DAJ CYNK

T-Mobile: kampania z Bocellim trafia do Polski

01.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3469

Ważne 4

8

Europejska kampania reklamowa T-Mobile, której twarzą został Andrea Bocelli, trafiła do Polski.

Europejska kampania reklamowa T-Mobile, której twarzą został Andrea Bocelli, trafiła do Polski.

W nowych spotach T-Mobile przedstawia się jako sieć, która Daje wolność i pewność gdziekolwiek jesteś. Przekracza granice. łączy z ludźmi, których kochasz. Kampania od kilku tygodni trafia do kolejnych z 13 europejskich państw, w których operator jest obecny.

<: F2709 :>
<: F2710 :>
<: F2711 :>


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~ja
0

2016-08-23 21:24:30

@25. a slyszales cos o zwolnieniach grupowych w TM ? to sie teraz nie dziw, ze nowi nie ogarniają. A jak sie nie podoba to zmien sieć na taka zeby Ci obsluga odpowiadała.

Odpowiedz

26. ~NoNo
-1

2016-08-02 08:16:56

@11 Żeby doprecyzować to nie tylko TM zatrudnia ludzi do pisania komentarzy. Każdy operator ma swoich ludzi rozsianych po różnych forach. Często jest tak, że ten co najwięcej wygaduje innym, że są na usługach TM sam jest klakierem Playa, Plusa czy innego Orange.@25 Hmm, co prawda zbyt często do BOA nie dzwonię bo i po co, ale jeśli już mam taką potrzebę to zawsze łącze się w miarę szybko i trafiam na kompetentnych ludzi. Co więcej. Nie raz efekt rozmowy jest ponad to czego oczekiwałem.

Odpowiedz

25. ~RootBot
1

2016-08-02 03:50:08

iBOA - BOK T-Mobile w którym czekasz na połączenie z ZAWSZE niekompetentnym konsultantem 20 minut albo i dłużej... takie praktyki nadają się do sądu!

Odpowiedz

24. ~
0

2016-08-01 23:06:41

Poci płacić za połączenia międzynarodowe jak można za free z vibera???

Odpowiedz

23. ~nicolas
0

2016-08-01 23:03:46

J ia mam T mobile pl jest super LTE mam a plus nie ma zasięgu u nas GSM :)

Odpowiedz

22. ~Boss
1

2016-08-01 22:17:16

Przykro mi to mówić, ale T-Mobile stracił już pomysł na reklamy. Tak beznadziejnego marketingu nie widziałem w życiu. Polaka ma przekonać śpiewak operowy z zagranicy. Czy w Polsce nie ma już sławnych ludzi, którzy mogą lepiej zareklamować usługi operatora? O niebo lepiej wygląda reklama Play czy Orange. Nawet Plus ma lepszy marketing. Panowie z T-Mobile - weźcie się lepiej do roboty, bo wkrótce będziecie siecią, z której uciekło najwięcej Abonentów. Nie dbacie o stałych klientów. Gdzie się podziały programy lojalnościowe, gdzie Era Premia? Mówicie o rozmowach międzynarodowych to dam Państwu przykład - Lycamobile w pakiecie &quot;Wszystko w jednym&quot; za 35 zł daje: 300 minut na połączenia do Polski i krajów Unii Europejskiej oraz takich krajów jak Chiny czy USA (stacjonarne i komórkowe), 200 sms do sieci komórkowych w Polsce oraz 5 GB danych (link Tymczasem T-Mobile za 49 zł daje rozmowy nielimitowane ale tylko do T-Mobile w Polsce i za granicą.

Odpowiedz

21. ~pabloki
1

2016-08-01 15:31:20

łaczymy ludzi w europie ...drogo , mimo posiadania własniej sieci. chyba że chcieli tylko przekaac że oferuja połaczenia międzynarodowe, czyli dość powszechną usługę .

Odpowiedz

20. ~
0

2016-08-01 15:18:26

Polecam orange tam awaria na awari.tmobioe drogi.plus ma delikatna siec szkielwtowa a play slaby zasieg.Kurcze w polsce nie ma dobrej sieci.

Odpowiedz

19. ~mago
1

2016-08-01 15:07:41

ja z T-mobile zrezygnowałem w tym roku bo w domu nie dała się rozmawiać , trzeba było wychodzić na dwór . Pozdrawiam super sieć .

Odpowiedz

18. Goral
1

2016-08-01 15:05:01

Wszystko pasuje - T-mobile i Bocelli z tym swoim &quot;Con Te Partirò&quot; o tęsknocie za klientami których nie ma ;&gt;

Odpowiedz

17. SACZI
1

2016-08-01 14:10:48

U mnie w TM wszystko działa w przeciwieństwie do Plusa, gdzie przy pełnym zasięgu nie idzie się dogadać z nikim.NIe trolować!

Odpowiedz

16. ~Timbombajlełkę najlepsza oferta
0

2016-08-01 14:07:59

Timbombajlusia mója taka ukucia oferta nalepsza na kartę w Timbombajlełkę xoxoxo xdxdxd

Odpowiedz

15. PiotrM
1

2016-08-01 13:52:58

@14 &quot;Tani&quot; i &quot;T-Mobile&quot; ? Nieee, bez obaw. Koniecznie opowiedz coś jeszcze o tym &quot;prostym abonamencie&quot;.

Odpowiedz

14. ~igor
-4

2016-08-01 13:26:38

wiem, że to zabrzmi jak tani marketing, ale ja jestem w TM od ponad 10 lat (wcześniej w Erze), chwilowe problemy z zasięgiem może się zdarzają, ale na obsługę w ich salonie zawsze mogę liczyć, z kontaktem nigdy nie miałem problemu, a teraz mam ten prosty abonament i naprawdę nie mogę narzekać. +ta kampania bardzo mi się podoba!

Odpowiedz

13. ~Wkurzony
1

2016-08-01 13:13:43

Miłość, miłością, a kasa się liczy. Po co wyrzucać na najdroższą w Polsce sieć?

Odpowiedz