DAJ CYNK

T-Mobile: 60 minut do wszystkich sieci w ofertach na kartę

12.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5644

Ważne 3

25

Sieć T-Mobile zaprasza wybranych użytkowników ofert na kartę do skorzystania z pakietu usług: Więcej w T-Mobile i Pakiet 60 minut do wszystkich sieci.

Sieć T-Mobile zaprasza wybranych użytkowników ofert na kartę do skorzystania z pakietu usług: Więcej w T-Mobile i Pakiet 60 minut do wszystkich sieci.

Promocja trwa do końca roku i skierowana jest do użytkowników ofert Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT i Hot, którzy otrzymają od operatora zaproszenie do skorzystania z oferty.

Więcej w T-Mobile do cykliczne doładowania promocyjne (co miesiąc "20 Złotówek") przez kolejnych 9 miesięcy kalendarzowych do wykorzystania na krajowe połączenia i wiadomości SMS/MMS. Warunkiem otrzymywania bonusu są doładowania w wysokości minimum 25 zł w każdym miesiącu kalendarzowym trwania promocji.

W ramach specjalnej odsłony promocji, oprócz cyklicznego doładowania, uczestnik otrzymuje też jednorazowo pakiet 60 minut na połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych o ważności 5 dni. I w tym miejscu pojawia się haczyk - po 5 dniach oferta zmienia się w promocję 60 minut do wszystkich sieci z opłatą wysokości 10 zł pobieraną cyklicznie co 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
42. ~
2

2015-10-13 05:06:41

Oferta wzięta z d... Oni chyba nie widzą rynku, jeszcze pewnie płacą nie małe pieniądze marketingowcom. Takie badziewie to byle ciota potrafi wlepić. Rozumiem jeszcze np. 100 minut za 10 zł, ale 60?! Fakt, najwidoczniej to ekstra oferta szczególnie gdy już nie trzeba płacić za sprawdzenie konta. Takie rzeczy tylko w Polsce, kiedyś najwyższa stawka w Erze za 10KB WAP czyli 36 zł w roamingu - najlepsze, że oddzielnie wychodzący i przychodzący ruch! Na dzisiaj kontynuujemy najlepsze stawki w kraju za rozmowy...

Odpowiedz

41. ~
1

2015-10-12 22:02:25

Czyli w tym pakiecie za 10 zł wychodzi 17 gr/min. W Fakt Mobile bez łaski jest 15 gr.

Odpowiedz

40. pel1906
0

2015-10-12 21:21:16

@39 . Wierz lub nie ale na to "naciągactwo" i "marketingowe samobójstwo" decyduje się 60% klientów którym to jest zaproponowane .

Odpowiedz

39. ~ago
4

2015-10-12 20:58:39

To jest "naciągactwo" w najgorszym stylu. Marketingowe samobójstwo...Zabiorą jeleniowi 10 zł? Może i kolejne, ale w końcu jeleń poszuka sobie innego paśnika, w którym dołoży 9 zł i z 60 min zrobi się no limit lub pasnika, gdzie "bezpromocyjna" minuta kosztuje 2 gr więcej.Proponowanie wspomnianych warunków uwłacza intelektowi klientów!

Odpowiedz

38. ~
2

2015-10-12 18:43:24

To fajnie, że LuiN w końcu obnaża haczyk zamiast tylko powtarzać operatorskie naciągactwo...

Odpowiedz

37. ~Ja±
1

2015-10-12 17:41:40

36). ok, frajerów szukają. Tyle, że po huk barachło promować , skoro jest pakiet 3oo/'' za 2o zł...

Odpowiedz

36. ~frasag
1

2015-10-12 17:35:58

@Ja: Już wyjaśniam po co: Żeby wyciągnąć po 10 zł od klienta. Niech będzie tylko 500 tys. jeleni to daje ładną sumkę. Gdy poprzednio była podobna pseudo"promocja" to dzwonili mi kilka razy i kusili ale już się nie dałem- 1 raz wystarczy. Poczytaj #22

Odpowiedz

35. ~Ja±
1

2015-10-12 17:10:31

przecież są lepsze pakiety minut w T-mobile, to po co ten chałowaty wciskać i robić niepoważną firmę z siebie..? nie rozumiem...

Odpowiedz

34. ~jaro
2

2015-10-12 15:47:08

Heheheyah takie rzeczy ma od kilku lat. Niemieckie cebularze naprawdę mają super innowacyjny marketing.

Odpowiedz

33. ~lucja
-4

2015-10-12 12:24:42

o i to jest fajna oferta mi się podoba, 20 bonusu za 25 to dobry deal, jeżeli u innych bonusy to np 5 to mówi samo za siebie jak to sieć

Odpowiedz

32. ~najazd arabski
-3

2015-10-12 12:03:15

trzeba byc idiotom zeby sie lapac na jakies okazje z tomibila plusa playa czy innego oszustwa, kazdy normalnu bierze oferte bez umowy z virgin za 29 zl ze wszystkim nielimitowanym do wszystkich sieci i juz, kto ma czas na pieprzenie sie z ofertami klikaniem wysylaniem chyba ze mlodziez nie ma nic innego do roboty

Odpowiedz

31. ~frasag
4

2015-10-12 12:02:12

Lepiej dla ERY- wyciągnąć od klienta 10 zł miesięcznie niż nic. Niech no tylko spróbują zadzwonić z propozycją to wyślę ich tam gdzie tylko kolonoskop zagląda. Już kiedyś mnie naciągnęli na kasę i to było ostatni raz.

Odpowiedz

30. ~
-3

2015-10-12 11:53:17

Promocja jak promocja, skorzysta chętny, i myślę, że wbrew niektórym opiniom, sporo osób może być tym zainteresowanych.

Odpowiedz

29. ~Michau
-4

2015-10-12 11:48:31

Moim zdaniem zawsze lepiej dostać 60 min do doładowania niż go nie dostać

Odpowiedz

28. ~frasag
4

2015-10-12 11:28:05

@pabloki: zmieni, zmieni- papucia na laćka.

Odpowiedz