DAJ CYNK

T-Mobile: Milion klientów Jump!

02.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9894

Ważne 10

7

2 stycznia startuje noworoczna kampania reklamowa T-Mobile. Przedstawione zostaną w niej oferty abonamentowe Jump!, które przyciągnęły do tej pory milion użytkowników.

2 stycznia startuje noworoczna kampania reklamowa T-Mobile. Przedstawione zostaną w niej oferty abonamentowe Jump!, które przyciągnęły do tej pory milion użytkowników.

Nowa kampania T-Mobile koncentruje się na najważniejszych atutach taryf Jump! - czyli nielimitowanych połączeniach krajowych, SMS-ach oraz MMS-ach do wszystkich sieci. Taryfy Jump! od momentu wprowadzenia w czerwcu 2014 roku zdobyły jak dotąd ponad milion użytkowników.

<: F2055 :>
<: F2057 :>
Nowy spot promuje również Internet LTE, który dla klientów T-Mobile jest teraz dostępny o 50% taniej, a w radiu i Internecie dowiemy się o ważnej przez rok paczce 12 GB Internetu LTE dla klientów ofert Mix.


Zobacz: T-Mobile - połowa ceny Internetu w prezencie
Zobacz: T-Mobile: 12 GB transferu gratis w taryfach Nowy Mix

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: jump! T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
104. ~doktor
0

2015-01-08 20:58:15

rozmowy,sms,mms bez limitu za 19,99 przez 12 m-cy a potem 29,99 pzrez drugie tyle, wychodzi no limit za 25 zł, dla mnie spoko

Odpowiedz

103. ~T-Mobile to złodziej...
1

2015-01-07 18:33:31

T-Mobile to złodziej...

Odpowiedz

102. ~kalm7
1

2015-01-07 18:29:06

@103 Zupełnie zgadzam się z Twoją opinią. T-Mobile to złodziej, popieram ;-)

Odpowiedz

101. wlo
-4

2015-01-05 15:38:13

100 - nie zwróciłeś uwagi, ze to co dla Ciebie jest żenadą, innym nie przeszkadza? Ja na początki 2014 wyłączyłem na moim głosowym numerze pakiet internetowy np. Korzystam z cennikowej stawki 2 gr/1 MB (taktowane co pół) - znacznie mniej to wychodzi niż najtańszy pakiet 300 MB - ale też 300 MB to dla mnie o wiele za dużo. Do korzystania z Internetu mam komputery ;-)

Odpowiedz

100. ~oem
1

2015-01-05 15:19:04

#99 jak to zwykle bywa wybór nie jest prosty .....nie neguje jakości i zasięgu T-Mobile ale250MB netu to żenada i do Jump-a migrowalipewnie 50+ klienci

Odpowiedz

99. wlo
-4

2015-01-05 11:13:02

97 - zadziwiające, ze ten milion nie w nju albo w Red Bull-u nie wylądował, nie?

Odpowiedz

98. ~oem
1

2015-01-05 11:12:31

1.płatne mms-Y :(2.aktywacja 49 PLN :(3.nie mam zasięgu w centrum w-wy :(

Odpowiedz

97. ~oem
0

2015-01-05 11:05:16

1.Virgin Mobile No limit + 10GB net -45 PLN2.RBM No limit + 2GB net -39 PLN3.NJU No limit + 2GB net -39 PLNT-Mobile....... Nie

Odpowiedz

96. ~abel
2

2015-01-05 10:32:43

bardzo dobrze koledzy. minusujcie i juz starego dziada nie widac. nie dyskutujemy tylko ignorujemy i po minusie dajemy i do usuniecia zglaszamy. niech stary dziad sobie pisze ale my nie bedziemy przynajmniej go widziec :)

Odpowiedz

95. wlo
-4

2015-01-05 10:27:27

94 - no widzę, że masz co robić... zdalną psychoanalizą się zajmujesz... Albo może masz nadmiar, podobnie jak ja wg Twojej opinii, czasu i w ramach hobby portrety psychologiczne tworzysz? Zastanawia mnie tylko, skąd wiesz o tym smrodzie? Ja nie mam u siebie technologii pozwalającej przesyłać zapachy... Mówisz, że mimo tego i tak czuć?

Odpowiedz

94. ~abel
1

2015-01-05 10:22:31

dawaj dziadziu, dawaj. popisz sie swoja madroscia poki jeszcze w klawiature trafiasz. na zarobki nie narzekam, jestem juz po &quot;jakiejs&quot; specjalizacji i dlatego mam xo robic w przeciwiwnstwie do ciebie. wsrod mlodocianyxh nie mam potrzeby sie popisywac. idz przewietrz gacie bo od Swiat na fworze niw byles wiec odor bije jak od atarwgo capa.

Odpowiedz

93. wlo
-5

2015-01-05 09:24:16

92 - dobry jesteś... nie myślałeś o specjalizacji jakiejś? Płacą mnóstwo pieniędzy takim specom ;-)

Odpowiedz

92. ~abel
4

2015-01-05 08:56:43

wlo to stary dziadek, ktory wsrod swoich rowiesnikow nie ma szacunku, uchodzi za wiejskiego glupka wiec postanowil leczyc kompleksy popisujac sie &quot;blyskotliwoscia&quot; wsrod malolatow.klepie te komentarz jak dziecko z internetowym ADHD. po co z d.e.b.i.l.e.m dyskutujwcie? zglaszajcie do usuniecia i minusujcie, przynajmniej nie bedzie widac glupot tego trolla.

Odpowiedz

91. wlo
-5

2015-01-05 08:40:53

slawekt - dyskusja, jak każda tego typu jest oczywiście bez sensu, zauważ jednak, że (mimo uwagi, ze nie należy wtrącać się do &quot;cudzych&quot; dyskusji) gość w poście 67 w sposób określony nazwał określoną grupę użytkowników (bo nie tylko tego, do którego się zwrócił) - wskazując, ze użytkownicy bezlimitów za 50 złotych to głupole, wskazując, ze są tacy, którzy potrzebują tylko 100 minut. No są. Ale jeśli za to płacą 20 złotych... No sorry - w dzisiejszych czasach płacić 20 zł za 100 minut to co to jest jak nie głupota? Może On sam potrzebuje tylko takiego i aż tak drogiego abonamentu i go uraziła moja opinia?

Odpowiedz

90. wlo
-5

2015-01-05 08:33:40

A! Podpisuj swoje komentarze... Najlepiej na czerwono ;-) Będę wiedział z kim mam do czynienia. Jak na razie, nie podpisując się, jesteś NIKIM. A jak można z nikim dyskutować? No - musze skończyć, bo fiksuję chyba mówiąc do nikogo - więc... do siebie? ;-)

Odpowiedz