DAJ CYNK

T-Mobile: Już działa MyWallet

08.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9541

Ważne 0

0

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą korzystać z kart mBanku w usłudze MyWallet, która pozwala na płatności mobilne w technologii zbliżeniowej NFC. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej.

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą korzystać z kart mBanku w usłudze MyWallet, która pozwala na płatności mobilne w technologii zbliżeniowej NFC. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej.

T-Mobile jako pierwszy operator uruchomił płatności mobilne w technologii NFC w Polsce 29. października. Oferta usług oferowanych przez T-Mobile w MyWallet stale się rozszerza. Od dzisiaj nawet za najmniejsze codzienne zakupy klienci mBanku i T-Mobile mogą zapłacić zbliżeniowo i aby to zrobić, nie muszą mieć przy sobie portfela. Wystarczy posiadać telefon z modułem NFC i aplikacją MyWallet od T-Mobile.

W aparacie umieszczana jest specjalna karta SIM, na której zdalnie instalowana jest karta debetowa do rachunku bieżącego w mBanku - eKonta. Karta pozwala również realizować płatności przez Internet i telefon.

Zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile, jest bezpłatne. Także otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku nie wiąże się z opłatami. Ponadto nowi klienci, którzy zapewnią miesięczny wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł, będą otrzymywali 10% zwrotu wartości każdej transakcji (łącznie zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu 6 miesięcy).

Promocją tą zostanie również objętych pierwszych 500 obecnych Klientów mBanku, którzy wgrają kartę MasterCard Debit PaySIM na swój telefon w T-Mobile.

Dla nowych klientów, chcących korzystać z płatności NFC, mBank przygotował specjalną ofertę. Kupując telefon wyposażony w moduł NFC w T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają oni bez opłat. Dodatkowo, otwarcie konta oraz wgranie karty na telefon będzie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji, bank przyzna następne 50 zł.

Obecnie z usługi MyWallet mogą korzystać klienci mBanku i Polbanku, do końca roku do współpracy mają dołączyć trzy kolejne banki.



Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2012-12-01 17:03:56

@28 to opcja jest faktycznie wygodna, kibicuję żeby do Heyah dotarła.

Odpowiedz

29. ~janko_r
0

2012-11-28 20:42:23

Do Yarre ! Mam też galaxy SIII i kartę w Mbanku, ale odnoszę wrażenie że w innej rzeczywistości. co znaczy : 1. po włączeniu telefon rozpozna kartę NFC... 2. wejdź na stronę swojej karty i wydaj dyspozycję o wysłaniu danych na kartę SiM NFC W moim telefonie i moim "Mbanku" nic takiego nie (w tel. nie tak działa) Ciekawe czy masz telefon i kartę, czy tylko reklamujesz? Mój telefon za nic nie chce w myWallet, poza reklamą co nie chce zrobić!!!! Ciekaw jestem czy ktoś naprawdę w Galaxy uruchomił usługę. Ja po moich 20 dniowych doświadczeniach z T-Mobile mocno w to wątpię!!!

Odpowiedz

28. ~
0

2012-11-20 21:09:52

Według mnie super - telefon i tak mamy przy sobie zawsze, praktycznie się z nim nie rozstajemy, a kartę czasami się zostawi, np. jak się człowiek wybiera na imprezkę. Wtedy nagły wydatek można pokryć telefonem. Mi się to podoba, dobrze żeby w Heyah wprowadzili.

Odpowiedz

27. ~gerbezuk
0

2012-11-14 11:43:34

Usługa kompletnie bez sensu. Zrobiona na zasadzie "bo niemcy kazali" kompletnie bez pomysłu na pozycjonowanie. Jesli miałbym z czegoś takiego skorzystać to tylko i wyłacznie w formie dodatkowego konta przedpłaconego dla mojego dziecka. Niech by sobie miało swoje kieszonkowe w mobilnym portfelu. Dla normalnego człowieka kompletnie od czapy.. mam przeciez normalną kartę kredytową. A na golasa to telefon mogę sobie wsadzić... gdzieś. Orange to pięknie skomentował w swojej reklamie :)

Odpowiedz

26. ~ale.o.co.chodzi.com
0

2012-11-11 20:22:39

Yyy... Ale o co chodzi??

Odpowiedz

24. ~JE
0

2012-11-10 01:00:03

Ja od 30.10 czekam na usunięcie problemów technicznych z usługą Mywallet.T-mobile nie jest w stanie uruchomić mi usługi na moim fantastycznym Samsunu Galaxy SIII kupionym u nich.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-11-09 09:01:43

szkoda, że nie wiadomo czy ktokolwiek z tego skorzystał... ile jest takich telefonów, ilu z jej posiadaczy ma karty w tych bankach, ilu z nich zdecydowałos ię je dodać do karty sim - a w końcu czy choć jeden zrobił jedna transakcję? No i czy została zaakceptowana :)))

Odpowiedz

22. ~Ksiądz mnie bardzo polubił
0

2012-11-08 22:37:03

Co mogę osiągnąć extra posługując się fonem w porównaniu do breloczków, naklejek, kart i tatuaży na czole i rękach i innych głupot. To już chyba większą ekstrawagancją jest dla tych półmózgów popisywanie się, że mając naklejkę debetową na czole terminal sczytuje ich głupotę bezpośrednio z mózgu.

Odpowiedz

21. ~
2

2012-11-08 21:53:58

Telefon się rozładuje, zawiesi, zamuli i d*pa. Nie dziękuje. Karta płatnicza połączona na sztywno z internetem? - hakerzy już zacierają ręce!

Odpowiedz

20. ~Karol
1

2012-11-08 19:41:31

Ciekawe czy kiedykolwiek będzie to działało na Windows Phone 8, najlepiej z Wallet wbudowanym w system, ale zaraz... wtedy T-Mobile nic by nie zarobiło... No cóż, szkoda że nie będzie mi dane z tego skorzystać, tak samo jak i właścicielom iPhone :-P

Odpowiedz

19. ~Piotr
1

2012-11-08 19:40:54

Czy Wallet od T-Mobile współpracuje z tym od Microsoftu w WP8?

Odpowiedz

18. ~HD
1

2012-11-08 16:56:59

Mam nadzieje że ORANGE odpali tą usluge również dla preepejdowców...

Odpowiedz

17. ~wojciech
1

2012-11-08 16:35:37

@16 - no właśnie, więc nie czarujmy się bezpieczeństwem ;) / a co do wygody... to rozwiązanie jest delikatnie rzecz ujmując durne bo faktycznie naklejka/zwykła karta jest wygodniejsza... z drugiej strony Google Wallet - nie masz zgrubiacza telefonu jak naklejka, mozesz zaplacic telefonem (kart raczej nie nosisz w kieszeni a telefon masz bardziej ''pod reka'') a przy okazji masz mozliwosci wyboru ktora kartą ktorego banku chcesz zaplacic (rozne można podpiąć) więc może być wygodniej... ale operatorzy jak zwykle mają zwichrowane pojęcie i ciśnienie na ARPU...

Odpowiedz

16. ViNYL
1

2012-11-08 16:24:01

13: Chcą uwiązać klienta kontraktem, ot co. Co do samej wygody użytkowania to ja jakoś tego nie widzę. Dlaczego to niby miało być lepsze od np. naklejki paypass/paywave na telefonie (co też dla mnie jest durne) albo zwykłej karty z antenką?

Odpowiedz

15. ~
2

2012-11-08 16:00:29

Po co jest ta usługa? Karta jest przecież wygodniejsza. Rozumiem że to taki pic dla samego picu a nie coś sensownego?

Odpowiedz