DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: 60 darmowych minut lub SMS-ów do krajów UE

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3202

T-Mobile Happy Fridays 60 minut lub SMS-ów do krajów UE

Przed nami kolejny weekend z magentową promocją Happy Fridays. Tym razem klienci T-Mobile mogą aktywować darmowy pakiet 60 minut wymiennych na 60 SMS-ów do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Rozmowy nocą czy poranne SMS-y? Zarówno dla tych, którzy lubią długie telefoniczne rozmowy, jak i dla tych, którzy wolą pisać SMS-y, T-Mobile Polska przygotował kolejny bonus w ramach Happy Fridays. Klienci indywidualni oferty abonamentowej, MIX i na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę 60 minut wymienną na SMS-y, dzięki czemu kontakt z bliskim – nawet tymi przebywającymi za granicą – powinien być jeszcze prostszy.

Zobacz: Smartfony Oppo w cenach niższych nawet o 500 zł. Turbo Week w T-Mobile
Zobacz: T-Mobile bez nonsensów to światłowód do końca roku za darmo

Jak aktywować bonus?

Magentowy bonus czeka na zainteresowanych przez cały weekend, od 19 do 21 lutego 2021 roku, w aplikacji Mój T‑Mobile. Pakiet można również odebrać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Prezent zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Zarówno użytkownicy ofert MIX oraz na kartę, jak i abonenci, mogą korzystać z pakietu przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie Unii Europejskiej (strefa 1A). Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Zobacz: Zimowy Festiwal Zakupów w sklepie huawei.pl. W promocyjnych zestawach taniej
Zobacz: Play na Kartę: 100 GB na start w prezencie dla nowych klientów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu