DAJ CYNK

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

05.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15409

Ważne 15

2

T-Mobile też przygotował promocję z okazji urodzin oferty na kartę, zapoczątkowanej jeszcze w czasach Ery.



T-Mobile też przygotował promocję z okazji urodzin oferty na kartę, zapoczątkowanej jeszcze w czasach Ery.

Z okazji 20-tych urodzin oferty na kartę w Erze/T-Mobile, użytkownicy taryf Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot i Internet na kartę blueconnect mogą skorzystać z promocji, w ramach której operator magentowej sieci daje pakiet 20 GB do wykorzystania w Polsce. Aby skorzystać z oferty, należy wysłać wiadomość SMS o treści TAK lub Urodziny pod numer 80401. Pakiet może być wykorzystany w ciągu 30 dni.

Z promocji można skorzystać od 5 czerwca 2018 roku do wycofania, jednak nie dłużej niż do 11 czerwca 2018 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: Nowe oferty w T-Mobile na kartę

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
43. ~
0

2018-06-19 12:08:35

Kilka lat temu powyrzucali pracowników którzy byli jeszcze z Erą od początku istnienia operatora bez słowa dziękuję (mojego znajomego wywalili po 15 latach pracy, zabrali mu wszystko co przez te lata sobie wypracował), i idbiło się to im w spadku klientów (i bardzo dobrze). A teraz znowu kochają swoich pracowników i zatrudniają ludzi (pewnie do czasu). Firma niewdzięczna.

Odpowiedz

0

2018-06-11 15:55:00

Włączyłem sobie ten pakiet 20GB i o dziwo działa dobrze choć nie za szybko. Ok 4 - 11Mbit na LTE. Mam taryfę Frii z roczną ważnością konta i opłatą 1zł za dzień. Pobiera z darmowego pakietu i nie zabiera nic z konta głównego. Po wszystkich komentarzach spodziewałem się, że będą problemy ale na razie nie ma żadnych.

Odpowiedz

41. ~Inspiron
0

2018-06-10 23:08:44

@38 stan pakietu 20gb sprawdza się *103*22#

Odpowiedz

0

2018-06-10 19:23:04

@39 Nic się nie zmieni. Musisz dzwonić do BOK. Problemy same się nie naprawią w tej sieci.

Odpowiedz

39. ~Bogdan
0

2018-06-10 14:10:02

@38Kod *140*296# wyłączył Internet Strong LTE 1GB. SMS TAK na 80401 to zgłoszenie do promocji skutkujące SMS zwrotnym o przyznaniu benefitu urodzinowego 20GB. Internet jednak nie działa. Nie ma też informacji o bonusie po zalogowaniu do iBOA. Taryfa Frii, stan konta 5,01zł. Może powinieniem włączyć jakiś pakiet żeby uaktywnić bonus? Cierpliwie czekam, może coś się zmieni. Ale i tak jestem ci wdzięczny za wskazówki i pomoc. THX

Odpowiedz

38. ~wlo
0

2018-06-09 23:20:56

@37 wbij *140*296# i potem SMS na nr: 80401 o treści TAK

Odpowiedz

37. ~Bogdan
0

2018-06-09 11:52:46

@36tak jak radziłeś dla @33 też skorzystałem z twojej rady. Starter Internet na kartę T-Mobile 1GB na start za 5 zł. Po aktywacji karty i doładowaniu za dodatkowe 5 zł kod *100*816# zwraca informację: Twój numer nie jest uprawniony do korzystania z serwisu. Tyle. Mam tylko 5 dni wazności konta, taryfę Frii i pakiet internetu Strong 1GB. Co z tym mogę jeszcze zrobić? Jest szansa na RWK i bonus 20GB?

Odpowiedz

36. ~Filo1111
0

2018-06-07 00:28:23

@33Kup dowolny starter, na przykład T-mobile 1gb na start i Włącz Rok Ważności Konta *100*816#.

Odpowiedz

35. toms
0

2018-06-06 22:41:58

34- fajnie, że w HOT aktywują LTE, ale w starym Blueconnect nie chcą, pomimo wcześniejszej wymiany karty na USIM i przebywania w zasięgu LTE. BOK tłumaczy niedostępnością LTE dla tej taryfy. Tłumaczenie, że Regulamin gwarantuje działanie LTE dla tych 20 GB w tej taryfie, nie przynosi rezultatu. Nie mam ochoty kopać się z koniem, ale to nie pierwszy raz, kiedy ten operator nie dotrzymuje warunków umowy. Może ktoś bardziej wpływowy spowoduje pełną realizację zapisów Regulaminu tych 20 GB?

Odpowiedz

34. ~kolt
0

2018-06-06 11:51:37

Stara taryfa HOT udana aktywacja 20GB,dodatkowoaktywacja GPRS i LTE(nowa karta sim).Niestety predkosc mizerna 5-6Mbps blisko nadajnika 20-30Mbps.Pasmo B20 jest tak zapchane ze max 1-3Mbps.B3 lepiej ale tam gdzie jest Networks to 20-30Mbps.Wada t-mobile to przerzucanie na 3G ispadki transferu.Serwisy i aplikacje z video ogranicza do 1,5Mbps.

Odpowiedz

33. ~.
0

2018-06-06 11:26:36

Czy zna ktoś starter który byłby ważny 30 dni po aktywacji bez doładowania (ew. doładowanie za 5 zł)? Chodzi mi o to, jak najtaniej wykorzystać bonus na nowym starterze.

Odpowiedz

32. ~era
0

2018-06-06 11:02:10

A nie zmiena ta aktywacja , taryfy . . ? A jak ktoś ma np . no limit za 1 zł na cały dzień 300 mb ) . to nie zmieni mu tej oferty ?

Odpowiedz

31. toms
0

2018-06-05 21:40:57

Hmm, wysłałem z 2 numerów sms "Urodziny" i po dwóch minutach przyszła wiadomość: "Dziękujemy za zgłoszenie się do promocji. Włączenie oferty zostanie potwierdzone esemesem." Po kolejnych 2-3 minutach : " Dziękujemy że jesteś z nami :-) Do Twojego konta dodaliśmy benefit urodzinowy 20 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Stan jednostek sprawdzisz kodem: *103*22#. Więcej ofert na www.t-mobile.pl ". Obydwa numery działają w starej taryfie Bueconnect Starter sprzed 10 lat...

Odpowiedz

30. ~ulim
0

2018-06-05 21:27:44

Po wyslaniu sms-a.Obecnie twoja taryfa nie posiada aktywnej uslugi transmisji danych.Warunkiem skorzystania z promocji 20GB wymagane jest posiadanie aktywnej uslugi GPRS

Odpowiedz

29. ~pabloki
0

2018-06-05 20:35:57

aoranhe nie dawało dłuższego czasu na uruchomienie podobnej promocji?

Odpowiedz