DAJ CYNK

T-Mobile - bonusowe pakiety internetowe w ofertach na kartę

29.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5153

Ważne 5

6

Klienci T-Mobile korzystający z ofert na kartę otrzymają losowo przyznany pakiet internetowy.

Klienci T-Mobile korzystający z ofert na kartę otrzymają losowo przyznany pakiet internetowy.

W ramach promocji, w okresie od 28 października, do 10 listopada, osoby korzystające z ofert na kartę w T-Mobile otrzymają bonusowy pakiet internetowy. Jego wysokość jest losowa i zależna od planu taryfowego.

W przypadku taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot będzie to pakiet 50 MB lub 250 MB ważny przez 14 dni, a dla taryfy Frii 250 MB lub 1 GB, ważny również przez 14 dni. Uzyskanie bonusu zostanie zakomunikowane SMS-em.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-mobile; wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
41. ~jarko
1

2014-10-29 23:32:17

37@ Dzwonię często a nie na długo :) Pół godziny to jest max a w dodatku można dokupić pakiet netowy 500MB ale mi starcza bo korzystam z wi-fi w domu. Każdy ma inne potrzeby ;)

Odpowiedz

40. ~KDT
1

2014-10-29 22:57:01

Na stacjonarne w Jumpie są no-limit... Net to 250MB w tańszej taryfie, ale i tak teraz zainstalowałem znajomej na drugim fonie RMB, żeby robił za router WiFi, bo za te 10 zeta/mieś więcej w TM może się nie wyrobić z 1GB, a za głupie 15 złoty/mieś będzie miała niemal 3GB :)

Odpowiedz

36. ~jarko
-1

2014-10-29 21:14:19

A mnie nikt nie okrada. Jestem w JUMP na kartę od niedawna. Dużo dzwonię na komórki i ogólnie korzystam intensywnie z telefonu bo taki od jakiegoś czasu mam tryb życia. Nic z konta mi nie ucieka, internetowy pakiet schodzi w porządku. Kiedyś zdarzało się, że z konta walnęli kilka złotych czy to omylkowo czy to za neta, choć był pakiet. Teraz ogólnie od roku nie miałem tego problemu. Jeśli chodzi o promocje Warto byc w T-Mobile na karte w starszych taryfach to wystarczy napisac do BOA ze jestescie klientami regularnie zasilajacymi i lojalnymi i chcecie te promocje i od reki wlacza. Ja tak zalatwilem sobie i kilku innym osobom juz kawalek czasu temu ta promocje. Nie trzeba narzekac, tylko sprytnym byc :D. Stan konta sprawdzam w apce.

Odpowiedz

35. ~mściciel
1

2014-10-29 18:15:01

30- czekam aż ktoś wypróbuje na tobie styl kung-fu. ;-)

Odpowiedz

30. wlo
-2

2014-10-29 17:44:07

29 - a co za przeproszeniem kradną? Jaką metodą?

Odpowiedz

28. wlo
-2

2014-10-29 15:50:05

27 - no nie! W rodzie ludzie nie muszą nic sprawdzać bo wiedzą, ze jaki by numer nie był jest w określonej "własnej" dla danej rodziny sieci ;-) U mnie większość numerów na już nielimitowane wszystko, ale jednak mam jeszcze dwa numery, na których mam nielimitowane w sieci i na stacjonarne i pakiet 10 godzin na inne komórki - bo taniej to jednak niż nielimitowane wszystko wychodzi ;-) Wiosną przyszłego roku przeniosę je na nielimitowane wszystko za 29 netto, ale świadomie podwyższę o kilka złotych na nich abonament!! Bo jednak to wygodniejsze niż limitowane - nawet te 10 godzin czy jakieś inne pakiety (ememesy chyba płatne są, esemesy są też nielimitowane n tych numerach). Właśnie - żeby nie zastanawiać się co jakiś czas co tam jest limitowane a co nie - bo to nie jest warte tych kilu złotych ;-)O tych 10 zł ja od lat mówię... Naprawdę poczytaj sobie "odpowiedzi" na moje komentarze o tych q0 złotych ;-) Gnojony byłem, albo nie miałem szacunku dla ludzi, którym niejednokrotnie na bułkę nie wystarcza ;-) Śmieszne, ale tak niestety jest z ludźmi ;-)

Odpowiedz

2014-10-29 15:42:52

10,wlo - wszystko się zgadza, pod jednym warunkiem, że pilnujemy się i zwracamy uwagę na numerację, teraz to trudna operacja, raczej niemożliwa do oceny kto jaką ma sieć, niestety z doświadczenia wiem, że podobnie myśli większość abonentów i bierze przede wszystkim oferty do jednej sieci, nie myśląc o tym że też trzeba będzie kiedyś dzwonić gdzieś poza własną sieć, dlatego są wysokie rachunki przekraczające pierwotne założenie,że dzwonie prawie zawsze do swojej sieci, czy na kartę lub abonament, dzisiaj są oferty tak mało różniące się od siebie, że nie warto oszczędzać zaledwie 10 zł różnicy, mamy komfort, nie zapłacę więcej niż przysłowiowe 30 zł, niema pytania tak mało dzwonie a rachunek przekracza moje pierwotne założenie. pozdrawiam wlo.

Odpowiedz

26. ~Gazer
0

2014-10-29 15:31:04

@25 No super, w Frii, w profilu darmowy internet, masz 0 zł za internet, 50 mb na dzień, załadujesz się za 50 zł (tak jak w przypadku RBM) i masz 100 dni x 50 mb co ci da łącznie 5 GB za 0 zł.

Odpowiedz

25. ~KDT
1

2014-10-29 14:02:13

Megasy śmiechu warte i jeszcze to nerwowe wyczekiwanie, czy będzie się tym szczęśliwce :> ___ W RBM za 50 złotowe doładowanie (100 dni wychodzące) dają 2GB, przy czym po wykończeniu bonusu spada prędkość i żadne pieniążki nie są brane za pobierane bajty :P ... Oczywiście pakiety danym i inne w ciekawej cenie też mają... Dla tych co mało gadają, ale trochę netują to chyba najciekawsza propozycja.

Odpowiedz

24. ~
1

2014-10-29 12:54:05

Te ich losowe promocje są chore, losowo podwójne doładowania, losowo warto być w T-Mobile na kartę, losowe Gb za free, niedługo będzie losowo wyłączamy na cały dzień dany numer bo mamy za duże obciążenie sieci.

Odpowiedz

23. ~Fr
1

2014-10-29 12:39:44

#9 nikt raczej nie patrzy czy dzwonisz z tej sieci czy z innej, no chyba że jesteś potencjalnym nowym klientem na którym można zarobić. Oczywiście nie mówię że jednych klientów traktujemy jakoś znacznie lepiej a niektorych gorzej, bo mam przyjemność pracować w obsłudze jednej z sieci. Czekam teraz na wojnę na pakiety internetowe w taryfach bo teraz standardowe 3gb niektórym juz nie wystarcza. Ciekawi kiedy dojdziemy do bez limitu?

Odpowiedz

21. ~Kuzyn1920
0

2014-10-29 11:21:34

@12 4 gr za sprawdzenie stanu konta

Odpowiedz

20. ~Calm7
-1

2014-10-29 11:11:47

19). Ale tak wszędzie jest... Cena na gębę jest taka, ale ta prawdziwa przychodzi dopiero wtedy, gdy mamy płacić, oddać pieniądze.

Odpowiedz

19. ~regulator
1

2014-10-29 10:57:17

@12 nie wiem co osobie o nicku von(@8) ukradli ale jak chcesz przykład, to proszę bradzo: dzwoni żonka do TM "dzień dobry chciałabym internet u was zamówić", pan na infolinii: "ok, wysyłamy kartę sim i router, jeszcze zrobimy tak, że nie będzie opłaty za przyłączenie (50PLN) i przy aktywacji dostanie pani jeszcze super rabat 10 PLN/mies." (Żonka ma taryfę Jump! w TM). Zadzwoniła aby aktywować kartę sim, pani z infolinii :"ok, będzie jeszcze super rabat 10PLN/mies.) Przychodzi faktura, a tam 50 PLN za przyłączenie i 2x abonament (jedno wyrównanie) bez rabatu 10PLN. To w skrócie wszystko.

Odpowiedz

18. ~Huit
0

2014-10-29 10:56:28

~13 wszystko zalezy od tego jak korzystasz ja nie dzwonie praktycznie chyba, że przez komunikatory i do szczęścia potrzebuję sms + duża paczka danych, we frii za 30zł mam no limit sms + paczka 6GB. Jak na razie nie widzę dla siebie alternatywy.

Odpowiedz