DAJ CYNK

T-Mobile: mix na liczbę doładowań już bez telefonu

26.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15302

Ważne 7

11

Z początkiem lutego T-Mobile wycofuje oferty mix z telefonem na liczbę doładowań z oferty własnej i Heyah - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Z początkiem lutego T-Mobile wycofuje oferty mix z telefonem na liczbę doładowań z oferty własnej i Heyah - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Oferta mix z telefonem na liczbę doładowań będzie dostępna tylko w ofercie utrzymaniowej Heyah poprzez BOA. Podstawowa oferta T-Mobile i Heyah, a także utrzymaniowa T-Mobile, będzie dostępna tylko w opcji bez telefonu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Heyah T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
98. ~AN
0

2014-09-10 20:31:25

czy w tym mixe mozna wykupic jakies pakiety na internet????

Odpowiedz

97. ~Toff
0

2014-02-25 23:34:32

ja wybrałem mixa ze względu na smsy MT, żaden abonament (za wyjątkiem nowy pakiet dla firm w orange) nie dawał ci ich w ramach miesięcznego zobowiązania.

Odpowiedz

96. ~Von
0

2014-02-05 20:43:06

A mnie mix pasuje z uwagi ma pakiety po UE 30minut,za 9zł. Bo w PL z Virgin korzystam

Odpowiedz

95. Razio1
0

2014-02-05 19:16:16

Zniknęły już wszystkie oferty MIX + telefon :(

Odpowiedz

94. ~gość
0

2014-02-03 19:27:08

dla mnie to porażka, zostały mi 4 doładowania , wybrałam telefon i skucha... a na abonament dochodzą jakieś dziwne raty za telefon, więc w ogóle się nie opłaca, a mix na ilość doładowań dla mnie był super

Odpowiedz

92. ~Roland
0

2014-01-30 10:06:02

To teraz pytanie jak dokładnie zmieni się oferta, mixy straciły sporo na rzecz tanich abonamentów w których można dostać już całkiem sporo (jeśli chodzi o minuty/smsy)

Odpowiedz

91. ~Arek
0

2014-01-28 22:58:44

Nie zapomnijcie o telefonie z FirefoxOS który wypuścili. Mieli wyłączność i co z tego. Są duże problemy, a miks trzeba płacić. Jak ktoś zna temat to wie o co chodzi.

Odpowiedz

90. ~Q
0

2014-01-28 16:29:32

@89 : ze ma net z t-mobile to znaczy, ze nie moze sie wypowiedziec? Szczegolnie, ze ma racje, Te mixy ida tylko za granice, na miejscu sprzedaja sie raczej abonamenty, FONa juz nie ma. Ja sprzedaje T-mobile i wiem, ze koles spod 82 ma racje

Odpowiedz

89. ~keenpl
0

2014-01-28 00:18:13

82 : lool jak komentujesz to połącz się przez inną sięć : ~lool 2014-01-27 10:35:41 host: ptcnat.t-mobile.pl

Odpowiedz

88. ~Jarko
0

2014-01-27 21:49:31

Oferty jeszcze nie ma, a już wszyscy się nakręcają :D

Odpowiedz

87. wlo
0

2014-01-27 15:02:13

AERO2 USER - starym czytelnikiem jesteś... Ale pojęcia nie masz o prawie (zapewne przestrzegania swoich praw się domagasz?). Jakbyś poczytał ustawę, to byś wyczytał, ze umowa ma mieć zapis o terminie obowiązywania (pomijam umowy na czas nieoznaczony, które są jakby podstawową formą). Jak wyobrażasz sobie umowę na 50 doładowań i maksymalnie na 2 lata w kontekście cenników obowiązujących na zasilenia i ważności konta? Naprawdę, zanim zaczniesz doradzać operatorom, poczytaj wcześniej przepisy - wszystkie dotyczące tematu ;-)

Odpowiedz

86. ~
0

2014-01-27 14:55:44

Ale nic nie przebije ich 4 groszy :D

Odpowiedz

85. wlo
0

2014-01-27 14:55:23

~Geniu - co im się niby utnie? Nic im się nie utnie... To co Ty wiesz to nie jest nawet wierzchołek góry lodowej w tym przedsięwzięciu... Po co więc komentować - aż tak płytko? Może rozwiniesz swoją opinię trochę chociaż?

Odpowiedz

2014-01-27 13:23:12

@77 Za 50/kwartał masz miesięcznie 14 dni bez limitu minut na komórkowe lub 7 dni bez limitu na SMS, net, komórkowe i stacjonarne, lub 131 minut do wszystkich i darmowy net, lub 400 SMS.

Odpowiedz

83. ~Ciekawe
0

2014-01-27 11:19:27

82 - bynajmniej to nie synonim "przynajmniej"!

Odpowiedz