DAJ CYNK

T-Mobile: Darmowy starter z 250 MB Internetu w roamingu

08.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 57

Ważne 4

11

T-Mobile rozdaje darmowe startery z 250 MB transferu do wykorzystania w roamingu (Międzynarodowa Strefa T-Mobile).T-Mobile rozdaje darmowe startery z 250 MB transferu do wykorzystania w roamingu (Międzynarodowa Strefa T-Mobile).

Na starterach w chwili aktywacji znajduje się kwota 1 zł, a ważność na połączenia wychodzące to 30 dni. Pakiet 250 MB transferu aktywuje się w momencie pierwszego skorzystania z transmisji danych w roamingu (w Międzynarodowej Strefie T-Mobile) i obowiązuje przez 14 dni. Status usługi sprawdzić można bezpłatnym kodem *140*251*1# - dane rozliczane są za każde rozpoczęte 100 kB.

Międzynarodowa Strefa T-Mobile obejmuje następujące kraje: Niemcy, Austria, Słowacja, Czechy, Albania, Rumunia, Chorwacja, Grecja, Macedonia, Czarnogóra i Węgry.

Aby zamówić starter, należy wypełnić formularz dostępny pod tym adresem. Zamówienia składać można do końca lutego lub do wyczerpania zapasów.

Wybierając się ze starterem poza Polskę pamiętajcie, że podobnie jak inne zestawy pre-paid, wymaga on do działania rejestracji.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się