DAJ CYNK

T-Mobile: Darmowe 10 GB też w ofertach Mix

15.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4538

Ważne 3

11

Każdorazowe doładowanie konta kwotą wynikającą z miesięcznego zobowiązania lub wyższą premiowane będzie w T-Mobile Mix darmowymi 10 gigabajtami.

Każdorazowe doładowanie konta kwotą wynikającą z miesięcznego zobowiązania lub wyższą premiowane będzie w T-Mobile Mix darmowymi 10 gigabajtami.

Promocja skierowana jest do klientów, którzy do 31 marca podpiszą umowę lub aneks w ofercie T-Mobile Mix z telefonem.

Następnie wystarczy doładować konto kwotą miesięcznego zobowiązania (w zależności od umowy 25, 35 lub 50 złotych) lub wyższą, a trafi na nie bezpłatna paczka 10 GB danych ważna 30 dni.

W komunikacie T-Mobile mowa jest o tym, że każdorazowe doładowanie konta wymaganą kwotą premiowane jest bonusem, jednak z racji braku udostępnionego regulaminu nie wiemy póki co przez jaki okres będzie możliwe uzyskiwanie dodatkowego transferu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
23. ~eric
0

2016-02-16 14:42:47

kaszana jakaś .... ciągle w tyle !!!! gdzie jest haczyk?

Odpowiedz

22. ~jarko
0

2016-02-16 00:27:45

Ja myślę, że po tej promocji właśnie wejdzie jakaś nowa oferta wiosenna i zmodyfikują pakiety neta, tak jak to zrobil Play ze swoimi pakietami po wycofaniu bonusowej oferty. Ale to takie moje przypuszczenia :)

Odpowiedz

21. ~xxx
1

2016-02-15 21:59:29

bez sensu. jakby to było zagwarantowane w mixe na całą umowę to co innego

Odpowiedz

20. ~Nick
1

2016-02-15 21:09:50

19 więc zamiast mieć klientów beda mieli puste startery, kto w dzisiejszych czasach zapłaci 100zł za 25GB internetu w t-mobile na kartę ? NIKT :) ładujesz 4x25 masz 40GB +25GB nadal dośćdrogo jak na oferte internetu ale da się żyć, i całkiem sprawnei to działa. Jak nie dadzą nic więcej niż 25GB to nikt tego używać nie będzie.

Odpowiedz

19. ~lolik
1

2016-02-15 20:00:37

Promocja 10Gb trwa przecież do końca marca i nie spodziewałbym się po nich przedłużenia

Odpowiedz

18. ~Hotelarz
1

2016-02-15 16:11:06

Nic ciekawego, co mi po paczce danych 10 GB, jak nie dają stacjonarnych bez limitu w Mix.

Odpowiedz

17. ~pablo
-3

2016-02-15 15:59:07

pewnie ze kazdy chce wszystko juz od razu za darmo a najlepiej niech mu dopłacą ale te 10 GB akurat jest fajną opcją dla kogos kto bez neta żyć nie potrafi ;)

Odpowiedz

16. ~Z1
1

2016-02-15 15:55:01

na prepaida w lycamobile za 29 zł mam rozmowy,smsy no limit i 6 GB internetu LTE , konkurencję też monitoruje i zawsze porównuje oferty , T mobile wcale nie jest najlepsza siecią jeśli chodzi o PAKIETY

Odpowiedz

15. ~ol
2

2016-02-15 15:16:36

nigdy juz z t mobile umowy nie wezmę i nikt z moich znajomych

Odpowiedz

14. wlo
1

2016-02-15 14:55:03

A co z rewelacyjnymi promocjami w prepaid T-Mobile? kilka dni miało być a tu 3 tygodnie minęło i... nic ;-)

Odpowiedz

13. ~Era
-3

2016-02-15 14:51:39

Czyżby wracała stara Era? Promocje były zdecydowanie lepsze.

Odpowiedz

12. ~Grand
3

2016-02-15 14:46:58

Po numerze z akcją daj piątaka nie jestem już w stanie zaufać, umowa swoje a oni za jakiś czas swoje.

Odpowiedz

11. LuiN
1

2016-02-15 14:39:50

@10 ola - widzę, że co chwila odświeżasz stronę T-Mobile. Nie wklejamy ślepo materiałów prasowych, bo nie dałoby się tego czytać. Za chwilę będzie wpis.

Odpowiedz

10. ~ola
0

2016-02-15 14:35:47

gdzie wpis biura prasowego T o lte800?

Odpowiedz