DAJ CYNK

Klienci wybrali, więc T-Mobile rozdaje kolejne weekendowe paczki gigabajtów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19968

T-Mobile Happy Friday 3 GB wybór klientów

Przed nami kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem T-Mobile pozwolił swoim klientom wybrać prezent, a zwycięzcą okazał się pakiet dodatkowego Internetu o wielkości 3 GB.

Cotygodniowa akcja „Happy Fridays” niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. Od początku roku klienci T-Mobile aktywowali już ponad 10 milionów prezentów. Bonus, po który sięgają oni najchętniej, to darmowe gigabajty. Te rozdawane przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski (paczki 15 GB) aktywowano rekordowe 730 tysięcy razy. Nie było zatem zaskoczeniem, że w ramach ankiety z prezentami na „Happy Fridays”, to właśnie gigabajty uzyskały najwięcej wskazań. Klienci T-Mobile, mogąc wybierać między paczką 3 GB i rabatem 100 zł na smartfony z nową umową, stosunkiem 1110 do 106 głosów zdecydowali, że w najnowszej odsłonie akcji będzie można odebrać bezpłatne GB.

Zobacz: Happy Fridays: klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów
Zobacz: #GIGAHeyah: 100 GB internetu za 39 zł. Na dwa miesiące, ale w dwóch pakietach

Najnowszy benefit jest skierowany do klientów indywidualnych T-Mobile, korzystających z abonamentu, a także z ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od piątku 23 października do niedzieli 25 października tego roku do końca dnia. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta. W ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do dnia wystawienia kolejnej faktury.

Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę
Zobacz: Orange wprowadza HBO GO dla klientów Planów Mobilnych oraz usługi Love Mini

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu