DAJ CYNK

T-Mobile Internet mobilny dla biura bez limitów

13.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6006

Ważne 8

11

Od 13 lipca 2015 roku przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z Internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości.

Od 13 lipca 2015 roku przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z Internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. Dodatkowo otrzymają za złotówkę numer stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz komórkowe w T-Mobile.

T-Mobile Polska może zaproponować użytkownikom Internetu stacjonarnego alternatywę w postaci Internetu mobilnego bez ograniczeń. Przedsiębiorcy w nowej ofercie T-Mobile będą korzystali z nieograniczonego pakietu danych oraz najszybszej transmisji danych w danej technologii w cenie 59 zł netto miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W przypadku umowy na 30 lub 36 miesięcy odpowiednio przez 6 lub 12 miesięcy abonament będzie wynosił 1 zł netto.

Ponadto przedsiębiorcy otrzymają numer stacjonarny, który pozwoli im na nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz numery komórkowe w sieci T-Mobile w abonamencie za 1 zł miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymają w pakiecie routerery bezprzewodowe LTE: Huawei B593 lub Huawei E5180 w opłacie na start za 9 złotych brutto. Urządzenia mogą obsłużyć poprzez połączenie Wi-Fi do 32 niezależnych urządzeń oraz dodatkowych 4 poprzez połączenie LAN. Dzięki portom USB pozwalają na podłączenie peryferyjnych urządzeń niezbędnych w każdym biurze np. drukarki czy skanera.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile. Aby z niej skorzystać wystarczy pokazać aktualny rachunek lub obowiązującą umowę na Internet stacjonarny od innego dostawcy. Dla klientów T-Mobile oferta jest dostępna taniej w SuperZestawie i pakiet Nielimitowanego Internetu mobilnego i numeru stacjonarnego kosztuje wtedy 50 zł netto.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
35. ~gandzior
0

2015-07-29 12:41:43

U mnie działa jak wściekłe, oferta godna polecenia

Odpowiedz

34. ~Miscior
0

2015-07-21 19:48:21

Wiadomości z regulaminu: Nie ma lejka jak w Plusie czy Play. Oferta dla obecnych abo jest za 49 netto. Usługa stałego IP jest możliwa w każdej ofercie internetu T-Mobile za dodatkowe 10 zł netto.

Odpowiedz

33. ~SM
0

2015-07-15 06:39:15

Sim* oczywiście - przepraszam słownik

Odpowiedz

32. ~SM
0

2015-07-15 06:38:22

3 pytania:1. Czy można w tej ofercie dokupić dodatkową/dodatkowe karty simsim?2. Czy można zamówić usługę stałego IP?3. Czy operator ten blokuje również wszystkie porty?Dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam.

Odpowiedz

31. PiotrM
-1

2015-07-14 14:44:33

Telepolis to jest takie "zrób to sam" :) Instrukcja korzystania: 1. Kliknij w artykuł, 2. znajdź literówki i niedomknięte tagi i napisz o tym komentarz, 3. Wyszukaj w google o co chodzi w artykule, 4. wróć i skomentuj.

Odpowiedz

30. wlo
-2

2015-07-14 08:22:49

29 - nie wystarczy Ci to wyczytałeś i obejrzałeś gdzie indziej?

Odpowiedz

29. ~pabloki
-2

2015-07-13 21:38:57

czy telepolis odwiedzi centum danych t mobile? a moze pokaże nam jakieś zdjęcia? inny serwis stworzył newsa a tu cisza. jakieś embargo informacyjne?

Odpowiedz

28. ~Jakub
-2

2015-07-13 18:58:26

@24 zwolnił ci..? mhm? :)

Odpowiedz

27. ~hahaha
-2

2015-07-13 18:27:32

@24 chyba tylko tobie

Odpowiedz

26. ~pabloki
0

2015-07-13 18:15:54

@23 to sie ciesz bo wtedy bedziesz mógł przenieśc numer nie płacąc kary a co skorzystasz to Twoje. Jesli wprowadza lejek w ramach fup to klienci pozostana tylko 3 lata w sieci a potem odejdą , w biznesie nie ma sentymentów. Niektórzy przekalkulują i wyjdzie im że lepiej rozwiązac umowe płacac karę . To są tylko mozliwe scenariusze i wcale tak nie musi być a pisze to dl Ciebie bo chyba zapominasz o tym. Czekajmy na regulaminy bo narazie myślę dalej że jest to oferta na dosprzedaz lini stacjonarnej i tylko tyle .

Odpowiedz

25. ~
0

2015-07-13 18:04:59

Ja się zastanawiam czy tego na łącze backupowe do routera nie podłączyć. Mam Asusa z tomato i tam jest opcja ustawienia 3G jako backup. To by było nawet mądre. A jak jakość tego neta z tmobile? Jakie są pingi? VoIP na tym zadziała ?

Odpowiedz

24. ~
1

2015-07-13 18:01:36

Po 50 GB ogranicza prędkość - jak w plusie

Odpowiedz

23. ~
3

2015-07-13 17:28:55

Co tu wiele mówić, sprawa jest prosta. Jeżeli w danej lokalizacji jest dostępne łącze stacjonarne w dobrej jakości i cenie porównywalnej do mobilnego (lub niewiele wyższej), to brać stacjonarne. A jeśli takiego nie ma, to mobilne. Branie mobilnego mogąc mieć dobre stacjonarne to głupota.A T-mobile i ich no-limitowi na pewno bym nie zaufał, bo mam dobrą pamięć. Już kiedyś biznes miał ofertę no limit na roaming w UE i wiemy jak to się skończyło. Tu pewnie będzie to samo: najpierw nazbierać jeleni na dwuletnie umowy, a potem w trakcie zmienić warunki i wprowadzić lejek lub inny fup.

Odpowiedz

22. ~
-3

2015-07-13 17:17:22

21, ja nie zapisuję tego w notesie, ale awarie mam kilka razy w roku. W tej chwili zresztą niby jest, ale 0,25/0,25 Mb/s. Trochę kiepsko i poniżej wartości gwarantowanych umową.

Odpowiedz

21. ~
2

2015-07-13 17:05:22

@20Przez ostatnie 10 lat neostrada miała tylko jedną awarię w ciągu całych 8 godzin i to w nocy, gdy Orange miało awarię w całej Polsce. A tak to działa na stałej prędkości 10/1 - zgodnie z umową. Pobliski nadajnik NetWorkS! zdążył przez ostatni rok wysiąść kilka razy, a podczas większych burz wręcz wyłączane są wszystkie pasma oprócz 2G. Nie mówiąc już, że przy okazji rozpina się radiolinia i mimo że zasięg jest to łącza ze światem nie ma.

Odpowiedz