DAJ CYNK

T-Mobile dokarmia klientów w każdy wtorek. Szkoda, że tylko w USA

05.04.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5769

Ważne 1

0

Darmowe tacos, kawa, zniżki do kina, na paliwo i zakupy. Amerykański T-Mobile zaczyna rozpieszczać swoich klientów.

Wtorki są dobrym dniem dla amerykańskich klientów T-Mobile. Od 5 lutego w aplikacji operatora można wygenerować kod na darmowe tacos w Taco Bell. Teraz dołącza do tego promocja na kawę, która potrwa aż do czerwca. W każdy wtorek klienci T-Mobile otrzymają darmową, średnią latte z Dunkin'. Amerykańskie źródła piszą, że latte nie jest tania i jest to hojny gest ze strony T-Mobile. Ale o ile internetowej cenniki nie kłamią, jest to wydatek niewiele ponad 3 dolarów, więc nie wydaje się to kosmiczną kwotą.

Zobacz: Startuje kampania T-Mobile

To jednak nie koniec promocji, bo klienci operatora mogą też liczyć na inne zniżki. Za bilet na nowy film Hellboy zapłacą 4 dolary, dostaną 15 dolarów zniżki na wybrane produkty i darmową przesyłkę w sklepie Chery's Cookies oraz 0,10 dolarów zniżki na paliwo na stacjach Shell.

Promocja może nie jest ogromna, ale to naprawdę miły gest ze strony T-mobile i zapewne zostanie dobrze przyjęty przez klientów. Myślicie, że w Polsce takie prezenty od operatora mogłyby się przyjąć? W końcu ze Śród z Orange korzystało wiele osób.

Zobacz: x-kom parodiuje reklamę Poczty Polskiej. To może być początek fali

Źródło tekstu: phonedog; wł

Komentarze
Zaloguj się