DAJ CYNK

T-Mobile: 120 tys. minut za 20 zł

10.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9398

Ważne 12

9

Ruszyła nowa promocja dla klientów T-Mobile na kartę, w ramach której za 20 zł zakupić można pakiet 120 tys. minut na rozmowy.

Ruszyła nowa promocja dla klientów T-Mobile na kartę, w ramach której za 20 zł zakupić można pakiet 120 tys. minut na rozmowy.

Pakiet Bezmiar Rozmawiania dostępny jest jedynie dla tych użytkowników sieci, którzy otrzymają specjalny SMS z zaproszeniem do promocji. Aktywacja następuje po wysłaniu wiadomości TAK na numer 80487 - należy jej dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania zaproszenia.

Ważność przyznanego pakietu 120 tys. minut upływa 31. grudnia 2014 roku. Standardowo dodatkowe minuty wykorzystać można na połączenia na numery T-Mobile i Heyah. W przypadku klientów ofert Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT i Hot, a także innych ofert z aktywnym pakietem minut na połączenia do T-Mobile i na numery stacjonarne dodatkowe minuty wykorzystać można też na połączenia na krajowe numery stacjonarne.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
70. ~kaBoo
0

2014-10-14 08:34:30

Ja właśnie przeniosłem 3 numery do innej sieci (T-mobile już po mnie płaczą ;) po tym, jak dowiedziałem się, że interesującą mnie ofertę mogę włączyć tylko via internet. No więc skoro zmusili mnie do tego (nie lubię tego typu spraw załatwiać przez strony internetowe, lubię analogowe kanały /''łączności/'' klient-firma) to wybrałem ofertę innej sieci - bo była lepsza dla mnie. By by T-mobile.

Odpowiedz

69. ~
0

2014-10-13 11:24:30

no limit w sieci dla wybranych , szacuuun , w sytuacji gdy w plej ma każdy ma no limit do wszystkich ito za za kilka zlotych

Odpowiedz

68. ~theneo24
0

2014-10-12 22:50:20

ta promocja może się nazywać inaczej do konca roku non stop w sieci 83 dni do końca roku razy 60 razy 24 wychodzi 120.000 minut więc napewno jest dobrze policzone ; ]

Odpowiedz

67. ~Calm7
0

2014-10-12 15:23:11

65). 9zł mies., 0,30zł dziennie wyjdzie. Teraz uściśliłem?

Odpowiedz

66. wlo
0

2014-10-12 12:52:13

65 - nielimitowane za 19 zł w nju np.?

Odpowiedz

65. ~Michall
0

2014-10-12 12:09:47

@ 64 - uściśle : jak najtaniej mieć 50 minut dziennie do orange ?

Odpowiedz

64. ~Calm7
0

2014-10-12 11:30:45

63). 9zł /mies. Ci nie wystarczy? Za drogo?

Odpowiedz

63. ~Michall
1

2014-10-12 11:13:41

@ toms - brawo!!! Mam zadanie podobne dla ekspertów : jak najtaniej mieć w orange dużo minut do orange ?

Odpowiedz

62. ~
0

2014-10-12 08:17:13

Coraz gorsze te promocje w ti mobajl. Kiedyś było lepiej, i w tak tak i w heyah.

Odpowiedz

61. ~tata
0

2014-10-11 18:00:00

Okazuje się ze zwykla prosta jak drut usluge na telefon można sprzedawac na kilkadziesiąt sposobow.Nawet absolwent dzisiejszej szkoły wyższej z Pultuska się pogubi.

Odpowiedz

60. ~
0

2014-10-11 17:52:30

toms (50), zgłaszam to do prokuratury

Odpowiedz

59. ~ABP
0

2014-10-11 10:30:43

Z TM, wtedy chyba jeszcze Ery, odszedłem po tym, jak zlikwidowali podwójne doładowania dla wszystkich i w kilku kolejnych promocjach o mnie nie pomyśleli. Jak widzę tego typu "promocje", to utwierdzam się w przekonaniu, ze to była słuszna decyzja.

Odpowiedz

58. ~mirekb
1

2014-10-10 23:29:12

a po okresie promocji zmienią zapisy i powycinają nieaktywnych prepidowcach podobnie jak pozbyli sie części tych co niekaceptują 5zlotowej podwyżki abo ;-)znane triki tm

Odpowiedz

57. ~
1

2014-10-10 22:00:35

I 10 zł za wejście do salonu klimatyzowanego latem i ogrzewanego zimą. A wszystko to zawarte w regulaminie.

Odpowiedz