o jakim mówią - pracuje z bezrobotnymi papierkowymi i jednznacznie ich lokuje - jako cwaniakó żerujących na normalnie pracujących i płacących podatki ;-) A propos - ja już ponad 50 zł na m-c płacę na fundusz pracy - mimo, ze nikogo nie zatrudniam...

Odpowiedz

311. ~
0

2012-10-22 08:40:37

kiedy się doczekamy słonych lara dla operatorów za oszustwa w reklamach

Odpowiedz

310. marek-20
0

2012-10-22 08:32:22

wiadomo juz kiedy dokladnie wchodzi nolimit w tmobile?

Odpowiedz

309. marek-20
0

2012-10-22 08:31:55

@305: oszukany to jestes ale przez swoja glupote i nic wiecej, trzeba umiec czytac ze zrozumieniem - a wogole to trzeba najpierw przeczytac regulamin. Ale moze cos cie to nauczy, chociaz watpie

Odpowiedz

308. ~,,,
0

2012-10-22 01:15:39

@~Oszukany ,tym pier...kodem o którym wspomnialeś wyłączyłbyś sobie przy okazji roczną wazność konta, więc to takie szczęscie w nieszczęściu. To już nie jest ta sama Heyah co dawniej, skonczyły się w miarę przejrzyste warunki, a zaczeły bezczelne kombinacje, proby wyciągania pieniędzy za sprawdzenie stanu konta przez kod.

Odpowiedz

307. ~Oszukany
1

2012-10-21 19:46:16

~Andrzej311 - Wszystkie sieci są po jednych pieniądzach. Każda oszukuje, play też. Można mnożyć przykłady.

Odpowiedz

306. Andrzej311
-1

2012-10-21 19:32:48

@Oszukany bo heyah (T-mobile), Plus to nie play. Oni byli są i będą złodziejami, a ty sam sie na to godzisz to miej pretensje do siebie.

Odpowiedz

305. ~Oszukany
0

2012-10-21 19:12:22

19 października ok. 10 doładowałem sobie konto kwotą 50 zł i czekam na darmowe rozmowy. O 16 wchodzę na fej-zbuka i czytam, że należy wysłać jakiś pier... do... lo... ny kod. Czemu wcześniej heyah nie podała takiej informacji na telepolis? Oszuści!

Odpowiedz