DAJ CYNK

Kamera monitoringu w ofercie T-Mobile

15.07.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7982

Ważne 0

0

T-Mobile wprowadza do oferty kamerę monitoringu. Urządzenie będzie dostępne w ofercie z Internetem mobilnym oraz domowym.

W ofercie T-Mobile pojawi się kamera D-Link Mini WiFi HD DSC-P6000LH. Urządzenie pozwala na prowadzenie monitoringu przez całą dobę. Diody podczerwieni znajdujące się na wyposażeniu kamery pozwalają na rejestrowanie obrazu nawet w całkowitej ciemności. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w czujniki dźwięku i ruchu oraz w razie wykrycia zagrożenia wysyła powiadomienie na telefon właściciela. Podgląd na obraz z kamery można mieć cały czas z poziomu strony internetowej producenta, a nagrania mogą być przechowywane w chmurze przez 24 godziny. Materiały można też pobrać i zapisać na telefonie.

Zobacz: To nonsens, że rozrywka wysiada - nowa odsłona kampanii T-Mobile

Kamera będzie dostępna w ofertach „Nielimitowany Internet Domowy z routerem na 24 miesiące”, „Nielimitowane GB z routerem na 24 miesiące” oraz „Internet – modem/router na raty przez 24 miesiące”.

Zobacz: T-Mobile poprawia zasięg w górach. Nowa stacja bazowa powstała w rejonie schroniska w Dolinie Roztoki

Urządzenie miało być dostępne w ofercie T-Mobile od 12 lipca, ale na chwilę obecną nie jest jeszcze obecne w cennikach. Cena rynkowa kamery to 199 zł.

Zobacz: Magenta 1 w T-Mobile to wydarzenie na miarę rebrandingu Ery

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu